Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hosszú párkapcsolat fórum

Hosszú párkapcsolat (beszélgetős fórum)


10. 42f8da2870 (válaszként erre: 1. - 280960cf2d)
2013. jún. 12. 20:39
Ez nem valami barátságféle?Fűszerezve ezzel,azzal?Hagyjad már!:)
9. f3000dc5ef (válaszként erre: 2. - 5593f727b5)
2013. jún. 12. 08:33
Dehogynem lehet :D
2013. jún. 11. 22:15
Az életben lehet megalkduni,de megéri? Pont attól szép az élet,amitől különleges,ami nem mindennapi,akkor érezzük,hogy élünk.Persze legyél csak el ebben a langyos vízben...persze nincs is semmi bajod,csak élni nem éled az életet.Minden választás kérdése:)
2013. jún. 11. 20:14

akkor leptem inkabb es foglalkozom az eletel

viszlat 2 ev mulva

:))

2013. jún. 11. 20:11

Mar 2 evvel ezelott is ezen kattogtal, evente nyitsz egy forumot, hogy mit csinalj a pasiddal, akit szeretsz, de nem vagy bele szerelmes.

Kicsit donteskeptelen vagy, vagy megsem? :D

5. 5593f727b5 (válaszként erre: 3. - 280960cf2d)
2013. jún. 11. 20:09

Hát fontos. Sokan azt hiszik nem fontos, de kár kihagyni. Én évekig éltem így, de ahogy idősbödik az ember rájön, hogy nem a barátjával szeretne élni, hanem a szerelmével a másik felével. Szerintem Nálad is eljön majd ez az idő és akkor nem lesznek kérdések.

Nem vagy egyedül ezzel a helyzettel. :)

2013. jún. 11. 20:08
A múltkor már nyitottál hasonló témában fórumot. Ott nem kaptál megfelelő választ?
2013. jún. 11. 20:01
ez az nem akarok szakitani vele o azt alitja szerelmes neha belem,de ilyet soha mondot nekem meg senki,es en se jartam igy,azon filozok a szerelem tenyleg olyan fontos hogy elni nemlehet nelkule,persze hianyzik az erzes de semmi komoly bajom
2013. jún. 11. 19:53

Barátok vagytok akik szeretik egymást. Tudod van egy ilyen mondás, hogy szerelemből lehet barátság, de barátságból soha nem lesz szerelem.

Szeretheted,mint embert, de egymásnak lehet nem vagytok igaiak. Van ez így, nem vagy egyedül. Azért ne mondjatok le az igazi boldogságról, békében is el lehet válni, ha úgy alakul.

2013. jún. 11. 19:42
szoval arrol van szo hogy van egy 5 eves kapcsolatom,szeretem ot de nem vagyok szerelmes ha jol emlekszem nem is voltam,kedveltem megtetszet es jarni kezdtunk,vkit el akartam felejteni nem gondoltam hogy komoly kapcsolatom lesz mert nem tunt komolynak a dolog,nem tudom mi van velem szeretek vele lenni de mintha nem tudnam en se es ose jobban ki mutatni mit erzunk en persze probalkozok eleg sokszor de o nagyon ritkan.Hasono helyzetben van valaki?elore is elnezest a helytelen irasert!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook