Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátország mennyiből jön ki kb. egy hétre? fórum

Horvátország mennyiből jön ki kb. egy hétre? (tudásbázis kérdés)


4. 656f03db60 (válaszként erre: 2. - 2295be24fe)
2009. júl. 4. 13:21
?
3. bared (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. júl. 4. 13:20

én voltam, 2 főre 70-100at nem árt beváltani,bármi adódhat...2 személyre vacsi egy átlaghelyen olyan 6-8000-be jön ki piával együtt pl...

ha szobát béreltek, akkor naponta 5-7000-től lehet már találni jókat, magyarok is foglalkoznak bérbeadással, nézz szét a neten!

2009. júl. 4. 13:18
Csak 1 F4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
2009. júl. 4. 13:17
Azok írásait várom, akik voltak már Zadarban, vagy Makarskán, hogy körülbelül mennyibe volt a nyaralás egy hétre? Pénteken mennénk, szombat este jönnénk, utiköltség nincs, az érdekelne, hogy szállást 2 főre kb mennyiért lehet találni, és mennyi költőpénz szükséges. Nem akarunk ész nélkül költekezni, de azért élvezni is akarjuk a nyaralást. Tudom hogy mindenkinek másak az igényei, ezért nehéz ilyenbe átlagot mondani, csak hozzávetőleges adatok érdekelnének, hogy mégis azért mivel számoljon az ember. Köszi a válaszokat előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook