Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hosszú volt az út, de végre nekünk is megadatott a CSODA!! :-) fórum

Hosszú volt az út, de végre nekünk is megadatott a CSODA!! :-) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hosszú volt az út, de végre nekünk is megadatott a CSODA!! :-)

2015. máj. 5. 12:39
Sziasztok! Én új vagyok még.A türelmetlenségem miatt írok :) Múlt hét hétfőn volt a PÉm, aznap voltunk együtt, illetve előtte lévő nap is. Jelenleg csak alhasi görcsöket érzek, tompán, tegnap erősebb volt, ma mintha alább hagyott volna. Nincs mell feszülés, pecsételő vérzés és semmi egyéb más nincs, amit a beágyazódás tüneteinek írnak. Szerintetek van esély, hogy összejött? Az alhasi görcs lehet PMS is, jövő hét keddre jönne a nem várt, de remélem nem jön :). Nagyon izgulok :(
12. dorinaaa (válaszként erre: 1. - Aszta)
2015. ápr. 22. 21:17

szia. én még uj vagyok.....

Nagyon szépen koszonom, hogy leirtad a torténeted, nagyon sok erot kaptam toled,tortenetedtol!!!!!!!

Nekem os endom van, 2,5 év alatt 3 mutet, fél eves GNRG, 2 sikertelen inszem es most volt mult csutortokon az elso lombikunk de van nekem is endom megint, nehezen indult e miatt a stimulácio de vegul maradt 4 embriom, 3 naposan kaptam vissza oket,es most várom a csodát.



Ha megkérdezhetem, te mit csináltál,hogyyan pihentél és milyen gyogyszereket, vitaninokat kaptál et után? ja es mit tapasztaltál vérvételig? válaszodat elore is koszonom

11. aszta
2015. márc. 13. 20:45

Köszönjük szépen!!! :-)))

Boldogság az Anyává válás, pláne egy ilyen reményvesztett helyzetben. Mindenki sikerének örülök! Remélem minden endós ill. hasonló helyzetben lévő pár hamarosan kétcsíkos tesztet tarthat a kezében!!!

2015. márc. 13. 12:25
Gratulálok, jó egészséget nektek!Nekem is endóval sikerült az első lombikom :)
2015. márc. 11. 21:16
jajj de szep törtenet, köszi, hogy leirtad, gratulalok Nektek :-) tovabbi sok boldogsagot :-)
2015. márc. 11. 20:23
Örülök, hogy végre Te is átélheted az édesanyává válást. Ennél szebb dolog nincs is a világon, ha olykor fárasztó is.
2015. márc. 11. 16:49

Köszönöm Nektek, nagyon jól esnek a hozzászólások :-)

Ahhoz a dokihoz többet nem is mentünk, de a mi történetünket tényleg csak röviden írtam le. Pl. az első rosszullétem (borzalmas alhasi fájással) után kb. 3 órával érkeztem meg a helyi nőgyógyászhoz, ahol elküldtek, hogy menjek vissza 6 hét múlva kontrollva és adott egy fájdalomcsökkentő injekciót. Aznap életmentő műtétet végeztek rajtam, a HÁZIORVOSOM küldött el vakbélgyanú miatt a kórházba, na itt derült fény az endómra, a nődoki nem vette észre!!!!! De már nem érdekel, mert végre megszületett a babánk!!!


Természetes, hogy akinek endója volt/van, annak a baba a legfontosabb, de hogy utána mi van, azzal senki nem foglalkozik, mert majd ráérünk x év múlva. Endó maradt, jelenleg nem olyan vészes. Mindenesetre nagyon szeretném legalább még egyszer átélni a várandósság élményét, és természetesen kistesót a babánknak!!!


Remélem minden hasonló helyzetben lévő párnak sikerül a várva vár CSODA!!!!

2015. márc. 11. 16:33
Szívből kívánok jó egészséget és örömötök tartson életetek végéig! Gratulálok! Szuper volt olvasni, köszönet, hogy boldogságodat itt is megosztottad :-)
2015. márc. 11. 13:43
Szeretettel gratulálok, jó egészséget kívánok Nektek!
2015. márc. 11. 13:40
Szívből gratulálok a Szerelembabátok születéséhez. Meghatódva olvastam a hosszú és rögös, azonban a hasonló helyzetben lévő párok részére nagy erőt adó utatok történetét. Sok boldogságot kívánok Nektek.
2015. márc. 11. 13:20
gratulálok :-) Remélem megmutattátok a kicsit az elözö dokidnak meg annak aki azt mondta nem lesz babátok.... Endod azóta hogy áll?
2015. márc. 11. 12:49
Gratulálok!Nagyon szép és megható történet!Én is endós vagyok,de műtét után Nekünk is sikerült egy Kisfiút összehoznunk :)
2015. márc. 11. 10:27
Sok év várakozás, türelmetlenség, endometriózis, hormonkúra, válás, új szerelem, munkahelyváltás, életmódváltás, műtétek, lombik, várandósság és végre megszületett a mi kis Szerelembabánk!!! :-) - ez a mi történetünk röviden.

Ugrás a teljes írásra: Hosszú volt az út, de végre nekünk is megadatott a CSODA!! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook