Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hőtérképes vizsgálat fórum

Hőtérképes vizsgálat (beszélgetős fórum)


2009. okt. 5. 15:41
Oké.A magazinnak van saját rendelöje is régen Melissa gyógyközpontnak hivták orvosokis vannak.De elöször énis a müegy. probálnám meg mert csak Ö a feltalálója.Különben egyszer olvastam róla a blikkben is és azt nyilatkozta hogy minden kórháznak kellene ilyen hökamera és nemis lenne csak pár 100000 ezer ft nem milliok mint az mr ct gépek.
2009. okt. 5. 09:04
Szia. Köszönöm szépen az infókat. megpróbálom a műegyetemet is és a magazint is megnézem hátha találok valamit. Nagyon szuper ez a vizsgálat, nekem az tetszik a legjobban, hogy a múltbeli problémákat is kimutatja. akkor nem is kell beutaló csak egy időpontot kell kérni ugye? ha valamit megtudok értesítelek.
2. judyt640 (válaszként erre: 1. - C8f7404b48)
2009. okt. 4. 20:10
SZIA.Én vagy 10 éve voltam annál a profnál aki feltalálta a Müegyetem alagsorában csinálta akkor nemvolt nagyon drága de az ma már ugysem jelent semmit.Minden elváltozást ,gyulladást kimutat belsö szerveken gerincen mindenhol.Nemcsak a jelenlegit hanem a multbelit is Tölem megkérdezteszokott e olyan lenni hogy gyorsan ennem kell valamit kenyeret vagy édességet mert különben rosszul leszek ,mert volt egy hasnyálmirigy gyulladásom évekkel ezelött és olyan tüneteket produkálok mint a cukrosok mikor leesik a cukorjuk.CSak akkor még ezt egy orvos sem ismerte el hülyeségnek nézték.Probálj a müegyre telefonálni lehet hogy még mindig ott rendelha nemtalálod ott az Ideál természetgyógyászati magazinban szokott ilyen hötérképes hirdetések lenni azthiszem áris van irva.Remélem Érthetöen irtam ha van kérdésed irj
2009. okt. 4. 16:52
Sziasztok! A hőtérképes vizsgálatról szeretnék több információt megtudni hol csinálják, beutaló kell-e hozzá, mennyiért csinálják, elégedettség, tapasztalat szóval bármi ami ezzel kapcsolatos:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook