Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HOSTESS Munkák! Segítsetek fórum

HOSTESS Munkák! Segítsetek (beszélgetős fórum)


2012. júl. 15. 16:11

Van-e valaki köztetek, aki hostesskedik?

Vidéki rokonaink felköltöztek Pestre, a fiúnak van állása, de a lány még tanul.Keresünk neki valami hétvégi melót,erre gondoltam, mert csinos, fiatal...

2009. okt. 19. 21:13
Ezt nem hiszem el, hogy senki sem hostesskedik!!
2009. okt. 19. 19:52

Ez van csak ami hostess forum?

Ne máááár...

Valaki van esetleg aki tud tanácsot adni?

4. Rori
2008. okt. 2. 17:15
Sziasztok! Én most jelenleg 2 cégnél dolgozom, az egyiknél 800as órabérben voltam eddig, de most 700ra csökkentették, a másiknál 650 és 700 között fizetnek! Esetleg tudnátok ajánlani olyan cégeket amelyek megbízhatóak és legalább 800as az órabérük?
3. Pazo
2007. okt. 4. 06:37

szia, a hostess.lap.hu oldalon van olyan cég, ahova online is tudsz jelentkezni egy fényképpel és önéletrajzzal.

Lehet, hogy eleinte szórólapos munkákat ajánlanak, de azt is van,hogy jól megfizetik.

Sajnos a fizetést a legtöbb cégnél elég későn kapod meg:( én volt, hogy 3 hónapot vártam rá:(

Mostanában az átalórabérek 800.-, ennél kevesebbért ne nagyon vállalj, mert máshol megkapod ezt a pénzt!


Kedves Soffi, hostessmunka: szórólaposztogatás, kóstoltatás, regisztráció konferenciákon, ajándékosztogatás, vendég útbaigazítása, stb....

2007. okt. 3. 22:41
táncosmunka esetleg?jobb ötletem nincs a hostessmunkára várhatsz max toplesses hostessmunkákra hívnak sűrűbben..
2007. szept. 27. 09:25
Azért indítom ezt a fórumot hátha van itt olyan aki már hostesskedett és van tapasztalata. Mert rentgeteg olyan cég van amiről csak rosszat lehet hallani. De hová érdemes jelentkezni? Valaki ha tud segítsen mert nagy szükségem lenne egy kis plussz jövedelemre a főállásom mellett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook