Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hová tud menni egy bántalmazott anya gyermekével? fórum

Hová tud menni egy bántalmazott anya gyermekével? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2009. márc. 31. 14:46
én nagyon igyekeztem megmenteni ezt a házasságot, de be kell látnom mindíg alul fogok maradni és hiába a sok áldozat, hiába az hogy erős vagyok, nem segített a gondjaimon. rosszul választottam. csak magamat hibáztathatom. talán még van rá megoldás, ahogy írtátok.
65. kattyus (válaszként erre: 61. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 14:45
Tedd meg Dóri! Én is megtettem amikor már muszájnak éreztem! Ne tűrd, hiszen ez nagyon megalázó!! Lépj azonnal.
64. kattyus (válaszként erre: 32. - Erikpipi)
2009. márc. 31. 14:44
Okvetlen ezt kell tennie. Amennyiben komolyan gondolja.
2009. márc. 31. 14:43

Megyek a telekre, majd jövök, írd meg létszi mit léptél, szeretném tudni.Akár hogyan is döntesz, gyorsan és okosan, menni fog.

szia

62. zstimi (válaszként erre: 61. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 14:40
Ha igazi barát volt, biztosan segít majd, meglátod. Csak minél hamarabb hívjad! Szorítok neked így ismeretlenül is, borzasztó ez az egész, légy erős, főleg a gyereked miatt. Bár amit eddig elviseltél, az sem a gyengeségedre utal.
2009. márc. 31. 14:38
elmegyek orvoshoz, az biztos. aztán meg hívom az egyik régi barátom, hátha tud segíteni. rég nem beszéltünk, de biztos segíteni fog.
60. zstimi (válaszként erre: 59. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 14:31
Ha egy férfi be akar jutni egy lakásba, akkor be is fog. Eldöntötted már mit fogsz tenni?
2009. márc. 31. 14:28
nem tud bejönni a lakásba , mert nem vitt kulcsot! most láttam az asztalon. amíg nem találom ki, hogy mi legyen legalább biztonságban vagyok.
2009. márc. 31. 14:26
akarta a gyereket nagyon. most meg elátkozott minket, meg az egész családomat. amikor megvert dühös voltam aztán önsajnálatba csapott át és most megint dühös vagyok. azt szeretném, ha tehetetlen lenne az események miatt. csak történjenek vele is és ne tudjon védekezni. fel kell jelentenem ez a megoldás. aztán meg ha törtlnik velem valami legalább fogják tudni hogy ő volt.
57. zstimi
2009. márc. 31. 14:25
Pillanatokon belül kaptál segítséget (több félét is )a fórumon keresztül. Ez is erőt kell, hogy adjon ahhoz, hogy minél hamarabb mérlegeld a helyzetet és cselekedj! Én képtelen lennék abban a lakásban egy percig is megmaradni ezekután.Otthon sincs a férjed, addig menj, míg haza nem ér és nagyobb gond nem lesz. Vagy csak én látom ilyen komolynak a helyzetet?
56. erikpipi (válaszként erre: 55. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 14:18

És a szüleid? Nem tudnak segíteni, magukhoz venni amíg helyrejössz? Vagy egy barát, akiről tudod, hogy segíteni is tud is, még ha nem is hívott a férjed miatt?

Amikor az ember otthon van a gyerekkel van némi önbizalomvesztés, de ezen hamar túllendül, ha közösségbe megy, vagy maga elintéz olyan dolgot, amiről egyébként azt hiszi, hogy képtelen megtenni. A férjed még alá is tett ezek szerint egy adaggal,de nem gondolom, hogy nem vagy rá képes, hogy megold. Kell valaki aki kilendít a holtpontról, de hidd el menni fog.

Ha emberek képesek 3 gyerekkel albérletben lenni, és dolgozni még ha nehezen is de megvannak, akkor neked 1 gyerekkel még könnyebb lesz.Ha feladod, akkor mindent feladsz amit elképzeltél magadnak.

férjed akarta a gyereket?

2009. márc. 31. 14:09
albérletben lakunk. most akartunk házat venni, már nézegettük őket. de tudom, hogy soha sem lesz belőle semmi. mieőtt hozámentem, volt állásom, pénzem , barátaim. most meg azt mondja a gyerekkel egy senkiházi pénznélküli kurva vagyok, aki semmire nem fogja vinni az életben. hát ezekután hogy legyen önbizalmam?? nincs már. pedig volt. szép is voltam és sokkal jobb fárjet is választhattam volna, mert választhattam volna. csak egy idióta voltam és az is vagyok!!!!!
54. erikpipi (válaszként erre: 52. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 13:48

Lehet, hogy nem véletlen, hogy a barátaid elhagytak. Ilyen alapon kinézem belőle, hogy megfenyegette őket.

Te tudod,mit csinálsz, de gondolj arra, remélem ez nem így lesz, de egyszer üssön meg rossz helyen, vagy hosszabban szorongassa a nyakad. akarod, hogy egy ilyen ember nevelje a gyereket? Szüleid nem tudnak segíteni? Vagy hozzájuk nem tudsz menni? Kié a lakás?

2009. márc. 31. 13:47
Eddig csak olvastam a hozzászólásokat, mert nagyon okosat én sem tudok írni neked. De ha ilyen durva a helyzet, és ilyen durván bántalmaz SÜRGŐSEN LÉPJ! Mert amit erikpipi leírt az igaz. Sosem fogja abbahagyni! És sajnos előbb-utóbb a gyereket is bántalmazni fogja. És ő még gyengébb mint te!!! SÜRGŐSEN, MÍG NEM TÖRTÉNIK NAGYOBB BAJ VELETEK!!! Szorítok, hogy legyen erőd, és kitartásod végigcsinálni!
2009. márc. 31. 13:33
és pedig rendes családanya vagyok. minden nap főzök, takarítok mosok. nem járok el sehová, (nem is enged amúgy), pedig én külföldön éltem, nagyon jó munkahelyem volt, sok barátom. ma meg egy szerencsétlen vagyok csak, akit minden barátja elhagyott. az egyetlen megmaradt barátnőmet is elüldözte mellőlem. tudom, mert már nem jön hozzám.
51. dius81
2009. márc. 31. 13:33

ez az ember beteg!!!!!!!!!!!!!

Hagyd őt ott!

50. erikpipi (válaszként erre: 48. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 13:33

teeee:DDDD emlékszem gyermekkorból anyám apám fejére borította a spenótot, és a sodrófával elverte, pedig apám 90 kilósan volt 2 méter, anyám mag jó ha 45....

Nálunk fordítva volt a verés, mert apám soha nem ütött vissza..

Ugye azt tudod, hogy ennek soha nem lesz vége? Mert látja, hogy megbékélsz, és elfelejted. Majd egy hónap múlva megint elver, és ez így lesz míg élsz, mert egyszer nagyobbat ad a kelleténél és ott maradsz. A gyereket meg ő neveli, és jön egy pillanat, amikor majd neki is ad.

Ha már mindent megpróbáltatok, és nincs más lehetőség, lépj. Szép vagy, és előtted az élet. A gyerekedé legyen a jövőd, ne egy olyan emberé aki nem becsüli hogy vagy. Sírjon ő, ha ti már nem lesztek mellette.

Bocs,hogy kemény voltam.

2009. márc. 31. 13:30
igaz ma a gyomrom volt neki szímpatikus, alig kaptam levegőt, mikor ököllel töbször megütött. de az arcom is elég csúnya. a múl hónapban meg akart folytani, felnyomott az ajtóra, addig tartott úgy, míg elájultam a levegőhiánytól aztán meg ápol, mintha nem ő tette volna.
2009. márc. 31. 13:26
bármmin képesek vagyunk összeveszni. legutoljára csütörtön ütött meg. akkor megmondtam neki, hogy hétfőn elmegyek a bíróségra a válási papírokért. bele is egyezett. és megkértem költözzön el. de nem ment, hanem jópofizott. most meg megint mi van. 46kiló vagyok, egy nagyobb pofontól elterülök, gondolta ő, csak én meg nem hagyom magam. persze én húzom mindíg a rövidebbet, mert a lila minden árnyalata megtalálható rajtam. de ő is kapott most tőlem. egy serpenyővel ütöttem le.
47. erikpipi (válaszként erre: 44. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 13:18

Én azt gondolom, hogy az uradnak ciki, hogy egyáltalán kezet emel rád. HA valóban havonta elnáspángol, az sem neki, sem neked, legfőképp a gyereknek nem jó.

Megkérdezhetem min vesztek össze havonta, ami ehhez a dührohamhoz vezet?

2009. márc. 31. 13:07
tényleg vannak még jó emberek!!
45. tinendo (válaszként erre: 42. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 13:07

Sajna a NANE csak este elérhető, előtte üzenetrögzítő fogadja a hívásokat.

Én a helyedben nem várnék 6-ig.

Vagy hívd fel a védőnőt, vagy a mentőket, de lépj, míg haza nem ér a férjed.

2009. márc. 31. 13:07
nagyon köszönöm a segítségeteket!! örülök, hogy tudok itt róla beszélgetni veletek, mert ez mindig bennem marad, nem tudom elmondani senkinek. havonta egyszer összeveszünk és ez lesz az eredménye. pedig annyira szerettük egymást és nem tudom mi vaáltozott meg
43. c06c587f53 (válaszként erre: 40. - Kobagabi)
2009. márc. 31. 13:05
Nagyon aranyosak vagytok!! Vannak még jó emberek!
2009. márc. 31. 13:04
annyira el vagyok keseredve, hogy nem is tudok tisztán gondolkodni.
41. c06c587f53 (válaszként erre: 37. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 13:04
Én ha nem lenne senki,akihez fordulhatnék, akkor biztos,hogy egy szobát vennék ki sürgősen. És ha kifizetsz egy hónapot,akkor van időd intézni a többit. Ha a lakás közös,vagy a Tiéd,akkor meg ne engedd be!
40. kobagabi (válaszként erre: 18. - 53e9630651)
2009. márc. 31. 13:04

Én nagyon messze lakom, de ha vállalod, hogy Pestről Vidékre költözz, én biztosítok nektek szállást:)

Most építkeztünk van 3 gyerekünk, a férjem egy áldott jó lélek, bizti ő is szívesen fogadna!

2009. márc. 31. 13:03

EZ NEM SZÉGYEN!!!!!!!!!!!!!!!

Te ÁLDOZAT vagy! NEM HAGYHATOD MAGAD!!!!!!!!!!!!!!


Ezért tűrik a nők évtizedeken keresztül a bántalmazást, mígnem egyszer halálra veri őket a kedves férjük!


VAN SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. márc. 31. 13:02

Miért jársz rosszabbul, ha találsz egy anyaotthont és onnan intézed, mit tud tenni? Lecsukják. De nem hagyhatod ennyiben a dolgot. Ez csak rosszabb lesz, nem hagyhatod, hogy bántson, hogy a gyereked így nőjön fel és lelkileg sérült legyen az elszenvedett dolgoktól. Van kiút. Ehhez az első lépés, hogy fogod a cuccod és elmész otthonról a gyerekkel együtt, látleletet vetetsz és megvizsgáltatod magad hátha olyan sérülést szenvedtél, amit kezelni kell, megkeresed a védőnőd vagy a családsegítőt elmondod mi történt és nem mehetsz haza, nekik kötelességük segíteni. Megkeresed a nane nevezetű szervezetet, akik a bántalmazott nőkön segítenek.


Vagy, kihívod a rendőrséget, szintén elmondod mi történt, kórház, látlelet, kéred, hogy intézkedjenek, mert nem mehetsz haza, félsz, hogy komolyabb baj lesz belőle.


Vagy mentő, amit már írtak...


Hol van most a férjed?

2009. márc. 31. 13:01
de olyan szégyen ez az egész, én érzem magam kellemetlenü. ő meg csak elment.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook