Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hosszú szálú szőnyegek.... Tapasztalat? fórum

Hosszú szálú szőnyegek.... Tapasztalat? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 5. 12:26

Köszönöm szépen mindenkinek a véleményeket, tapasztaltokat, tanácsokat!:)

Még nem dőlt el, hogy tényleg a hosszú szálú mellett döntünk-e, de jelenleg erősen hajlunk afelé!:))

Másoknál már láttam, jártam rajta és nagyon tetszik!:))) Szóval sanszos a dolog!:))

2011. máj. 5. 09:30

A jó minőségű hosszú-szálú szőnyeggel nem lehet probléma.Nálunk több éve ez van,könnyen tisztán tartható kezelhető.

Ja és a Lányom szobájában van,állandó közlekedés,fekvés,macskázás van rajta.

Nem gagyit kell venni,és akkor nincs probléma.

10. Clau26
2011. máj. 4. 15:14
Rettenet,nem lehet normálisan porszivózni..igy hogy van gyerek nagyon nem ideális..
2011. máj. 4. 09:03
Nekünk van rajta dohányzóasztal, nem vágja tönkre. Viszont ezzel a szőnyeggel foglalkozni kell, nem elég a porszívó...Szépnek szép, de én nemsoká lecserélem a gyerekek miatt, habár a férjem nagyon szereti, de ugye nem Ő takarít...:D
2011. máj. 4. 09:03
Nekünk is van,ha normális porszívód van,akkor a takarítás sem nehéz. Nagyon szeretem.
2011. máj. 4. 09:03

Nekünk is van 5 darab.Én nagyon szeretem,de úgy,mint az előttem szólók én is porszívózáson felül még ki is szoktam rázni(ehhez akkora méret kell)És rázás után olyan,mintha új lenne.

Kutyus,cicus,pici baba mellé én sem ajánlanám.

Én nem bántam meg,hogy megvettem.

6. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1. - Safirah)
2011. máj. 4. 08:46

Szia!

Nekünk is olyan van, nagyon szeretem. Nehéz porszívózni, de mi két három hetente kiporoljuk. Utána nagyon szép, olyan mintha új lenne. Sőt egyszer ki is súroltam a teraszon. Másnapra megszáradt, én imádom.

5. iemma (válaszként erre: 2. - Safirah)
2011. máj. 4. 08:43
Én imádom a miénket, kényelmes és jól mutat, bár néha nem elég a porszívózás, neki szoktunk esni a porolóval is, mert sokkal több por van a lakásban mint mikor a rövid szálú volt és ha elejtesz valami apróságot, azt művészet megtalálni.Mi most fogjuk leselejtezni, mert a kisfiam lassan elkezd majd kúszni-mászni és neki nem lesz ideális. De összességében ajánlom, ha nincs picibabád.
2011. máj. 4. 08:42

Én a helyedben nagyon meggondolnám, ha nem akarsz

rövid időn belűl másikat venni, vagy csak távolról nézegetni. Szerintem nem mindennapi strapára való.Minden beleragad és sokkal rosszabb porszívózni, takarítani.Gyerek, állat ha van, gondold meg.

2011. máj. 4. 08:39

Nem vágja tönkre. Nehéz kicsit takarítani, de múgy évek múltán is szép és mutatós. Nekünk kettő is van. A ritka szövésű talán jobban bevált. Érdemes ezeket a szőnyegeket havonta kiporolni a hagyományos módon, hogy ne maradjon a szálai között semmi.


Jól bírja a strapát, pedig van itthon egy 14 hónaposom:-)))

2011. máj. 4. 08:35
Kinéztem egy szőnyeget a nappaliba, de még hezitálok, mert hosszú szálú..... Olyanok tapasztalatait várom, akiknek ilyn szőnyegük van.... Mennyire könnyű takarítani? Tönkre vágja, ha ráteszek egy dohányzóasztalt?
2011. máj. 4. 08:33
Hosszú szálú szőnyegek.... Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook