Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hosszú ideje tartó vállfájás! fórum

Hosszú ideje tartó vállfájás! (beszélgetős fórum)

14. Shanalyl (válaszként erre: 3. - Talofa)
2013. jún. 3. 10:58
Kecskeméten voltam, egy nagyon jó maszek csontkovácsnál, olimpikonokat is zokott ropogtatni, nem is került sokba. Asszem a Mérleg utcában van, rég jártam ott. :)
13. NemJakab (válaszként erre: 1. - 797c272f89)
2012. dec. 19. 22:31
Bevált a tens? Én a hőterápiás tapaszt hallottam, hogy pont az ilyenekre jó!
12. nicole. (válaszként erre: 1. - 797c272f89)
2012. okt. 20. 07:42
Szia! Van egy barátom akinek iszonyúan fájt a válla és a nyaka, semmilyen kezelés segített...végső megoldásként, pszichológus... stresszoldás, lelki eredetű gondok elűzése..."vállnyakfájás" elment, pszichológus maradt.
2012. okt. 20. 07:30

Igen. Már jártam reumatológián. Végigcsináltam 2x15 napos kúrát is.Közte fél év difi volt mert csak így lehet felírni. Volt fürdő, gyógytorna, maszázs és két féle elektromos kezelés.Szó ami szó, nem sokat használt. Aztán maszek dokihoz mentem, és szurikat kaptam a vállamba.Ezért úgy néz ki, csak fizettem, és a 26-ig szuri után belefáradtam.Én igen, de a vállam nem. Az változatlanul fáj.

A leletek szerint gyulladásba van ( az ultrahang ezt mutatta )Csak azt nem értem ennyi kezelés miért nem segít.Ez e tens készülék omron, és ha jól tudom jó márka.Az első nap után reggel arra ébredtem, hogy eszméletlenül fáj a vállam.A kezeléseknél is ez volt.Csak reménykedni tudok,hogy használ.

2012. okt. 19. 20:31

Igen, ahogy mondják többen. Reuma és gyógytorna! És legyen minden napos, ha megtanultad.

Én a csontkovácsot nem ajánlom. Még nem találkoztam olyannal, aki nézett volna röntgent, hanem csak neki esnek az embernek, hogy megkapják a pénzt és utána kicsit sem érdekli őket, hogy a reumára kell járnia volt vendégnek.

9. julianusyze (válaszként erre: 1. - 797c272f89)
2012. okt. 19. 17:30
Ízületi gyulladástól kezdve akármi is lehet!Mindenképpen reumatológia!
2012. okt. 19. 16:49

Én most nyáron estem át egy ilyen reumatológiás procedúrán. Több mint fél évig vártam a dologgal, kentem mindennel, de nem javult. Nem tudtam már a melltartómat sem bekapcsolni, annyira nem működött. 2x15 napos kezelés után, már annyira rendbe jöttem, hogy nem csak úszom, de már két kilós súlyzókkal tornázom is. A gyógytorna, az orvosi masszírozás és az elektromos kezelés jó volt rá. Jah és még kénes pakolást is kaptam a váll nyaki részre. A könyökömre én kértem direktbe, mert éreztem jó rá! Gerincferdülésem is van, derekamra is kaptam ritex pakolást. Úgy, hogy ne várj vele tovább, irány az orvos. Gyógyszert nem szedtem rá, mert nem nem éreztem szükségét, pedig írtak fel izom lazítót. Az elektromos kezelés mélyebbre vitte a Fastum gélt, amit előtte kentek rá! Azóta ujjá születtem.


Most anyum jár, mert eddig ő is húzta halasztotta, még az elején tart.

7. kisj
2012. okt. 19. 16:35
reumatológiát javasolok
2012. okt. 19. 14:29
Én ilyen problémával annak idején reumatológushoz mentem. 2 hetes kezelésre utalt be, ilyen csipkedős gépre, meg gyógytornára. Teljesen rendbe jött tőle, pedig előtte én is sokat kínlódtam, nekem az izmok voltak letapadva.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 797c272f89)
2012. okt. 19. 14:27

Szia! Én használok tens készüléket, jó. Arra ügyelj, hogy jó minőségűt vegyél, lehetőleg orvosi eszközöket forgalmazó üzletből.


Több minden okozhatja a fájdalmat, lehet nyaki-gerinc sérved, lehet porckopásod, vagy ideggyulladásod is. Nem derült ki voltál-e orvosnál vele már. Jobbulást!

4. syria (válaszként erre: 1. - 797c272f89)
2012. okt. 19. 14:26
A CERAGEM pár alkalom után eltünteti a gerinci eredetű fájdalmakat.
3. talofa (válaszként erre: 2. - Shanalyl)
2012. okt. 19. 14:14

Szia!

Nekem is állandóan ezek fájnak...

Pestre mentél?

2012. okt. 19. 14:13

Ortopédián jártál már? Lehet, h gerincferdülésed van és nem is tudsz róla...nekem is úgy derült ki, h akkora gerincferdülésem van, mint egy ház...

Állandóan fájt a hátam, a nyakam és a vállaim. Aztán elmentem egy csontkovácshoz, megropogtatott, h csak úgy recsegtek a szalagok, inak és minden egyéb, de azóta szinte sosem fáj semmim, ami hihetetlen annyi évnyi szenvedés után. A gerincem már örökre ferde marad, de az, h elmentem hozzá, maga volt a megváltás.

2012. okt. 19. 14:06
Nekem már több mint egy éve fáj a vállam.Sok mindent kipróbáltam, több kevesebb sikerrel.Most egy tens készüléket próbálok, van-e valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook