Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hosszú várakozás fórum

Hosszú várakozás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hosszú várakozás

2010. okt. 19. 10:49
Gratulálok,hogy ennyi idő után terhes lettél és férjeddel kivártátok ezt a napot :)
2009. jan. 27. 18:35
Gratulálok a lányodhoz, tényleg igazi csoda!
2008. dec. 15. 17:39

Tényleg nem érezzük milyen szerencsések vagyunk, mi akiknek könnyen összejön :)

Meg kell becsüljük magunkat, hogy jó nekünk, és nem kellett ennyit várni :)


gratulálok neked

2008. dec. 15. 17:29
Szia Vali!Olyan jó ilYen történetet olvasni ami gyermekáldássl végzödik.ÉN szerenscésnek mondhatom magam mert a második probálkozásra sikerült teherbe esnem. Nemrég volt egy éves A KISLÁNYOM.SZIA
4. Cservenák Vali (válaszként erre: 3. - Fülöpke)
2008. dec. 15. 12:41
Nagyon örülök,hogy sikerült természetes úton teherbeesni,nekem is természetes úton sikerült csak egy kicsit később mint neked.Ugye milyen boldogság,hogy terherbe esik egy nő ezt csak az tudja felfogni így aki ennyit vár rá mint mi.időközönként légyszives irjál magadról,hogy hol tartasz.email címem kyra57@freemail.hu Kellemes ünnepeket. Szia Vali
2008. dec. 15. 08:56

Szia Vali! Gratulálok, hogy annyi év után is volt bátorságotok egy kisbabához.

Mi a párommal 10 évet vártunk a mi kis babánkra. Mi is jártunk több orvosnál is, de a végén a természet megoldotta a problémánkat. Mi teljes mértékben lemondtunk a babáról, bár tudat alatt tudtuk, hogy lesz. Most ott tartunk, hogy 38 hetesek vagyunk, és hát sosem lehet tudni, hogy mikor fog, vagyis mikor akar világra jönni a kicsi fiunk.

2008. dec. 14. 12:06
Szia Vali! Nagyon örülök a cikkednek, rengeteg hozzászólásra számits! Jó egészséget és további szép napot kivánok Nektek!
2008. dec. 14. 11:03
Már régóta szeretném a teherbeesésem történetét megosztani másokkal, de ez idáig nem sikerült. Most, hogy már tudok netezni, meg tudom osztani másokkal is az élményemet.

Ugrás a teljes írásra: Hosszú várakozás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook