Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hova vigyem 11 hónapos gyermekem, ha állandóan beteg? fórum

Hova vigyem 11 hónapos gyermekem, ha állandóan beteg? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. jún. 7. 10:42
tehéntejes alapú dolgokat adsz neki?
3. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2014. jún. 7. 10:38
Nem,mert kb 3x kérdeztem rá az orvostól,legutóbb tegnap és még állítólag kicsi az immunrendszererősítőhöz.Mondjuk eszik gyümölcsöt,zöldséget minden nap, már 4 hónapos kora óta hozzátáplálom mivel tápszeres.
2014. jún. 7. 10:35
Adsz neki vitamint?
2014. jún. 7. 10:29

Sziasztok!


Kisfiam 11 hónapos.6 üveg antibiotikumon van túl.6 hónaposan kezdődött minden.Állandó orrfolyás és akár mit fújtam az orrába,akárhogy szívtam folyamatosan folyik vissza a nyák a torkában,emiatt köhög,és hiába várok 1 hetet is már volt h hányt a köhögéstől és csak az antibiotikum oldotta fel neki és múlt el tőle.Nyákoldó semmit nem ért.Azt mondta a háziorvos biztos az ovisom hozza haza várjuk meg a tél végét.Nos eljött a tél vége.Azóta lett egy tűszös mandulája és egy tüdőgyulladása.Az ovisom csak megjegyzem sose beteg.Egyébként a 2 betegség között 2!hét telt el.1 hete múlt el a tüdőgyulladás és most megint folyik az orra és már előre rettegek mikor kezdi a köhögést.

Voltam fül-orr gégészeten vele,nem nagy az orrmandulája.

Voltam pulmonológián elvileg nem asztmás.

Na most én ezt nem tartom normálisnak minden héten a gyerekorvosnál vagyok vele.Gondoltam kérek immunológiára beutalót és allergia vizsgálatra,de ekkora gyereknél létezik ilyen?Van ötletetek hova vigyem még?Sose volt még olyan h ne halljam folyik vissza a nyák,piros a torka,vezetett zörej van..egyszerűen ezt nem akarom annyiban hagyni.Ja egyébként a pulmonológián annyit mondott a doki h anyuka teljesen normális ha egy gyerek egy évben 8-10x beteg..na de akkor is ha csak 11hónapos?És akkor is ha 6üveg antibiotikumot kapott?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook