Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátországba szeretnék menni nyaralni a párommal...Szerintetek hova érdemes elmenni?/ne legyen marha drága és messze MO.-tól! :)/ fórum

Horvátországba szeretnék menni nyaralni a párommal...Szerintetek hova érdemes elmenni?/ne legyen marha drága és messze MO.-tól! :)/ (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
109. Nikiti (válaszként erre: 104. - Kedves_21)
2012. máj. 31. 12:17
Szia!Hvar szigetet ajánlom tavaly voltam ott egy hetet Fortuna Hotelban, szuper volt minden és nagyon kedvezmenyes volt az ár, a kaja isteni a táj gyönyörü.Mar nem emlékszem a komp nevére, illetve ahonnan indult, de nem Splitnél mentünk mert az horribilis hanem egy kicsit délebre is van egy komp és az út abszolut nem veszélyes simán lehet menni ha van tériszonyos ha nem.mert ezeket olvashatod utikalauzokban h csak az válassza akinek nincs tériszonya mert szakadék menten menetk ez hülyeség, és nagyon szép az ut , fügefákkal:-).én nagyon jól éreztem magam
2012. máj. 24. 11:51
Ahogy látom, ha visszakeresel itt van néhány vélemény Medulinról. Mi elég régen voltunk ott, de nagyon szép hetet töltöttünk el ott. Nem rajongtam a kavicsokért a parton, de a környezet nagyon kellemes és sok érdekes hely van elérhető távolságban, úgyhogy ha eleged van a napon fekvésből, akkor is van mit csinálni.
107. Libucika (válaszként erre: 106. - Sheilaa)
2012. máj. 24. 10:42
Sziasztok. Mi évek óta Loparra járunk, ez Rab szigeten van. Finom homokos part, sok étterem,szolgáltatás jellemzi. Nagyon szeretjük, fiataloknak és nyugalomra végyóknak egyaránt jó, kisgyerekkel kifejezetten ajánlom. Apartman Mira -ban szálltunk meg minden alkalommal, van saját honlapja is.Viszont idén megnéznénk Medulint. Mi a véleményetek? Érdemes odamenni?
106. sheilaa
2012. ápr. 6. 10:32
Sziasztok! Férjemmel kettesben szeretnénk a nyáron Horvátországba menni. Magyarországhoz közelebbi célpont lenne jó. Olyan apartmant keresnénk ahol nem kell idegenekkel egy konyhán/fürdőn "osztozgkodnunk", és nem túl drága. Ha esetleg valaki tud ilyet, és jelezné, megköszönném :)
2012. márc. 29. 13:24
Gradacban voltunk,szerintem nagyon szép hely, az elég délen van.
2012. márc. 29. 13:08

Sziasztok!


Idén nyáron is Horvátországba szeretnénk eltölteni egy hetet. A Krk szigeten és a Kvarner-öbölben már jártunk, idén délebbre mennénk. A vedregényes strandokat jobban szeretjük, mint a túlzsúfoltakat. Talán valamelyik sziget? Hvar vagy Brac?


Van valakinek egy jó ötlete?

103. Zsuzska1979 (válaszként erre: 102. - D3d94691a4)
2011. aug. 19. 07:57

Akkor jól gondoltam. Köszönöm a választ.


Nézegettem a szállásokat, de nagyon drágálom, amik a neten vannak, így úgy döntöttem, hogy majd ott keresünk, bár ettől egy kicsit tartok. Szerinted mennyi a reális ár 4 éjszakára, 2 felnőttnek és 1 gyermeknek (10 éves)egy apartman?

102. d3d94691a4 (válaszként erre: 100. - Zsuzska1979)
2011. aug. 18. 15:39
Szerintem mindenképpen kunát váltsatok. Szeptemberben voltam Rabacon, ott mindenki azzal fizetett.
101. Zsuzska1979 (válaszként erre: 39. - Fiatal nő)
2011. aug. 18. 13:54
De legalább láttad a lábfejed nem úgy, mint a Balatonban. Én tiszteletben tartom, ha valakinek az tetszik, de számomra egy szürke pocsolya.
2011. aug. 18. 08:27

Sziasztok!


Jövő héten megyünk Horvátországba egy pár napra.


Tudnátok abban segíteni, hogy eur-t vagy inkább kunát érdemes váltani esetleg vegyesen?

2011. aug. 15. 21:36
Sziasztok! mi jövőre kint szeretnénk tartani az esküvőt tudtok esetleg olyan szép tengerpartot ajánlani? ahol érdemes lenne? nem baj ha köves a táj szép legyen:) és ha van jó élményetek akkor a szállodát is szívesen fogadom!!:)
98. Marcsykaa (válaszként erre: 97. - Mkjudit)
2011. júl. 10. 11:21
Igen át:) Én 2 napja jöttem haza:)
2011. júl. 10. 08:36
Személyivel át lehet menni Horvátországba?
2011. júl. 6. 20:33

Sziasztok!Mi most (1hete) jöttünk haza H.o-ból.Sibenik nevű kisvárosban voltunk.mondjuk ez messze van:(,de 12-en mentünk,és ott kerestünk szállást 40perc alatt találtunk.két személynek 50Euró volt 3 éjszakára.

Voltunk már az Istrián Vrsarban.Fantasztikus volt,és elég közel is van!A kinti magyarokkal vigyázni,mert ......Jó nyaralást:)

95. Nikiti
2011. júl. 6. 14:25

Sziasztok


Volt valaki az elmúlt időszakban Hvar sziget Fontana üdülőtelepülés, milyen a szállás, kaja?

Ill kb mennnyi autópályadíjjal kell számolni


köszi

94. Lacq
2011. jún. 29. 17:50
Üdv! Rab szigeten, a San Marino kempingben szeretnék megszállni. Sátrazni mennék de nem nagyon értem a díjtáblázatot 3 felnőttel mennék főzezonba kb 4 napra. Sátort viszek magammal csak nem vagyok tiszába mekkora lenne az anyagi kár (szállás:)
2011. jún. 22. 22:04
Sziasztok! Rab szigeten, a San Marino kempingben tudok kiadó lakókocsit 4 személy részére jul.3-tól 10.ig. A lakókocsi full felszerelt, elő sátor, és minden ami kell. A tenger kb. 1,5 perc gyalog. Írj üzit ha érdekel!
92. Nikiti (válaszként erre: 82. - Cbcd0a6f5c)
2011. jún. 21. 13:11

Szia én szeptember 5-én szeretnék menni a párommal egy hétre és Pula is tervben van, mit ajánlassz kell előre szállást foglalni és ha igen tudnál ajánlani apartmant vaagy kiadó szobát


Köszi szépen

91. Nikiti (válaszként erre: 88. - D3d94691a4)
2011. jún. 21. 13:10

Szia


tudnál ajánlani szállást, apartmann szoba, vagy szerinted ha szeptember 5-én akarok menni akkor simán bárhol találok kiadó szobát? Megkérdezhetem a hotel nevét és hogy mit jelent az az elfogadható ár/nap


köszi

2011. jún. 5. 10:43

Sziasztok!


Én az előző 2 nyáron Horvátországban töltöttem 3-4 napot a párommal.

Tavalyelőtt a Plitvicei tavaknál voltunk,ami nagyon gyönyörű,majd irány a tengerpart,Senj városában voltunk,ebben a városban született a Kőszegi várkapitány Jurisics Miklós.

Tavaly az Isztriai félsziget volt az uticél. Banjole-ban volt a szállásunk,innen bejártuk Pulát,Fazanát és egy hajókiránduláson elmentünk a Brinuj szigetek környékére.

A szállást mindkét esetben helyben kerestünk,nem foglaltunk le előre semmit sem.


Idén még nem eldöntött hova megyünk,egyik cél Rabac városa,ahol tavaly hazafele megálltunk egy kis időre és nagyon megtetszett az a tengerparti városka.

89. dorciy (válaszként erre: 3. - Eddit)
2011. máj. 23. 17:57
Az valóban NAGYON szép...Én már voltam ott, és szuper volt!!
2011. máj. 20. 09:50
Én Rabacot ajánlom. Szeptemberben töltöttünk ott egy hosszú hétvégét, nagyon klassz volt, azóta is visszavágyom oda. A Hotel Girandella nevű "üdülőfaluban" voltunk. Svédasztalos reggeli és vacsora volt, mindenki annyit evett, amennyi belé fért. Tengerre néző szobánk volt (a legtöbb ilyen és nem kell felárat fizetni, ha jól tudom). A part kavicsos/sziklás, de nekünk ez nem okozott gondot, elképesztő módon kéklik a víz. Labin, a középkori kisváros 5-7 km, Pula kb. 20 és útba esik Rijeka is, azt is meg tudjátok nézni. Ha érdekel, szívesen küldök képeket, vagy mesélek többet! :-)
2011. máj. 13. 18:54

ismeri valaki Medulint? A gúgli ezt az oldalt dobta ki, nagyon szépnek, és talán megfizethetönek is tünik...


[link]


szerintetek?

86. Basset
2010. dec. 17. 07:38
Nagyon klassz! De minket jövő nyáron érdekelne, az meg, úgy látom, már minden napra foglalt... :(
2010. júl. 18. 13:50

Sziasztok!


Tavaly voltunk Horvátországban a Plitvicei tavaknál. Nagyon gyönyörű hely,álomszép. Utána lementünk a tengerpartra Senj városába. Pont akkor volt ott nyári fesztivál,jó volt a hangulat :)

Idén augusztusban is szeretnénk eljutni horvátokhoz,de most az Isztriai félszigetre mennénk pár napra. Ha valaki tud erre fele olcsó tengerparti szállást akkor légyszives jelezzétek nekem. előre is köszönöm.

2010. jún. 28. 14:25

Sziasztok!

Volt már valaki Omisban közületek?

Idén mi oda tervezünk....Tapasztalat esetleg?

Köszönöm.

83. cbcd0a6f5c (válaszként erre: 81. - 9183e5be3e)
2010. máj. 5. 08:38

Szia Mariann!Ha Medulin gyönyörű tengerpartja érdekel Titeket,tudok fotókat küldeni apartmanunkról!Szeretettel:



Mónika

2010. máj. 5. 08:37
Sziasztok!Én Pulán élek,ha szeretnétek erre a gyönyörű félszigetre (Isztria) jönni,tudok ajánlani gyönyörű,tényleg tengerparti ,új apartmanokat Medulinban ,80 méterre a tengertől,balkonosok,légkondisok.Fotókat tudok küldeni!
2010. máj. 3. 20:46

Halihó! Esetleg ha valaki tudna segíteni nekem: júl 23-aug 1 között keresnék Horvátországban apartmant, 4 fő részére, két szobába. Valahol Köszép-Dalmáciában (Vodice és térsége kimondottan előnyban...:)

Aki esetleg tudna nekem ajánlani valami hasonlót baráttól, ismerőstől, azt nagyon megköszönönném:)

2009. jún. 4. 22:37

Sziasztok!


Mi az idén Umagba készülünk,az Isztriára.Már nagyon várom,még csak az északi tengert láttam,és az nem tett rám túl nagy benyomást.De az dria biztos tetszeni fog.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook