Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova menjünk kirándulni? fórum

Hova menjünk kirándulni? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 13. 10:53

Sziasztok!


A leginkább Dobogókőn és környékén gondolkozunk. Miskolc és környékén voltam sokszor, nyáron Miskolc-Tapolcán voltam bobozni egy kedves rokonommal. Még Pécs és környékén is gondolkozom.

2011. nov. 12. 19:18

Sziasztok!

Ha valakit érdekel esetleg van eladó IBUSZ utalványom 50ezer értékben, év végéig felhasználható és beváltható bármeny IBUSZ irodában.

www.ibusz.hu - itt megtaláljátok pontosan mit is lehet vele vásárolni.

Ha valaki esetleg szeretne elmenni egy wellness szállodába belföldön vagy akár külföldre, írjon nekem! Az árat megbeszéljük ;-)

2011. nov. 11. 18:43
Nyugat-Dunántúl? Kőszeg, Sopron, Sárvár? Ausztria is közel.Van látnivaló, fürdési, túrázási, vásárlási lehetőség!
2011. nov. 11. 15:33

BÜkk,Miskolc: Barlangfürdő,vadaspark,kisvasút,cseppkőbarlang..gyönyörű színes most az erdő a Bükkben.

Közeli gyógyfürdők: Egerszalók,Mezőkövesd,Bogács:mind felújítva,Bogácson éjszakai fürdőzési lehetőség,borospincék: Noszvaj,Eger,és a környék.

7. csajszika890721 (válaszként erre: 6. - 38c05a6ad0)
2011. nov. 11. 14:56
Az nem lényeg, hol lakunk, mert nem feltétlen közeli helyre gondoltunk. Mindegy. Utánanézek azoknak, amiket írtok és választunk.
2011. nov. 11. 14:45
Ha tudnánk hol laktok könnyebb lenne közeli célpontot és bővebb programot javasolni!
2011. nov. 11. 14:41
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. nov. 11. 14:33
Eger, Szilvásvárad
2011. nov. 11. 14:33
Pécs és környéke. Debrecen, Szeged.
2011. nov. 11. 14:31
Dobogókő és környéke! El lehet menni onnan Visegrádra, Szentendrére, Esztergomba, Bp-re minden közel van, Pilisszántón a Csillagösvény, át lehet menni Szlovákiába, az is kb fél óra. Dobogókőn pedig szuper jókat lehet kirándulni, sétálni.
2011. nov. 11. 14:28
Sziasztok! A párommal szeretnénk elmenni valamerre kirándulni, nézelődni. Nyáron elmaradt a nyaralás. Nem nagy dologra gondoltunk, itt Magyarországon, ahol van látnivaló, szép város, táj stb...esetleg ott aludni vhol 1-et 2-őt. Tavaly wellnessezni voltunk, most egyszerűbbre gondoltunk. Mit ajánlotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook