Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hot Wheels autók szettek, melyiket érdemes megvenni, melyik vált be? segítsetek! fórum

Hot Wheels autók szettek, melyiket érdemes megvenni, melyik vált be? segítsetek! (beszélgetős fórum)


2012. okt. 12. 22:36

hu--azt hittem 2 nap alatt győzöm majd olvasni a hozzászólásokat, de nem így van :(

azt hittem ez sláger játék a fiúknál, ezek szerint tévedtem? nekünk van egy színváltós hot wheels és az nagy kedvenc, azt hittem jó ötlet lenne 1-2 pálya...:(

2012. okt. 11. 11:46

Nekünk dinós van,de már régebben vettük.Nagyon látványos,ahogy kiugrik a dinó szájából az autó.De nem könnyű összerakni és eléggé nagy helyet foglal a szobában!

Nekem az a tapasztalatom,hogy egy darabig leköti a gyereket aztán megunja,mint minden mást és lesz amikor megint nagy kedvenc lesz.

De az autós szőnyegen sokkal többet voltak tologatva a Hot Wheels autók:)

2012. okt. 11. 11:41
Szia. Ötletem nincs, csak bekapcsolódnék - engem is foglalkoztat ez a téma. Két fiam van, 2 és 5 évesek, és a nagyobbikat is érdekli már ez a játék, de én is tanácstalan vagyok. :)
2012. okt. 11. 11:24

van 2 fiam, 4 ill 6évesek, eddig inkább a vonatok kötötték le őket, most térnének át komolyabban az autókra(eddig is voltak kisautóik, meg alappályák). Mivel a szülinapjuk/névnapjuk most lesz,+ nemsokára karácsony is, gondoltam elkezdhetnénk gyűjteni ezt a sorozatot. De annyi fajtára akadtam Hot Wheels kategóriában, hogy nem tudom melyik lenne jó, melyik köti le a gyereket, melyiket tudnák pl együtt is játszani??

Akinek van valamilyen pálya/ szett, kérem írja meg a véleményét!(mert árban is nagy a különbség, nem biztos, hogy a drágább a szórakoztatóbb)

köszi

(csak este leszek legközelebb, most rohannom kell)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook