Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátországba mennénk homokos partra. fórum

Horvátországba mennénk homokos partra. (beszélgetős fórum)


2012. jún. 8. 11:45
Én Porecsben voltam gyerekekkel,sziklás volt, de nagyon élvezték a gyerekek, majd tovább mentünk Pulába, ott homokos volt a tenger, de nekem nem tetszett annyira, mint Porecs.
2012. jún. 8. 10:42
Szinte mindenhol lehet találni kis homokos öblöket é azok nagyon szuperek. Mi régen voltunk már.
14. Ennész (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2012. jún. 7. 22:53
Én is Rab szigetét ajánlanám. Lopar települést. Az elmúlt két évben ott nyaraltunk. Csodálatos panoráma. Lassan mélyülő, homokos tengerpart. Kisgyerekeseknek kiváló! Nézz utána a neten. Rengeteg szállásajánlat van.
13. martin3 (válaszként erre: 12. - Martin3)
2012. jún. 7. 22:31
ja és nincs tömeg! szerintem még kevesen tudnak erről az öbölről! mindenkinek jutott hely, simán elfértünk, és zuhany is volt, ahol le lehetett zuhanyozni és átöltözni is:)
12. martin3 (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2012. jún. 7. 22:29
szia! mi tavaly Sibenik mellett voltunk 4 kisgyerekkel szintén homokos partot keresve, nem találtunk. De mivel kirándulósak is vagyunk elmentünk egészen Zadarig(az északabbra van)és attól északra van Nin, előtte pedig Zaton nevezetű falucska. ÉS láss csodát, rátaláltunk!!! Olyan, mint a Balcsi kb 500m-t is be tudsz úgy sétálni, hogy a felnőtteknek térdig vagy bokáig ér a víz:) (de a falunak 2 lejárata van a strandhoz! mi is először a sziklás, egyből mélyülőt találtuk meg, csalódottan szállítunk vissza a kocsiba, hogy ez sem jó hely, és véletlenül megláttam attól balra egy kis öblöt, ahol láttam hogy mindenki csak sétál a vízben térdig érő vízben...megnéztük és valóban.) Az alja homokos kis csigákkal, gyerekek azt gyűjtötték, sün egyáltalán nincs, néha kissé hínáros, de puha, nem zavaró. És van egy kis műanyag játszótér is, sok fa van, árnyékos, így egész nap el lehet ott lenni:)
2012. jún. 7. 21:20

Gyerekekkel Posedarje a Novigrádi tengernél, Lejjebb a Marina öböl.Még Lejjebb Canj tól Úlcinjig találsz homokot az Adria keleti partján.

Az igazi gyermek(és felnőtt) paradicsom az olasz oldalon van.Nézd meg az adatlapomon a képeim Caorlénél.

10. katie_rose (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2012. jún. 7. 20:42
Murter szigeten, Murter városban voltunk. Nagyon igényes és olcsó volt a szállás. A part homokos. Nincs iszonyat tömeg. Nem kell kompozni,mert hídon jutsz át a szigetre. Kb 6-7 óra autóút. Svedna vagy Svenda az apartman neve és fejenként a szállás 30 vagy 40ezer volt tavaly.
9. Álomvirág1 (válaszként erre: 8. - Belevalósrác)
2012. jún. 7. 15:53
Mi ketten voltunk 1 apartmanba, úgy hogy voltunk hajókázni, raftingolni, esti programon, főzőcskéztünk otthon, de mindennap ettünk a strandon/ városban is, 110 ezerből jöttünk ki fejenként.
8. Belevalósrác (válaszként erre: 7. - Álomvirág1)
2012. jún. 7. 15:27
Segíts nekem...milyenek ott az árak?
2012. jún. 7. 15:12

Mi tavaly Omisba voltunk, Split mellett. Ott homokos strand is van. Ha tetszik, írj nekik szerintem, szállást is intéznek, bár a honlapon ez nincs ott.

Nagyon kedves, jófej magyar nő vezeti a programirodát, több programjukra is elmentünk. jó volt, visszamennénk! :)


[link]

6. pmjudit (válaszként erre: 3. - Naplemente.)
2012. jún. 7. 15:06
:))))
2012. jún. 7. 15:02
Ja, és azt elfelejtettem, hogy a tengerparton van a lakókocsi, nagyon barátságos, családias környezetben!:)
2012. jún. 7. 15:01
Szia! A Rab szigetet ajánlom én is! Ha lakókocsis nyaralást választanátok, akkor szólj nyugodtan, mert szüleimnek, van lent a Rabon a San Marion kempingbe bérlehető lakókocsijuk. Én már több nyarat is ott töltöttem, semmihez nem fogható érzés-látvány!:)
2012. jún. 7. 14:57
Elsőre homokos partit olvastam. :))
2012. jún. 7. 14:56
Csak Rab szigeten van homokos part és ott is csak 1-2. Ott keressél szállást.
2012. jún. 7. 14:53
2 kisgyerekkel szeretnénk homokos parton nyaralni - partközeli szállást keresünk. Önellátót és olcsót. Tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook