Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hozzá fogok jutni a pénzemhez? Bankkártya probléma, leírás az első hsz-ben fórum

Hozzá fogok jutni a pénzemhez? Bankkártya probléma, leírás az első hsz-ben (tudásbázis kérdés)

8. gne2 (válaszként erre: 7. - Silbermond)
2011. máj. 1. 14:05
Biztos, hogy kiküldték, talán elkeveredett. Menj be a bankfiókba, és reklamálj.
2011. máj. 1. 13:57
Köszönöm. Nem tudom miért nem küldték a kártyát, nekem meg fel sem tűnt...
6. koxy
2011. máj. 1. 13:49
A számlaszám ugyanúgy él, csak a kártya járt le!
5. salabakter (válaszként erre: 2. - Silbermond)
2011. máj. 1. 13:49

Ha lejárt a kártya,nekem a megkérdezésem nélkül küldték az újat.

De a pénzedhez hozzájuthatsz,ha bemégy a bankba!

4. Boszy28 (válaszként erre: 2. - Silbermond)
2011. máj. 1. 13:49

Nyugi, működik a folyószámlád!

Legfeljebb amíg az új kártyát nem aktiválod, csak bankfiókban tudsz felvenni pénzt.

3. körömvirág (válaszként erre: 2. - Silbermond)
2011. máj. 1. 13:49
Elvileg már meg kellett volna kapnod az új kártyát, vagy egy értesítét, hogy átvehető az új kártya. Természetesen ettől függetlenül a számlád él és ha bemész a bankod bármely fiókjába, személyigazolvánnyal fel tudod venni a pénzed.
2011. máj. 1. 13:46

Ma vettem észre, hogy a bankkártyám csak április végéig volt használható. Be akartam lépni a netbankba, de azt írta, hogy nem lehet, mert "Elképzelhető, hogy mostanában egy új kártyát kapott, melynek a száma más, mint az előzőé. Az is elképzelhető, hogy megváltoztatta a PIN kódját valamelyik bankfiókban, vagy a CitiPhone Banking segítségével. Győződjön meg arról, hogy a helyes kombinációval próbálja végrehajtani a műveletet. ".


Tudom, hogy hülye kérdés, de ettől a számlaszám még működik, ugye? Most lesz utalás a hónap elején, és nem tudom, hogy egyáltalán mire számítsak...

Kérlek, segítsetek!

2011. máj. 1. 13:46
Hozzá fogok jutni a pénzemhez? Bankkártya probléma, leírás az első hsz-ben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook