Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova nem érdemes menni?! fórum

Hova nem érdemes menni?! (beszélgetős fórum)


1 2
6. c6b27363e5 (válaszként erre: 5. - C6b27363e5)
2007. júl. 29. 18:23
bocs ezt rosz hejre irtam
2007. júl. 29. 18:22

mos voltun egy esküvön és gyöngyöstarján baghy kastély

gyönyörü nyugot gyerekeknek jácotér bográcsolási lehetöség és baráti áron magyaroknak elérhetö

mindenkinek ki pihenei vágyik ki csak ketesbe ki családostol csodaszép csendes családias

4. Icus (válaszként erre: 3. - Icus)
2007. júl. 29. 17:30

Az eleje valami miatt lemeradt!


Szóval a tavaji szállásunkat ecseteltem Mátrafüreden, a Hotel-Avarban.


A szálló a főút mellett van, állandó hangzavar. Naponta 3-4-szer mentő, rendőr vagy a tűzoltó szirénázik. A motorosok imádják a hejmeresztő kanyarokat, amit hangos motorbőgetéssel adnak midenki tudtára. Ha a teraszon szeretnél vacsizni feljtsd el a csendes családi beszélgetéseket, ugyanis egymás szavát sem értitek a nagy forgalomtól valamint a környéken állandóan lévő zsibvásártól.

A baharangozott kedvezményes félpanzió a kuponrendszerrel kész ráfizetés. A londiner ugrál mint a nikkel bolha, de ha bicajozni szeretnél óránként 500 ft-ért, vigyél pumpát és egy két alkatrészt! A fürdő jéghideg, ha ki akarsz üllni, vagy feküdni, magadnak kell kivinni a napozóágyakat és székeket.


Mi nyáron szeretünk a hegyekben kirándulni, majd a szállásunkra visszatérve szeretjük a csendet nyugalmat, kényelmet. Itt ebben nem volt részünk.

3. Icus
2007. júl. 29. 17:21

konditerem egy roskadozó pinpong asztalból állt a pincében.

Hétfőtől-hétfőig voltunk, de már hétfő este sírtam, hogy én inne haza megyek. Ilyen roszul sikerült nyaralásunk még nem volt.

2. Icus
2007. júl. 29. 17:10

Sziasztok!


Gyakran a reklám és a propaganda nem fedi a valóságot,üdülés szervezéseknél,szállásoknál..és a szállodai elhelyezéseknél...ez a topik arra szolgálna hogy némi precedenssel szolgáljunk egymásnak hogy hova nem érdemes menni!!

1. Icus
2007. júl. 29. 17:09
Hova nem érdemes menni?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook