Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hova tűnt a vágy? fórum

Hova tűnt a vágy? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 15. 13:07
Naponta fehér csoki.
8. Csicsi25 (válaszként erre: 7. - Frmoni)
2019. jan. 21. 07:12
Te próbáltad már? Tényleg használ? Mit szedtél?
2019. jan. 20. 23:18

Sziasztok.

Van nőknek is vagy serkentő tabletta. Javaslom. És gyakorolható akkor is ha nincs vagy, megjon az étvágy.... Higyjetek el.

2019. jan. 20. 22:20

Lehet, hogy a vágy is a hűtőbe bújt, mint a fény.

Nálunk tegnap minden helyiségben sötét volt, a végső elkeseredésemben kinyitottam a hűtőt, ott megtaláltam. Javaslom te is keresd ott.

5. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Lucifer66)
2019. jan. 20. 22:06
Nem tudom, mennyi idős vagy, olyan 50 körülinek tippellek. Nagyjából egykorúak lehetünk. Mi újság a klimaxszal? Ennyi idős korban már igencsak kerülgeti az ember lányát. Megváltoznak a hormonok, csökken a nemi vágy és egyéb "nyalánkságok". Én pl. fél éve gondolni sem tudok a szexre. Úgy érzem, akkor is jól el lennék, ha soha többé nem szexelnék. Nem lehet, hogy nálad is a változó kor okozza ezt?
2019. jan. 20. 19:12
Először is, ha csak harminc év után érzed így, már szerencsés vagy!Én tíz éves sem vagyok együtt a párommal, még negyven évesek sem vagyunk, de nem ismeretlen a problémád.Bár nekem inkább a gyakorisággal, vagyis ritkasággal van bajom.Nekem az is fontos, hogy optimálisak legyenek a körülmények, ne fázzon a lábam mondjuk, ne stresszeljen, hogy korán kell kelni vagy reggel hogy mennyi dolgom van...És és is játszottam már meg, hogy jó volt.De, nem múlt el a vágy, és nyilván neked sem.Csak körültekintőbben kell egymásra hangolódni.Szán elég időt előjátékra a férjed?
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Lucifer66)
2019. jan. 20. 19:10

Mi történt, hogy nem élvezted már a közeledését? Gondolj vissza arra az időre, mikor elkezdted megjátszani.

A megjátszással sok mindent elrontanak a nők. Mintha ezzel a szőnyeg alá seperhetnék a problémákat.

2019. jan. 20. 19:02

Miért nem vele beszéled meg?

Talán ketten kellettek hozzá...

2019. jan. 20. 18:53
30 éve vagyunk házasok. Tudom, hogy nagy hibát követtem el azzal, hogy egy ideig megjátszottam, hogy élvezem az együttlétet, nem utasítottam el a közeledését. De egy ideje már nem megy. Megfogadom, hogy ráhangolódok, élvezni fogom. Várom, hogy hazaérjen/hazaérjek és... leblokkolok. Ha hozzámér, lefagyok mint a Windows... Nem indul ez a bizonyos bizsergés. Ő megalázva érzi magát, hogy visszautasítom, többször egymás után, én meg tehetetlenül nézek magam elé. Elmúlt ? Van visszaút? A héten bejelentkezek pszichológushoz, hogy most mi van velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook