Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa függők ide! Miért vagy naponta? fórum

Hoxa függők ide! Miért vagy naponta? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 5. 05:50

Ez az egyetlen szórakozásom. Csak ezek a nagyon kedves virtuális barátaim vannak, a valóságban nincs senkim, akihez ennyire kötődnék.

Még ha úgy is van, ahogy Harmatcseppecske írta...

2013. márc. 20. 17:52
Nagyon jó a társaság,több barátom is köszönhetek az oldalnak!Nagyon erősen hoxa-függő vagyok :)
2013. márc. 20. 17:38
Nem is tudom....néha jó valahová tartozni...még ha hazug világ is ez, ami itt van.
2013. márc. 20. 17:37
Jó társaság, sok barát, jó játékok!!
35. timycat (válaszként erre: 1. - Mango girl)
2012. jan. 1. 20:48
Itt találtam online "barátnőket"; a hús-vér barátnőim vagy messze vannak, vagy éjjel-nappal dolgoznak :(
2012. jan. 1. 20:37

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek.

A férjem humoránál fogva azt mondaná, hogy:

BAT

azaz

Boldoguljatok Ahogy Tudtok.


Azért jövök naponta, mert sok kedves embert ismertem meg itt és hiányoznak, ja és lehet, hogy függök is a Hoxától:))))

Ebbe mélyen még nem gondoltam bele.;)

2011. dec. 31. 19:28

Nyugdijas vagyok néha be pillantok és sajnos ragadok.



BOLDOG BÉKÉS GAZDAG UJ ESZETNEDŐT KIVÁNOK MINDEN HOXA IMÁDONAK ÉS KEDVES CSALÁDJÁNAK

32. syria
2010. aug. 6. 08:15

Fogyásügyben keveredtem ide. Nem tartom magam függőnek, pl. sokszor nem kapcsolom be a gépet ha otthon vagyok, csak mert Dominóra van.

De a munkahelyemen gyorsabban megy az idő, ha néhány percig éppen nincs elvégzendő feladatom. Ezeket az üresjáratokat töltöm itt ki.

2010. aug. 5. 13:23

Hali:)


Megint bekukk,és kicsit itt is ragadtam.

2010. aug. 5. 13:07

A betegségem kapcsán keveredtem ide,és itt is ragadtam,nap mint nap megosszuk az ezzel kapcsolatos történéseket.

Más különben vannak érdekes fórumok,most már nem hagyom ki a szavazást sem,szóval függővé tett teljesen :)

2010. aug. 5. 11:37

Én is függő vagyok:D

Dominó óra

Naplók,és tornás fórumok,persze nem órákat töltök itt,de naponta bekukkantok:-)

28. aesa
2010. aug. 5. 11:02

- Dominózok

- jó ötletek

- egyes témákban "több szem többet lát" :-)))

2010. aug. 5. 10:08
Mert feldob :)
2010. aug. 5. 07:48
Én először csak beregisztráltam majd pár hónap múlva egy ismerősöm is rátalált és mesélt róla és hoppá, hát én már jártam itt.Újra benéztem és azóta mindennap felnézek mert 2 olyan fórum is van ahol egy-egy fantasztikus baráti társaság "jár" össze akikkel napi szinten kapcsolatba vagyunk!!!Imádom ezt az oldalt!
2010. aug. 4. 23:24

Sziasztok!

Én anno a keresőben nézelődtem,mikor feljött ennek a portálnak a tudásbázis egyik oldala...

aztán beleolvastam pár fórumba és itt ragadtam..

Majd naplót kezdtem írni és olvasni..így a kérdésre a válasz:azért vagyok naponta,hogy beleolvasgassak olyan fórumokba és naplókba,amiket már egy ideje nyomon követek..

Szeretek itt lenni:)))))

2010. aug. 4. 23:04
Sok érdekes dolog van itt és jó a társaság.
2010. aug. 4. 22:16

Én tök véletlenül találtam erre az oldalra, amikor egy olyan fórumot kerestem a neten, ahol kiírhatom magamból hatalmas fájdalmamat, Goldi kutyám elvesztését. Nagyon jó volt, h találtam olyan embereket, akik hasonló gyötrelmeken mennek keresztül, sokat segített.


Azóta itt ragadtam, naplót nyitottam, olvasgatok és fórumozgatok. :-)

22. Hoxa
2010. aug. 4. 21:50

Örülök, hogy jól érzitek magatokat az oldalon. Persze ez nem az én érdemem, hanem nagyrészt a jó társaságé, ami egy-egy topikban, klubban össze tud gyűlni és sok segítőkész emberé, akik itt fórumoznak, vagy írnak a tudásbázis kérdéseire.


Függők ne legyetek, csak egészséges mennyiség javasolt, még belőlünk is. :DDDDDD

2010. aug. 4. 21:35

Nagyon sok kedves és értékes embert ismertem meg és

tartjuk a kapcsolatot.

2010. aug. 4. 21:17

Sziasztok!

én imádom ezt az oldalt!!!!Tavaly találtam rá,mikor terhes voltam.Minden nap jövök olvasgatok beszélgetek.:)

Már függő vagyok.Szerintem nagyon jó!Nagyon sok kismama életét megszinesíti.de nem csak kismamákét hanem olyanokét is akik amúgy egyedül lennének!!Itt senki sincs egyedül!Hála érte Hoxának hogy lett ez az oldal!!!!:)

19. Mango girl (válaszként erre: 17. - Marduk)
2010. aug. 4. 20:42
Az biztos sok itt a panaszkodó, na de hol nem :D
18. Orsy27
2010. aug. 4. 20:35
Elég régen hoxázok én is, anyukákkal nagyon jó társaságban fórumozunk, babanaplót vezetek, recepteket keresgélek, képeslapot küldök, apróhirdetéseket is figyelgetek. Igen, azt hiszem, Hoxa-függő vagyok...:)))
17. marduk
2010. aug. 4. 20:28
szeretek olvasni mások történetét is,meg kell mondanom nagyon jól írnak a nők nekem tetszik.Mert itt elpanaszolhatják az életük kritikus időszakaszait.
16. supin
2010. aug. 4. 20:27

Dominózom,olvasgatok,tanulok is,receptmániám van...

Szóval sokoldalú ....Imádom.

2010. aug. 4. 20:25

először a képeslapokat jöttem megnézni,

utána beléptem és azóta maradtam, ennek már két éve :)

aztán saját fórumom és klubom is van, szóval a csapatért is jövök :)

végül az új fórumokat is szeretem nézegetni :)

14. marduk
2010. aug. 4. 20:25
írtam naplót amit szeretnek olvasni a társaim itt a hoxán.Valójában szeretném ha másoknak is sikerülne elérni azt az érzelmi szintet ahol az embert már nem zavarja már semmi.
13. t.heny
2010. aug. 4. 20:24
Már nagyon régóta hoxázok.Jó a társaság, okosak a tanácsok, kíváncsi vagyok kivel mi történik.Afféle barátságok is kötetnek itt szerintem.Egyszerűen imádom, naponta többször is benézek!Jelenleg kistesót szeretnénk! :DDD
2010. aug. 4. 20:21
Nem vagyok függője,de kikapcsolódni próbálok itt,már amennyire lehet.
11. bbibe
2010. aug. 4. 20:21
Én fogyózni kezdtem! És itt barátokra leltem!
2010. aug. 4. 20:20
Én még új vagyok, de nagyon rákattantam!:-) Jó a társaság, izgalmasak a témák, teljesen kikapcsolódok, egyszerűen szeretem!:-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook