Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hotel Szieszta Sopron fórum

Hotel Szieszta Sopron (beszélgetős fórum)


15. farah
2011. jan. 20. 11:46
Sziasztok ! Én azt szeretném kérdezni, hogy milyen messze van gyalog a Hotel Siesta a belvárostól ?
14. KTina
2010. dec. 1. 08:39

Sziasztok!

Sajnos nem jutottunk el Sopronba, így nem is tudok beszámolni az élményeinkről. Azért nem adom fel, bízom benne, hogy tavasszal esetleg május végén sikerül elutaznunk. Ha van valakinek tapasztalata és élménye Sopronnal és a Hotel Sziesztával kapcsolatban szívesen fogadom.

További szép napot kívánok mindenkinek!

13. KTina (válaszként erre: 11. - C75565e593)
2010. szept. 9. 09:21

Szia!

Ti melyik tipusú szobában voltatok? Mi franciaágyasat szeretnénk és valószínűleg a standard plusz szobát fogjuk választani. Tulajdonképpen minden érdekel és szívesen fogadom, ha megosztod velem:)

12. c75565e593 (válaszként erre: 5. - Chantal)
2010. szept. 8. 14:31

szia!

ez egy régi szálló valóban, de nekem bejött a szálló!

a táj az eszméletlen szép, mi májusban voltunk...és mese szép volt...

2010. szept. 8. 14:25

Szia!

én voltam a párommal a Hotel Sziesztába!

csak ajánlani tudom..a kaja nagyon finom!

A táj nagyon szép!

Kérdezz bátran mi érdekel a szállodával kapcsolatban?

megosztom szívesen az ottani pár napos élményeimet.)

10. Szanya (válaszként erre: 9. - KTina)
2010. szept. 8. 14:23

Ebben sajnos nem tudok segíteni, mi egyáltalán nem iszunk bort.

Szerintem dobd fel egy másik topicban!

9. KTina (válaszként erre: 8. - Szanya)
2010. szept. 8. 10:05

Remélem eljutunk, és akkor megírom a tapasztalataimat.

Viszont, ha voltatok már Sopronban esetleg segíthetnél abban, hogy hova érdemes elmenni finom kékfrankost venni. Nem ilyen nagy pincészetekre gondolok, csak valami egyszerűre, háznál. Ugyanis mi Villány-Siklós és Hévíz-Egregy környékén úgy jártunk, hogy az egyszerű, nem agyonreklámozott pincészetekben finomabb bort vettünk és tartósabb is volt mint a másikban. Ez a mi saját tapasztalatunk.

8. Szanya (válaszként erre: 7. - KTina)
2010. szept. 8. 09:38
Érezzétek jól magatokat! :) Várom a véleményedet a standard plusz szobáról.
2010. szept. 8. 09:17

A páromnak egy távoli ismerősei voltak ott, azokkal beszélt tegnap és azt mondták, hogy standard plusz szobát érdemesebb választani, mert az fel van újítva és ott vannak francia ágyasak is. A kaját ők is dicsérték. Valószínűleg kipróbáljuk, elmegyünk november végén, ha nem jön közbe semmi és akkor már saját tapasztalatból fogok tudni nyilatkozni.

Mindenkinek köszönöm a segítséget! Azért még szívesen várom a tapasztalatokat.

6. Szanya (válaszként erre: 5. - Chantal)
2010. szept. 7. 17:22
Vagy alacsonyabb az igényszintetek. Mindenkinek meg lehet a véleménye.
2010. szept. 7. 12:39
mi is jártunk a sziesztában, két éve húsvétkor. full-on volt a szálloda.Nekünk lehet, hogy szerencsénk volt, mert igaz ugyan, hogy nem új és hipermodern a berendezés, de a tisztaság kifogástalan volt , a kaja pedig szuper, a személyzet végig udvarias és szolgálatkész. lehet, hogy nekünk szerencsénk volt :)) de az is lehet, hogy mi nem fanyalogni mentünk.....
2010. szept. 3. 09:48

Köszi a segítségeteket! Igen, pontosan ezért kértem a véleményeteket, mert már olvastam a szallas.hu-t. Írtak ilyet is olyat is. Én is azt hámoztam ki belőle, hogy igénytelen viszont jó a kaja. Másnak pedig bejött a szállás.

Viszont nagyon jó árban van és félpanziós az ellátás.

2010. szept. 3. 09:31

[link]


Szerintem olvasd el a véleményeket, hátha segítenek..

A legtöbben a lepusztultságra, koszra szavaznak, de finom a kajcsi, és a személyzet tényleg nagyon rendes..


Én is így gondolom.

Én Sümeget ajánlom nagyon, az nagyon nagyon tetszett:)

2. Szanya (válaszként erre: 1. - KTina)
2010. szept. 3. 09:21
Nekem nem tetszett, valami primitív 2 ágyas szobát kaptunk, nem franciaágyast. Mivel nem tudták kicserélni franciaágyasra, ezért átmentünk a Lővérbe, ahol többször is voltunk később, azzal nem volt gond.
2010. szept. 3. 09:10
Sziasztok! Aki járt már itt, légyszi segítsen! November végén szeretnénk a párommal eltölteni ott egy pár napot. Szeretném tudni, hogy milyen a szálloda és a szobák. Mi a standard plusz szobát néztük ki magunknak. Most van egy akció, 26.200 Ft/fő/4 éj. Szerintetek érdemes odamenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook