Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hosszabb, kész szövegeket hogy lehet a naplóba feltenni? fórum

Hosszabb, kész szövegeket hogy lehet a naplóba feltenni? (tudásbázis kérdés)


12. naftalin358 (válaszként erre: 11. - T.Ili)
2010. szept. 11. 21:07
Mégis könnyebb, ha van kész dolgod és 1-2 kattintással fel is tudod rakni, vagy ülsz a gép előtt és rovod a sorokat. Az meg nem úgy van, hogy rá is érek, egyedül lerendezni, mindent az én koromban, már sok időt vesz igénybe. Minden nappal, egyre kevesebb marad.
11. t.Ili (válaszként erre: 10. - Naftalin358)
2010. szept. 9. 23:07

Ráérsz keresgélni,rendszerezni,módosítani.

Ne akarj mindent egy nap alatt!

10. naftalin358 (válaszként erre: 9. - T.Ili)
2010. szept. 9. 23:02
Rengeteg nézni, főleg olvasni valót felraktam. És sok zenét, mindegyik "hoz" magával sokat. Mindig zavart az, hogy élesben írtam, például a verseket letettem magam elé és úgy írtam élesben. Most meg előszedem sorra a dolgaimat, amik készen vannak már régen, csak nehéz megtalálni őket, mert sok mindenem elszállt az évek során, mentettem én, de hol vannak?
9. t.Ili (válaszként erre: 8. - Naftalin358)
2010. szept. 9. 20:02

Örülök,hogy sikerült.

Majd megnézem ám!

2010. szept. 9. 14:27

Köszönöm szépen a segítséget. Sikerült felraknom elsőnek egy 7 Word oldalas írást.

- a Hoxa azt az oldalát, ahova Napló szántam az írást megnyitottam,

- a Hoxat letettem az asztalra,

-Kinyitottam és megkerestem a Word anyagot,

-Szerkesztés / mindent kijelöltre kattintottam, majd a "másolás"-ra,

-Word asztalra,

-Hoxa fel asztalról, bekattintottam az üres helyre és ezt követően a beillesztésre,

- Kész lett.

Word oldalt bezártam

Még egyszer köszönöm szépen!

7. syria (válaszként erre: 5. - Naftalin358)
2010. szept. 9. 09:14
Nem értem, miért nem sikerült. Simán meg lehet csinálni úgy, ahogy az előzőekben írták: kijelölés, Ctrl+C, Ctrl+V.
6. t.Ili (válaszként erre: 5. - Naftalin358)
2010. szept. 8. 23:21

És ha részenként csinálnád?

Amíg nyomod a jobb egérgombot,a másik ujjaddal addig tekered, ameddig bírod a kijelölést.

5. naftalin358 (válaszként erre: 4. - T.Ili)
2010. szept. 8. 23:10

Nem! Könyvről nem, de mondjuk egy 8-10 A/4 oldalas novellát, több fejezetből álló, van 1-2 oldalas fejezete is.

Ilyen hosszabb lélegzetűekre gondoltam.


Próbáltam a másolás/beillesztés módot, de nem sikerült.

2010. szept. 8. 22:27
Ne értem.Egy egész könyvet akarsz másolni?
2010. szept. 8. 22:16

Copy-Paste...

Más ötletem nincs.

2010. szept. 8. 22:15

kijelölöd és Ctrl+C Ctrl+V (másolás, beillesztés)

Vagy ez túl egyszerű lenne ehhez? :) Remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 8. 22:12
Microsoft Word programmal írt, már kész szövegeket hogyan lehetne a naplóba feltenni? Nagyon hosszadalmas a direktben írás, főleg sok időt igénybe vesz. Akinek ötlete van, legyen szíves megírni. Jó lenne, ha esetleg a Hoxa moderátora írná le, hogy mit kell tenni ehhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook