Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátország, kavicsos, megmászható köves hely-gyerkőcöknek - Tudna valaki ajánlani ilyet? fórum

Horvátország, kavicsos, megmászható köves hely-gyerkőcöknek - Tudna valaki ajánlani ilyet? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 15. 10:03
Esetleg Stara Baskat ismeri valaki?
10. Amon-Ré (válaszként erre: 7. - Olgi1977)
2012. máj. 14. 18:13

Mi Omistól 3km-re délre voltunk elszállásolva Nemireában, végig a tengerparton mentünk be Omisig.


[link]


Mi ebben voltunk. Nagyon kultúrált volt.

Ha kell még info írj :)

9. Maróca (válaszként erre: 5. - Mr.President)
2012. máj. 14. 11:19
Én is ezt tudom ajánlani.Fantasztikus hely bejártuk egész Horvátországot.De ide mindig visszahúz a szívünk. Szóval Rabac:D Imádjuk:)))))
2012. máj. 14. 10:38

Rabac is tetszik, meg Pag is, bár a képek alapján Omis a befutó eddig.

Csak az is messze van, mint Rogoznica :(

2012. máj. 14. 10:20

Most néztem Omist, nagyon tetszik, ilyesmire gondoltam. Esetleg szállást is tudsz ajánlani?


Mindjárt nézem a többit is :)

2012. máj. 14. 10:11
Omis itt, van kavicsos és homokos part is
2012. máj. 14. 10:08
Rabac is fantasztikus. Gyönyörű kis halászfalu, kristálytiszta vízzel. Horvátország gyönyörű és megfizethető.
2012. máj. 14. 09:55
Ha szeretitek a köves, kavicsos tengerpartot, mi pár éve Pagon voltunk, érdekes egy sziget, nézz meg róla képeket, van sokféle partszakasz - igazi felfedezésre váró, plázsok, csendesek..., hatalmas sziklás és rögtön mélyülő, viszont gyönyörű élővilággal (mi is sokat sznoriztunk), tudom ajánlani.
2012. máj. 14. 09:50

Íz=Az


És 2 éve Rogoznica mellett voltunk, de most nem mennénk olyan messzire ha nem muszáj

2012. máj. 14. 09:49

2 éve Horvátországban voltunk, az akkor 4 és 6 éves lánykánkkal. Imádták a megmászható köveket a tengerparton és a kavicsok között "kincsekre" vadászni.

Megint ilyen helyet keresünk.

Tudna valaki ajánlani ilyet? Íz a legjobb ha valami eldugott helyen van, mert kicsit búvárkodnánk pipával is.

2012. máj. 14. 09:47
Horvátország, kavicsos, megmászható köves hely-gyerkőcöknek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook