Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátországban hova érdemes elmenni nyaralni? fórum

Horvátországban hova érdemes elmenni nyaralni? (beszélgetős fórum)


2016. jún. 5. 16:35
A tripadvisoron, a boookingon, az expedián, a hotels-en, a venerén tudsz foglalni a világ minden tájára.
13. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Ann85)
2016. jún. 5. 16:34
4 gyerekkel nem utaznék messzire. A legközelebbi tengerparti kisváros 4-5 óra autópályán, van ott egy kis tiszta öböl, apartmanszállások, pár cuki vendéglő.
2016. jún. 5. 05:48
Szia! Makarskan voltunk tavaj. Brela-ba indultunk, kiszúrtuk neten. Gondoltuk majd találunk lent szállást. Hát felejtős. Augusztusban fullon volt. Javaslom a foglalást. De Makarska gyönyörű volt, sok volt a gyerekes és felfújható várak voltak a vízen. Van kavicsos és egy kevés sziklás rész. A hegyen pedig ellehet sétálni egy eldugott strandra ami mögött vízesés van. Nagyon sajnáltam, mert nudi volt, mi nem nudizunk, de aki igen, annak ez a paradicsom :) Meg van sok hajókirándulás is. Van amelyiknek üveg az alja és van nagy party hajó is. :)
11. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Ann85)
2016. jún. 4. 10:50
Szia. Mi még Horvátországban nem nyaraltunk, idén tervezzük. Én a booking.com-on szoktam mindig foglalni, még nem ért csalódás, reális a pontozás és elegendő az információ.
2016. jún. 4. 10:49

Mindenképp Dalmácia :) Split, Dubrovnik, Trogir:)

És rafting a Cetina folyón...

2016. jún. 4. 07:59
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagyon nehéz foglalni júniusban. Tudom télen és tavasszal kellett volna, de sose tudjuk előre hogy mi lesz. ha nem találunk H.o-ban nyaralókat, akkor Balaton lesz :D
8. enigma. (válaszként erre: 1. - Ann85)
2016. jún. 3. 23:23

Foglaláshoz az adriatic pont hr oldalt tudom ajánlani, mi mindig azon keresztül mentünk.


Gyerekekkel főszezonban nem mennék foglalás nélkül, utószezonban viszont simán.

7. Tudorka31 (válaszként erre: 1. - Ann85)
2016. jún. 3. 21:21
Szia! 4 gyerekkel én is biztosra mennék. Foglalj még itthon előre. Horvátország gyönyörű,bárhova mész. :) Történelmi és természeti látnivalókban egyaránt lenyűgöző. Én nem tudtam betelni vele. :) Mi tavaly Omisban voltunk,de kirándultunk onnan Trogirba (csodálatos hely),Splitbe és Zadarba is. Omisban az volt a jó,hogy homokos part-nekünk ez volt a mérvadó.
6. 0099ef8a4f (válaszként erre: 5. - 0099ef8a4f)
2016. jún. 3. 19:25
*helyesbítek kis falu :)
2016. jún. 3. 19:24
Elfogult vélemény szerint Sutivan az a kisváros horvátországban ami a legszebb.No meg persze Brac! Így ezt ajánlom még :) Ja, és körberobogózni a szigetet. :)
2016. jún. 3. 18:33

Főszezonban inkább menjetek biztosra, és még itthon foglaljátok le a szállást.

Elő- utószezonban ott is találhattok könnyebben valamit.

2016. jún. 3. 18:31

Az attól függ...

Jó- e nektek a sziklás part, vagy kavicsos legyen, vagy van olyan pici gyereketek mondjuk aki nem úszik jól, ès homokos partot igényel sekély vìzzel. Mennyire akartok messzire utazni...

Legközelebb az Isztria van, jórészt sziklás. Rovinjnál van egy kavicsosra alakított gyönyörű öböl. Rovinj óvárosa az egyik legszebb szerintem. Ott jókat tudtok este mászkálni ha szeretnétek.

Aztán ott a Kvarner- öböl. Azt én annyira nem ismerem, de majd itt biztos segít valaki.

Az egyik legjobb gyerekes hely Rab szigeten van, Loparon. Viszont itt este semmi sincs. Ha átautóztok Rab óvárosáig, az viszont nagyon klassz.

Lejjebb, Dalmáciában is szuper helyek vannak, pl. Zadar, itt is van homokos( mesterséges) strand, Trogir ( ha jól emlékszem sziklás), Makarska ( köves), Brac szigeten pl. tökjó Bol.

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Ann85)
2016. jún. 3. 17:51

HA nem számít a pénz, akkor utóbbi a legjobb.

"Rokonék" tavaly négyen voltak Rovinjban (jól írom-e, nem biztos) nagyon tetszett, idén is szeretnének visszamenni.:)

2016. jún. 3. 17:30
Sziasztok! Július 12-től szeretnénk elmenni családdal Horvátországban nyaralni. 2 felnőtt 4 gyerek. Melyik internetes oldal megbízható? Vagy elmegyünk autóval és ott találunk valami apartmant?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook