Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hosszú hétvége :) fórum

Hosszú hétvége :) (beszélgetős fórum)


2015. okt. 20. 11:54
Megyünk rokonokhoz, koncertre és remélem, hogy dolgozni nem kell beugrani. Pihennék már picit.
2015. okt. 20. 11:26

Sajnos nekem sem lesz hosszú a hétvégém. Eddig még sosem volt az. Igaz csak pár éve dolgozom, előtte tanultam. De majd nekem is eljön az idő, amikor "normális" munkarendben dolgozom. :)

Amúgy én tudok pihenni, ha több szabadnapom van egymás után :) Maximum főzni szoktam valami gyorsat és utána filmet nézek, olvasok stb.

6. Sly7105 (válaszként erre: 5. - 96e4cb8ca7)
2015. okt. 20. 10:29

:) egyéb robot otthon.... ez jóóó

Végülis én is ilyen vagyok :)

5. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2015. okt. 20. 10:09
Már akinek van hosszú hétvége és nem kell dolgoznia pénteken... Azért köszi. Egyébként én is a konyhában szoktam "lakni" hétvégén mert egész hétre főzök + egyéb robot otthon, ezekkel telik a két "pihenőnap"
4. Sly7105 (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2015. okt. 20. 08:51
Húú, ez is bőven jó sok tennivaló/program :)
2015. okt. 20. 08:45
Köszi!
2015. okt. 20. 08:39

Pihi,STAR WARS ngyenes TAlálkózó LURDYBAN :) rákészülni ne torlodjon fel addig semmi sem )

most 31én Tök fesztivál ingyenes Hősőktere kivilágitva :) és pihi meg is munkálkodás,alakitgatás :)

2015. okt. 20. 08:35
A héten már csak két napot kell dolgoznunk és nagyjából már tervezgethetjük is, hogy mivel töltjük a három napot. Mit főzünk, hová megyünk, milyen filmet nézzünk meg, hogyan lazítsunk. De tudunk-e egyáltalán lazítani, ha adódik egy plussz nap a hétvégén... Én a magam részéről mindig kitalálok valami hülyeséget ilyenkor, szoba átrándezés, ruhásszekrény átpakolás, és effélék :) A férjem ilyenkor a "nem vagy normális" jelzővel illet, ahelyett, hogy pihennék, minek nyüzsgök? Most még nem terveztem semmi nyüzsögnivalót, leginkább az idő miatt tényleg pihenni szeretnék, filmeket nézni, aludni. Na de ahogy elnéztem ma reggel a vasalni való mennyiséget.... Lehet, hogy egy háztartásban a végére érjünk egyáltalán a dolgoknak? Szinte kizárt. Azért kívánom Nektek kedves Hoxázók, hogy pihenjetek, töltődjetek fel a hétvégén! Jó programokat mindenkinek !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook