Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit gondolsz arról, ha egy kisfiúnak hosszú a haja? fórum

Mit gondolsz arról, ha egy kisfiúnak hosszú a haja? (beszélgetős fórum)


1 2
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Brandy85)
2021. jún. 21. 11:39

Hajjaj, úgy bömbölnek körömvágáskor, mint a sakál.

Biztosan van oka, csak nem tudják kifejezni, mi. Ezért mondják, hogy fáj.

Talán az olló csettegése félelmetes?

Vagy amikor körömvágáskor szorosan fogjuk a kezét-lábát? Ilyen emlékem van kiskoromból, és én is azt mondtam, hogy fáj. Persze hogy fájt, Anyu úgy szorította. Félt, hogy megszúr az ollóval.

13. brandy85 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 11:33
Pedig ellenáll,nem azért,mert hosszú hajat szeretne,hanem,mert fél a vágástól,mert az fáj szerintük,mint pl körömvágás...,de mindenki maga dönti el,nem értem,miért rosszabb a fiúknál a hosszú haj,mint lányoknál a túl rövid. Mindenki maga kell,hogy eldöntse. Egy lánynak is jól állhat a rövid,mint egy fiúnak a hosszú.
2021. jún. 21. 11:32
A válla alá ért. Azt hozzátenném, hogy nem zavarta és a tisztántartása sem okozott gondot.
2021. jún. 21. 11:28
Mennyire volt hosszú a haja?
10. LionQueen🦁 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 11:24

Nagyobbik fiamnak idén vágattuk le a hosszú haját. Most lesz 5 éves. Gyönyörű, dús, hullámos, sötét haja van. Az ő kérésére és az én nagy szívfájdalmamra elvittük fodrászhoz. 😅😅 Emlékbe elraktam a fürtöket.

Az gyerek egész eddig szerette. Most döntött úgy, hogy pasisabb frizurát akar.

2021. jún. 21. 11:22
Nekem is hosszú volt a hajam 2-3 éves koromban. Pedig volt pénzünk fodrászra. Gondolom a szüleim döntése volt. Aztán felnőttként, életem több szakaszában saját akaratomból is menövesztettem.
8. unom (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 11:21

Szerintem meg gyerekfüggő.

Egy kislány ugyanúgy utálhatja a praktikus, rövid hajat, mint a hosszút.

Idegeneknek meg semmi köze egyikhez sem.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2021. jún. 21. 11:18
Igen, lehet, hogy a kislánynál is jobb a rövid haj.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2021. jún. 21. 11:17

Mondjuk mikor ilyen 3-4 éves kissrácnak van lapockáig érő haja, akkor ott a szülők döntöttek, hogy ilyen lesz, nem hiszem, hogy egy 1-1,5 éves gyerek az első hajvágásnál ellenálna.

Annyiból lehet baj egyébként, hogy zavarja a gyereket mikor elevenkedik.

2021. jún. 21. 11:17
Ez csak a szülőre, meg a gyerekre tartozik, senki másnak, semmi köze hozzá.
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 11:13

Miért, azzal nincs probléma, hogy kislányokat kínoznak a hosszú hajjal? Ő maga levágatná, mert izzad, mert folyton fésülni kell, de az anyja nem engedi levágatni?

Sok felnőtt férfi is visel összegumizott hajat.

Én a gyerek akarata ellenére nem kényszeríteném rá a hajviseletet. Se fiúra, se lányra.

2021. jún. 21. 10:57
Szerintem több oka is lehet: nincs pénzük fodrászhoz, így tetszik a gyereknek, szülőknek, nem engedi a gyerek, hogy levágják. Mi a baj ezzel?
2021. jún. 21. 10:43
kis Rákóczik
2021. jún. 21. 10:42

Anyukák!

Mit gondoltok arról, hogy sok óvodáskorú, kisiskolás fiúnak vállig vagy az alá érő hajat növesztenek a szüleik, van akinek össze is van gumizva. Ilyenkor a gyerekek maguk szeretnék vagy van ebben egy erős anyai ráhatás is?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook