Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hová érdemes nyaralni menni annak, aki nem tud nagyobb összeget rászánni? fórum

Hová érdemes nyaralni menni annak, aki nem tud nagyobb összeget rászánni? (beszélgetős fórum)


5. eperke79 (válaszként erre: 9. - Papp Szilvia)
2011. ápr. 26. 18:47

van a garzonnak valami honlapcíme?

engem érdekelne

2011. ápr. 26. 10:40
Szelidi-tó esetleg? Egy ismerősömnek van ott egy kis nyaralója, udvarral. Lehet pihenni, sütögetni, szórakozni, úszni, pecázni..stb. Én szeretem. Ki is szokták adni a kis házat. Ha érdekel valakit priviben megadom a számát.
2011. ápr. 21. 18:49

én is hasonló cipőben járok, én már vagy 3 hónapja gondolkozok, mert nekem sincs sok pénzem, és mivel nem jártam külföldön, én félnék nekivágni így ismeretlenül, az a baj, hogy nincs tapasztalatom és nehéz összehozni.

Így inkább belföldet választom, azt meg tudom szervezni és rengeteg hely van, amit itthon is meg akarok nézni.

2. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2011. ápr. 21. 14:32
Szálka naaaa
1. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. ápr. 21. 14:32
Nem tudom merre felé laksz, de én Szálát ajánlom. Csoda szép hely, olcsó kullanc szúnyog mentes, rendes zuhanyzóval wc-vel felszerelt kemping hely.Közelben Tesco Lidl tehát belehet vásárólni, és lehet főzni a kemping helyen. Keress rá neten :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook