Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hová menjünk nyaralni 70 ezerből? fórum

Hová menjünk nyaralni 70 ezerből? (beszélgetős fórum)


24. jen69
2010. júl. 10. 18:08

Sárváron önellátó apartman 3000ft/fő.

Fürdő, vár stb, a közelben Kőszeg, Ausztria, Sopron

23. eddit (válaszként erre: 22. - Eddit)
2009. jún. 5. 10:35
már bejött :)
22. eddit (válaszként erre: 21. - Caravell)
2009. jún. 5. 09:00
ez az oldal nem is jön be....
2009. jún. 4. 15:53

Balaton 4260 F/fő teljes ellátással

[link]


van bőven, csak keresni kell :) Az pedig igazán örömteli munka szerintem :))

2009. jún. 4. 15:50
www.szallashirdető.hu
19. caravell (válaszként erre: 17. - Hoverla)
2009. jún. 4. 15:43

Neked is megküldöm majd az üdülési csekkeseseket.


Közben találtam egy oldalt:

www.civilkd.hu baloldalon felajánlja az üdülési csekkes keresést - megnéztem, van Siófok, Szántód, Szabadi, Bakony, Tiszakécske stb.

18. caravell (válaszként erre: 16. - Kiss Mária)
2009. jún. 4. 15:38
A munkahelyemen van egy dosszié, abban gyűjtöm az ilyen olcsó szállásokat (akkor is ki szoktam nyomtatni, ha éppen nem aktuális, még jól jöhet) szerintem abban lesz. Megpróbáltam most megkeresni a neten, de ilyen gyorsan nem megy. akit érdekel, írjon egy üzenetet, és hétfőn leírom neki, hogy mik vannak a gyűjteményemben. Nem tudom, a konkrét címek mennyire publikusak... Van üdülési csekkes és síma is.
2009. jún. 4. 15:23

Köszönöm szépen mindenkinek!!Nagyon meglepődtem, amikor azt láttam, hogy 3 perc alatt ennyien írtam!!:) Irtó rendes emberkék nézegetik ezt a honlapot. Köszi a sok jó tanácsot, jók az ötletek!


Ha valakinek van ötlete, konkrét hely, ahol jártatok ketten, és ennyiből megvolt, az is írjon.

16. Kiss Mária (válaszként erre: 10. - Caravell)
2009. jún. 4. 15:21
Mi oda készülünk az idén tudnál esetleg segíteni abban mi a neve annak a nyaralónak? Ha nem publikus nem gond:)
2009. jún. 4. 15:20
"el tudtok menni" Bocs!
14. CILUSKA (válaszként erre: 1. - Hoverla)
2009. jún. 4. 15:20

Például Hajdúszoboszlón is hirdetnek 7 éjszakás félpanziós üdülést 21.900.- Ft-tól.

(Lehet, hogy csak elő - illetve utószezonban).

A hirdetésben az elérhetőség: www.jazminapartman.hu

Én nem voltam, nem tudom milyen.

Nézz utána, sok ilyen hasonló van!

2009. jún. 4. 15:19

Üsd be a neten, hogy üdülési csekket elfogadó helyek. Vannak olcsobbak és drágábbak. Van olyan is ahol van kaja, nektek az lenne a legjobb mert azzal az egészet tudnátok fízetni.Addig maradnátok mig tart a csekk.

Mi önellátos vendégházakba szoktunk járni.

Tavaly is önellátós volt, de a hely olyan volt, hogy a mradék pénzt le tudtuk vásárólni.

Holnap megyünk hétfőig, a szállást jeggyel fízetjük, Ópusztaszeren a belépőket és szegeden a múzeumbelépőket is jeggyel fízetjük.

Számitásom szerint még egy hétvége belefog férni.

Végülis a kajára szánt pénzt itthon s elköltöm, mert enni itthon is kell.

2009. jún. 4. 15:19
az udulesicsekk.hu weboldalán van a felhasználók címszó alatt keresés és ott tudsz rengeteg hely közül választani, ahol elfogadják az üdülési csekket. Kereshetsz megye vagy város szerint szálláshelyek szerint is
2009. jún. 4. 15:18
Balatonbogláron a kollégiumban ennyi pénzből 6-7 éjszakára eltudtok menni teljes ellátással. A szoba nagyon egyszerű, de minden szobához tartozik mellékhelyiség is. Minden emeleten van teakonyha és szobánként zárható hűtő rész. A strand /szabad strand!/ kb. 5-10 perc séta és gyönyörű!
2009. jún. 4. 15:17
Miskolc_Tapolcán is béreltünk így nyaralót 2000Ft/fő és ott nem csak a barlangfürdő van, hanem remek strand is, ha rosszabb az idő nagyokat lehet kirándulni.
9. cicaanya (válaszként erre: 6. - S.Laca)
2009. jún. 4. 15:16

nos vagyok,szóval nagyon jó!!

Balaronfenyves környéke nyugis,megbízhat stb....

72 megyünk 5napra 1szintes házikó és medencés (beépített medence) felszerelt ház és csak mi

2009. jún. 4. 15:15
Nézzél körül wellnes szállók között. Ott van 2-3 éjszakás megoldás is.
2009. jún. 4. 15:15
Nagyon sok nyaralót adnak ki magánemberek üdülési csekkre, írd be a googleba, h nyaraló kiadó (apartman kiadó, faház kiadó)üdülési csekk és keresgélj. Ha a felét szállásra fizeted (két embernek elég) akkor a másik fele megmarad étteremre, belépőre stb.
6. s.Laca (válaszként erre: 4. - S.Laca)
2009. jún. 4. 15:14

bocsi,gyerek hoxája

nem lépet ki belöle

2009. jún. 4. 15:14
Tavaly a Balcsin nyaraltunk, teljes ellátással 6 napig, 100.000Ft értékű üdülési csekkel. 2 felnőtt 2 gyerek. Ott biztosan találsz vmit, ahová ketten elmehetnétek ennyi pénzből. Azonban már alig van nyárra kiadó szoba a Balatonnál. Úgyhogy gyorsan járj utána!
2009. jún. 4. 15:13

mi is igy megyünk mindig

senki nincs ott,és ennyi,elöre meg v eszek ami kell bepácolom lefagyasztom, ott meg van cba és tudok olcsón venni bármit még;)

2009. jún. 4. 15:12

Balatonra menjetek,ahol tudtok kulcsra kész házat bérelni

google

2009. jún. 4. 15:12
Szerintem a Tisza-tó környéke nem túl drága, és szerintem nagyon jó hely.
2009. jún. 4. 15:10

Kaptunk 70 ezer ft értékben üdülési csekket és nem tudjuk hová menjünk belőle nyáron, vagy mit kezdjünk vele. Tudnátok tanácsokat adni, hogy mire elég, vagy nem elég? Nem tudunk mellé költeni, ezért bele kellene férnie a nyaralásnak kettő ember részére. Kivitelezhető valami belőle, akár csak egy rövidebb de egyszerűbb, valami fürdő melletti rövid nyaralás?


Várom a felvetéseket, köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook