Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hova fordulhatnék? fórum

Hova fordulhatnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. jún. 17. 13:43
igen én is ezt akartam még kérdezni, hogy más munkalehetősége nem lenne?
2009. jún. 17. 13:41

ismerős.Nem tudna más munkát vállalni a férjed?

Akár más városban?

2009. jún. 17. 13:41
Nem akarják hogy elköltözzetek ti hárman?
5. majmocska (válaszként erre: 1. - Ozujak)
2009. jún. 17. 13:41
A Családsegítőnél tudnak segíteni, felveszik a kapcsolatot egy anyaotthonnal (ez általában minden nagyobb városban van) és ott lakhatsz a kislányoddal hosszabb ideig, míg összeszeded magad. De ezt már tényleg csak végső esetben lépd meg. Másik megoldás munkát keresel, a kicsit pedig bölcsibe adod és így esetleg tudsz albérletet fizetni.
2009. jún. 17. 13:40
Hol laktok most???
2009. jún. 17. 13:40
Igen sajnos csak anya otthon vagy türsz a lányod érdekében és lenyeled a békát....:(
2009. jún. 17. 13:38
Anyaotthon?
2009. jún. 17. 13:37

Van egy 10 hónapos kislányom, akit imádok és egy férjem, akivel rengeteget veszekszünk.

A probléma az, hogy anyóséknál lakunk. A kapcsolatunk velük csak akkor jó ha azt csináljuk és úgy ahogy mondják. Nagyon szeretnénk elköltözni, de a mostani helyzetben a kacifántos hitelfelvételek miatt csak albérletbe tudunk. Átbeszéltük a férjemmel is ha megakarjuk meneteni a házasságunkat akkor mennünk kell. Be is jelentettük itthon, mikor is kitört a világháború. Mit képzelünk magunkról...stb. Sajnos a férjem az ő családi vállalkozásukba dolgozik,így gyakorlatilag a férjem részéről a bevételünket megapaszthatják, és plussz költdéget is tehetnek a nyakunkba, amit meg is tettek, csakhogy itt maradjunk.

A férjem eléggé irányítható, és tart is a szüleitől így ő szinte feladta, hogy elmenjünk. Sajnos a férjem rovásán is rengeteg van, ami miatt válságossá vált a kapcsolatunk, az volt az utolsó remény hogyha elmegyünk és tiszta lappal kezdünk mindent.

Sajnos az én szüleim már nem élnek és nincs kire támaszkodnom, vagy mennem a lányommal. A kérdésem az hogy ilyen estben hova mehetnék, ha a férjemmel végleg megromlik mindent, mit csinálhatnék, hisz egyedül egy albérletet nem tudnék fent tartani.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook