Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hosszútávu bébiszitter? Érdemes belefogni? fórum

Hosszútávu bébiszitter? Érdemes belefogni? (tudásbázis kérdés)


10. 051afb3266 (válaszként erre: 9. - Cc6a0cd7c8)
2013. júl. 12. 19:13
Nem mondta, hogy mennyi ideig szeretne?? De szerintem amíg ki nem járja az ovit addig biztos. de ezt is beszéljétek meg.
2013. júl. 12. 19:07

próbaóra meg van beszélve vasárnap megyek:)

először azért aggódtam hogy gond lesz a saját két kisfiam,elmagyaráztam hogy Ők heti öt-hat napba amugy is reggel és este látnak csak.Most már csak azon gondolkodom hogy mennyire lehet ez hosszutávu.A legkisebb 3 éves lehet itt évekbe gondolkodni?

8. vikucka (válaszként erre: 6. - 051afb3266)
2013. júl. 12. 18:59

Én is ezt csinálnám. Én csak 4 hónapig dolgoztam hetente 2x bébiszitterként, az első alkalommal megbeszéltünk mindent. Nem kellett papir, mert biztunk egymásban.


Ezt már a fóruminditónak szánom:


Viszont lehet egy munkaszerződés nem ártana, meg egy-két próba óra, hogy egyáltalán a gyerekek elfogadnak-e. Nekem is volt próbanapom, de már szinte az első pillanatban látták, hogy a kislány megbarátkozott velem.

2013. júl. 12. 18:58
Én szerintem már az elején lehetne papírt írni, bár ehhez annyira nem értek.Gondolom nem lennél bejelentve (valahol van olyan család, ahol bejelentik a bébiszittert). Viszont ha csak heti 5 napba vigyáznál, akkor a maradék 2 napra máshol is be tudsz vállalni gyereket és úgy már jobb a pénz is.
2013. júl. 12. 18:54
Hát előbb mindenképp találkoznék a helyedbe a családdal és mindenképp letisztáznám, hogy milyen távlatokba gondolkodik. Ha estleg megoldható akkor egy hétvégét is eltölthenél a gyerekekkel, hogy megismerjétek egymást és hogy mennyire lennétek szimpatikusak egymásnak(szülőnek, gyereknek). Ha meg mindenképp váltanál, érdemes megpróbálni.
2013. júl. 12. 18:53
Legfőbb gondom hogy napi bérbe lennék igaz azt beszéltük heti 5 nap minimum mert ha kevesebb akkor anyagilag roszabbul járnék.Lehetne egy idő után valamiféle irást kérni hogy biztosítsa a heti 5 napot?Még nem csináltam ilyent csak idős emberre vigyáztam de ott ugy volt minden ahogy előre megbeszéltük de az már régen volt és akkor még lehetett adni az ember szavára.Ma már szóbeli megeggyezésbe nem bizok.
2013. júl. 12. 18:49
munkát váltanék és találtam egy hirdetést melyben 3 gyerekhez keresnek bébiszittert hosszútávra.A fizetés kb ugyanannyi mint amit most keresek de a "munka"jellege más szerintem könnyebb.Merjek rizikózni?Attól tartok mi van ha pár nap után mégse talál megfelelőnek és elküld vagy hogy esetleg csak nyárra kellenék én meg ott hagyom a biztos fizetésü állásomat.
2013. júl. 12. 18:46
Én is gondolkodtam rajt csak nekem munka mellett nem megvalósítható. Régen én is bébiszitterkedtem
2013. júl. 12. 18:45
Ha nincs más meg lehet próbálni
2013. júl. 12. 18:45
Hosszútávu bébiszitter? Érdemes belefogni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook