Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hová tűnik egy szemüveg a lakásban? fórum

Hová tűnik egy szemüveg a lakásban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2016. febr. 22. 21:07
Az orrodon felejtetted.
27. syria (válaszként erre: 2. - Béengé)
2016. febr. 22. 20:58

Ismerős szitu. Velem nagyon gyakran előfordul a legkülönbözőbb tárgyakkal. Egyszer hetekig kerestem egy TV távirányítót, ami becsúszott a heverő fekvőrésze és a fa keret közé. Olyan szűk volt a hely, hogy nem gondoltam volna, hogy befér.

Aztán egy hagyományos fényképezőgépet nem találtam évekig. Mérgemben vettem egy másikat, s rá pár napra előkerült egy szekrényből.

Ott tartok, ha valamit nem a helyére teszek, csak 10 cm-vel odébb, már nem találom. Túlhajszoltak, szétszórtak vagyunk.

Érdekel, honnan fog előkerülni.


Tényleg a leglehetetlenebb helyeken keresd! :) Szennyestartó, fiókok, könyvek mögött.

26. kisj
2016. febr. 22. 20:42

Vannak dolgok, amiknek örökre nyoma vész.

Talán átkerülnek egy párhuzamos világba. Ki tudja?

2016. febr. 22. 20:36
A szennyestartó jutott eszembe elsőre.. esetleg fiókok, kabátzseb, egy ruha, törülköző alatt, párna alatt, kanapéba becsúszva, konyhaszekrény..vannak ilyen rejtélyes helyek. De tényleg valahogy arra kéne rájönni, mikor használta utoljára.:)
24. fincsi5 (válaszként erre: 12. - Béengé)
2016. febr. 22. 20:34
A te zsebedben, vagy táskádban megnézted már?:)
2016. febr. 22. 20:26
Kukaztunk egy jot de nincs benne,a cipősre is gondoltam de semmi .
2016. febr. 22. 20:23

Én is a kukára gondoltam, párom egyszer a frissen vett orrcseppet dobta ki a kukába, egy zsebkendővel véletlenül


Vagy ablak párkány az ajtónál, vagy a cipős szekrény, mikor vetkőztél...

21. mmacus
2016. febr. 22. 20:21
Nem volt nálatok valaki, aki esetleg a sajátja helyett eltette véletlenül?
2016. febr. 22. 20:19
Miben voltál, mikor felvitted? Annak a zsebében esetleg?
2016. febr. 22. 20:14
A kocsiba hagyta péntek este,en szombaton 13 korul felhoztam .Nem mentünk sehova csak vasárnap igy rajta nem volt.mindent ugyanoda teszek le,kivéve most ezt,amit elnyelt a föld.Agyakat átneztuk nem-e csúszott be,de sehol.
2016. febr. 22. 20:12

Gondolkodj azon is, hogy mit csináltál.


Mikkel foglalkoztál, nem volt e köztük olyan, amibe bele tehetted, mint én a varró dobozba vagy valaki írta, hogy a nylon szatyrok közé keveredett.


Bármi lehet (gyógyszeres doboz, egy pohárba a szekrénybe, kenyértartóba, stb.)

2016. febr. 22. 20:10
Kuka?
2016. febr. 22. 20:10

Ismerősöm az iratait, bankkártyáit egyszer a fotelbe ledobta, majd becsúszott a támla és az ülőke közé. Amikor pótolt mindent, akkor találta meg.


Anyósom naponta nem találta a távkapcsolót, ami mindig ugyan úgy az ágy mögé esett le.

2016. febr. 22. 20:07
Esetleg valami polcon...?
2016. febr. 22. 20:06
Én volt, hogy véletlenül beletettem a varródobozba azt, ami nem oda való volt. Jó sokáig kerestem mire eszembe jutott, hogy megnézzem ott
13. b4b1d52444 (válaszként erre: 12. - Béengé)
2016. febr. 22. 20:06
Tehát szombaton még biztos rajta volt, ugye? Úgy értem, hogy nem egy külső helyen hagyta el, tehát üzlet ilyesmi?
2016. febr. 22. 20:05
De aranyosak vagytok !! Sajnos a parom szemüvege,es tegnap reggeltől keressük :( minden eddigi ötletet megnéztem de semmi ...:(
11. b4b1d52444 (válaszként erre: 10. - Channa*)
2016. febr. 22. 20:02
Ez jó :) Én egyszer a vasútállomáson jártam úgy, hogy vadul elkezdtem keresgélni a telefonomat, és nem találtam sehol. Kétségbeesésemben kiborítottam a táskám tartalmát a földre, és persze nem volt meg. Teljesen kétségbe estem, mire rájöttem, hogy ott van a kezemben, ráadásul szólt a rádió a fülemben belőle, szóval nem is értem, hogy miért nem esett le, hogy ott van.
10. Channa* (válaszként erre: 8. - B4b1d52444)
2016. febr. 22. 20:00

Jó pár évvel ezelőtt én is 1 órán át kerestem az ollót, amit a kezembe tartottam. Ráadásul, ha megemeltem valamit, akkor letettem, majd utána ismét felvettem a kezembe és folytattam tovább a keresést:D


A férjem meg épp nem rég játszotta el, hogy hol a telefonom!? azon olvasgatta a híreket:DDDD

9. b4b1d52444 (válaszként erre: 6. - Béengé)
2016. febr. 22. 20:00

Ahol eddig én hagyta, felejtettem pénztárcát, szemüveget, mobiltelefont: táska, szennyestartó, zoknis, fehérneműs fiók. Egyszer a kamrában a szatyros táskában találtam meg a pénztárcámat, nem tudom hogy került oda a sok nejlonszatyor közé :)

Konyhaszekrény fiókja, hűtőszekrény, kamrában a befőttek tetején, mosógép dobja (:O máig nem értem), télikabát zsebe, cipősszekrény, téli csizma szára. Most már tudatosan egy helyre teszek mindent, így megtalálom!!!! De ehhez kellett pár év.

8. b4b1d52444 (válaszként erre: 5. - Csicsi25)
2016. febr. 22. 19:57
:) Nem hülye kérdés, egyszer én is így jártam, kerestem már egy fél délelőtt óta, mindent felforgattam, apám kérdezte, hogy mit keresel kislányom? Mondom neki nagy bőszen, hogy a szemüvegemet! Erre ő, hogy azt amelyik rajtad van??? :) Fel se tűnt, hogy élesen látok, pedig -5,75 mindkét szemem, ergo szemüveg nélkül az orromig se :)
2016. febr. 22. 19:53
A férjem egyszer letette az ágyra, a paplanjára, majd szépen leterítette egy pléddel és amikor lefeküdt, akkor is ott maradt a két takaró között:D
2016. febr. 22. 19:43
Ki pakoltam a hűtőt fagyasztot mindent mar tegnap.de semmi :(
2016. febr. 22. 19:42

Nincs véletlenül rajtad? :))

Bocsi, ez hülye kérdés volt, de szokott ilyen lenni, bár nem hiszem, hogy egy teljes napig rajtad van és keresed :)


Én ha nem találok valamit, nem kezdek el pánik-szerűen kutatni, hanem leülök nyugodtan egy kényelmes fotelbe, becsukom a szemem, elképzelem az elveszett tárgyat és megpróbálom felidézni, hogy hol láttam utoljára. Mit csináltam akkor, amikor utoljára láttam, milyen körülmények között voltam, stb. Van, hogy elég gyorsan eszembe jut, de van, hogy több idő szükséges hozzá, de általában beválik. Próbáld meg, hátha sikerül! Sok sikert hozzá!

4. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 2. - Béengé)
2016. febr. 22. 19:41

Mikor - hol volt rajtad utoljára...

Sajnos következetesen mindig azonos helyre kell letenni.

2016. febr. 22. 19:40

Olyanról is hallottam, aki a pénztárcáját a hűtöbe

tette, tehát olyan helyen keresd ami egészen extrém ☺

Sok sikert (aztán írd meg hol lelted fel, hátha

okulásul szolgál☺)

2016. febr. 22. 19:33
H.lye kerdes,de mar mindenhol kerestem.Lató szemuveg,baromi fontos lenne.Felhoztam a házba es valahova letettem.1 napja keresem,hatha valaki mond valami helyet es siker:) pedig mar mindent átnéztem ...addig is folytatom :D
2016. febr. 22. 19:32
Hová tűnik egy szemüveg a lakásban?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook