Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa naplóírók, álljunk meg egy percre fórum

Hoxa naplóírók, álljunk meg egy percre (beszélgetős fórum)

2015. nov. 24. 18:10

Én is írok naplót, bár időnként kihagyásokkal. Valahol megvan még a gimis naplóm is! Azóta sokszor elkezdtem újra, meg abbahagytam - de mióta itt fenn írok, a papírnaplókkal leálltam.

Jó utólag is beleolvasni, ha eszébe jut az embernek!

2015. okt. 5. 11:42

Sziasztok

én amire emlékszem és meg is van kézzel írt naplóm középiskolés koromból. Akkor is azzal a célzattal írtam, hogy kiírjam magamból azokat az érzéseket, gondolatokat, amelyek nyomasztottak, általa megkönnyebbültem, mintha valakivel beszélgettem volna egyet.

Itt azt hiszem akkor kezdtem írni, mikor babán kezdtem gondolkozni... s most már jó pár éve írok... Van hogy 1-2hétig semmit, aztán van, hogy én is kiírom, mi történt velünk... de van hogy a nyűgömet jó kiírni...

De most hogy beszélünk róla, úgy érzem, hogy valahogy jobb volt a régi kézzel írt, elvonultam, és megírtam... csak valahogy mióta házasságban élek, s gyermekkel, erre nem igen van módom... ugyanis az ilyet legjobb tiszta egyedül.... nem olvasna bele a párom vagy ilyesmi, csak hogy el tudjon az ember merülni...

26. gizus58 (válaszként erre: 24. - Noozimanoo)
2015. okt. 4. 14:49
Én is így teszek, nem minden nap történik érdemleges, akkor meg minek írjam minden nap?
25. alfoldi13 (válaszként erre: 23. - Gizus58)
2015. okt. 4. 14:48
Nekem taglalva elmagyarázta az egyik gyerekem hogy bizony az az ő szemével egészen más ,hát én erre azt válaszoltam itt az ideje hogy ő is naplót vezessen és leírja ezt a más szemszögét még akkor is ha ez miatt az én naplómban nem fog változni semmi az meg hogy akad egy egy elképesztő ember itt ezeket nem tudjuk megváltoztatni de figyelmen kivül hagyni tudjuk
2015. okt. 4. 14:29
Én is 3 éve írok. Nem minden nap, mivel sokszor napokig semmi érdekes nem történik, majd ha van valami, picit visszaidézem a kimaradt pár napot.
23. gizus58 (válaszként erre: 20. - Alfoldi13)
2015. okt. 4. 14:24
jó, hogy van titkos napló,mert vannak emberek akik direkt ezen csámcsognak,ha épp szomorú dologról írok, vagy bánatról.Még örülnek is neki!őket már kizártam.Nálunk családon belül nincs vita,mert a férjemnek is van itt naplója,nem is egy :)évek múlva jó visszanézni és ha nekünk ez így jó akkor azt hiszem semmi rosszat nem tettünk.Újra olvasva ,más ,mint akkor ,más a lelki világunk mint akkor volt.Néha sajnálom mikor valaki kilép, törli a naplóját,amit szívesen olvastam mert megtisztelt azzal, hogy meghívott, betekintést engedett a privát szférájába.
22. Nikice
2015. okt. 4. 14:09

Én is kislány korom óta vezetek naplót, itt is már évek óta, és időnként az írás helyett találomra: "na nézzük meg, mi történt ezen a napon 1-2-3... éve". Döbbenetes, hogy egyik másik emék olyan élénken él bennem, mintha tegnap történt volna, de a naplónak köszönhetem, hogy eszembe jut. Azonban nagyon hasznos, hogy titkosítani lehet, elképesztő, milyen emberek vannak.

Egyébként jó látni, honnan hova tart az ember.

21. hottie (válaszként erre: 17. - 388b941089)
2015. okt. 4. 14:02

Vádli, comb, fenék, ezeken a területeken van szükségem edzésre. Bár, ahogy így írom, hasra se ártana valami.:)

Nem tudom, hogy ismeri-e a lábsúlyt, ezt a három videót szoktam végigcsinálni...

2015. okt. 4. 13:58
mikor olvasom az általam mondjuk nyolc évvel írtakat én is érzem milyen sokat is változik bennem az mit ma mondjuk ugyan arról érzek van lányom ki szereti ha írom van olyan is ki majdnem lehülyéz ezért szóval még családon belül is nagy a szórás hát még kívülről megítélve mindent én se tudok leírni nyilvánosan mindenkinknek vannak az életében nem publikus dolgai
19. gizus58 (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2015. okt. 4. 13:53
Évek óta,3 naplóm van. egy mindent bele, vegyes, idézetes ami tetszik nekem megfogott valamiért,ez nyilvános.Egy a betegségemről olyan segítség féle a többi betegtársamnak.Ez is nyilvános. Van egy ami titkos, ide csak az ismerősöket engedem be,eléggé személyes, mert ez az életünkről,családunkról, napi harcunkról szól.Ezt nem vezetem naponta, csak ha olyan történik amit érdemes leírni, akár jó, akár rossz.Ezt nm terítem ki az egész portálnak.De nem tudnám törölni, sajnálnám ha elvesznének ezek a bejegyzések,jó néha visszaolvasni,és más szemmel nézni mint amikor írtam.
18. Zoxa
2015. okt. 4. 13:51

Én is panaszkodni szoktam, inkognitóban...

jól esik leírni, kiírni nyűgömet és ha valakit érdekel, elolvassa, írhat hozzászólást is, ha kedve tartja :)

17. 388b941089 (válaszként erre: 15. - Hottie)
2015. okt. 4. 13:50
Csak popsira edzel? :) Ez a csaj nem ismeri a lábsúlyt? :)
2015. okt. 4. 13:47
15. hottie
2015. okt. 4. 13:25

[link]


ez is jó...

2015. okt. 4. 13:24
Azóta írom a naplómat, mióta gyerekem van. Word-be is lementek minden egyes bejegyzést, hogy később kinyomtatva odaadhassam neki :)
13. hottie
2015. okt. 4. 13:24
kedvencem: [link]
12. hottie (válaszként erre: 11. - 388b941089)
2015. okt. 4. 13:23

ok.:)

1, [link]


Van még, csak előszedem.

11. 388b941089 (válaszként erre: 10. - Hottie)
2015. okt. 4. 13:18
A tornákat megoszthatnád velünk :D
10. hottie (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2015. okt. 4. 13:13

Évek óta írom a naplóim, kis túlzással azt mondhatom, hogy az életem szerves része lett a naplóírás.:)


Három naplóm van, egy nyilvános, ebbe minden belefér, ami érdekel, foglalkoztat, megfog: zene, gondolat, hangulat, kép, divat, ötlet, novella, vers, filmek, könyvek, vicc...

Két titkos naplóm közül az egyiket csak magamnak vezetem, abban receptek, cikkek, tornák vannak.

A másik titkost pedig magamnak, barátoknak és hoxás ismerősöknek írom magamról, magunkról, képekkel. (Néha túl sok képpel:D).

9. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Vacsa)
2015. okt. 4. 13:06
Îrj hoxának, ad egy linket ahova kiteszi öket ès le tudod menteni wordbe.
2015. okt. 4. 13:05

Annak a műsornak nem is ez volt a cime, hanem az h álljunk meg egy szóra!xd

Mi a kèrdès amúgy?:)

2015. okt. 4. 13:02
én mikor olvasom másokét látom hogy az ember az egy kincs még ha teli hibákkal akkor is igaz ez... sokat tanulok másoktól
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2015. okt. 4. 13:00

Nekem a napom fontos resze :) Kicsi koromtol vezettem naplot, most egyszerre tobbet is, kul.temakban.

Masoket is szeretem olvasni, mar ha tud erdekeset mondani es/vagy van bennunk vmi kozos :)

5. vacsa (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2015. okt. 4. 12:55
Engem néha csak az akadályoz meg a regem törlésében, hogy ott vannak a naplóim. Sajnálnám őket, annyi éve írom...
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2015. okt. 4. 12:53
Én még nem éreztem rá igazán az ízére, a napokban kezdtem a másodikat.
2015. okt. 4. 12:53
néha jó írni,néha nincs mondandóm. :D többnyire mérgelődöm benne.kiadom a feszkót.sokszor megkönnyebbülök tőle.
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2015. okt. 4. 12:38
De szerettem azt a műsort!!:D
2015. okt. 4. 12:35
van ki tegnap kezdte van ki évekkel ezelőtt..én nem tudom már itt hagyni....ki hogyan is van ezzel ki vezeti másképpen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook