Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátországban hol van gyerekbarát homokos tengerpart, ami nincs is túl messze? fórum

Horvátországban hol van gyerekbarát homokos tengerpart, ami nincs is túl messze? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 2. 17:07

Rab-Lopar

Losinj sziget (Mali Losinj) - Cikat, Suncana öböl

Dugi otok - Saharun strand

14. N-anci
2011. aug. 7. 14:27

Sziasztok! Tudnátok segíteni? csak kikukkantanánk a tengerparta és nem tudom, pontosan hová érdemes 3 gyerekkel: Lenti közelében nyaralunk majd, és csak kikukkantanánk. szabadstrandot keresnénk - max olcsó szállást...

Tudtok ebben segíteni?

13. Fisica (válaszként erre: 12. - Fisica)
2011. márc. 12. 19:45
"gyógy iszappal" be is kenhetitek magatokat, ott mindenki bekeni magát, jó móka, bár szerintem csak hülyítik a népet hogy gyógyit, de a gyarekek biztos élvezik:)
12. Fisica
2011. márc. 12. 19:43
Krk sziget, Solinei öböl, olyan lassan mélyül mint a Balaton, sok kagylót lehet gyűjteni, és nincs tengeri sün.:)
2011. márc. 12. 17:14
Köszönöm mindenkinek a segítséget
10. bared (válaszként erre: 9. - Theri)
2011. márc. 12. 16:28
mi is ott voltunk, szerintem is az a hely a legideálisabb...
2011. márc. 12. 16:01
Kisgyerekeknek Rab sziget, Lopar az ideális, mint ahogy előttem is írták. Lassan mélyül, a part mellett egész sekély, és felmelegszik a víz, órákszám pancsikolnak ott a kisbabák.
2011. márc. 12. 15:52
2011. márc. 12. 15:50

Nin


A Nin-i homokos lagúnarendszer egyedülálló Horvátországban. Ez egy több kilométer hosszú természetes homokos partszakasz, ami a Vir sziget délnyugati csücskétől egészen a Nin-ig tart. A partszakasz kb. 8 km hosszú. Vannak rajta leszakadt homokfalas szakaszok és néhány aprókavicsos rész, de főként homokos a part, ami nem az aprókavicsos-homokot jelent, hanem a klasszikus finom homokot. Néhány rész csak csónakkal közelíthető meg a leszakadt homokfalak miatt. Itt akár egyedül lehetünk az egész parton.

A belső lagúna csak kb. 50 cm mély és nappal felmelegszik 35-40 fokosra is, homokos talajjal, így kisgyermekeknek kifejezetten ajánlott. A lagúna egyes részein gyógyiszap található, amit reumatológiás panaszokra ajánlanak. Háttérben a Velebit még májusban is havas csúcsaival ez a partszakasz igazi csemege.

2011. márc. 12. 15:48
Mi Nin-ben voltunk. Nagyon tuti hely. Homokos tengerpart. Keress rá képekre a neten. Az én gyerekeim haza sem akartak onnan jönni.
2011. márc. 12. 15:45
Crikvenica
2011. márc. 12. 15:31
A homokos tengerpart annyira nem gyerekbarát mert abban sokkal több a tengeri sün...inkább a kavicsosat javaslom,max adj a lábára egy úszó cipőt,h ne nyomják a lábiját a kavicsok...
2011. márc. 12. 15:30
Rab sziget. Homokos és közel is van. Ott sok kisgyerekes család van.
2011. márc. 12. 15:26
A rab sziget ilyen. Mi Loparban voltunk, ott homokos a part is.:) Keress rá! Gyönyörű hely!
2011. márc. 12. 15:25
Horvátországban hol van gyerekbarát homokos tengerpart, ami nincs is túl messze?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook