Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa, segíts! fórum

Hoxa, segíts! (beszélgetős fórum)


9. pavelancsika (válaszként erre: 8. - Pavelancsika)
2007. szept. 20. 09:36

Bocs, most találtam meg, hogy a fórumok felett is van ilyen lehetőség. :) Akkor nem szóltam! Hogy ezt eddig miért nem vettem észre????

Bocsi!!!

2007. szept. 20. 09:20

Szia Hoxa!

Nem tudom jó helyre írom-e, de remélem.

Az lenne a problémám , hogy csak az adatlapomról tudom elérni az általam hozzászólt témákhoz. Olyan jó lenne, ha ez a saját menünél lenne, mert egy kattintással láthatnám van-e válasz a fórumokban a hozzászólásaimra.

Remélem sikerült érthetően írni mit szeretnék? :)

Köszi Ancsa

2007. szept. 18. 08:01

Drága Hoxa!


Első örömömben ide irok. Boldogan olvastam, hogy már milyen sokan vagyunk itt. Mivel a kezdetektől "ismerlek" örömmel mondhatom, hogy nemcsak a kezdeményezés volt jó, de egyre szinesebb, szinvonalasabb lett a portál. Nagyon sok munkád van benne, de nagyon sok örömet okoztál ezzel rengeteg embernek és sok barátság is született itt. Én is rengeteg segitséget kaptam és kapok, mindannyiunk nevében csak így tovább és mégegyszer köszönet. Szeretettel üdvözöl: Ringolina (és mindenkit)

6. emagdi (válaszként erre: 1. - 0601818e84)
2007. szept. 18. 07:52
töröld ki a regisztrációd, aztán regiszrálj újra:))
2007. szept. 18. 07:51

Szervusz Hoxa! Szeretném megtudni, milyen hoxaoldalak vannak még,ami kapcsolódik ehhez!???

Köszi szépen. Dony

4. Hoxa
2007. szept. 9. 21:50
Amúgy jó a topik címe, rögtön idetaláltam. :)))
3. Hoxa
2007. szept. 9. 21:50
Ha a regisztrált nevedre gondolsz, azon sajnos nem tudok módosítani.
2007. szept. 9. 21:35

Nem én vagyok Hoxa,de segítek ha tudok.

Elöször is Saját menűd(bal felül),

Adatlapod/Beállitásaid,

Adatlap módositás/Beállitás(adatlapod teteje)

Itt átírhatod ami nem jó,sőt jelszót is változtathatsz,csak felhasználói nevet nem ,ahhoz újra kell regisztrálnod.

2007. szept. 9. 21:30

Első körben rosszul töltöttem ki az adatlapomat,de már nem tudom visszacsinálni! Lécci segitsetek,hogy modosithassak rajta! S.O.S.!


Köszi: Csacsa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook