Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Horvátország_Brac Szigeten volt már valaki?Mik a tapasztalatok? fórum

Horvátország_Brac Szigeten volt már valaki?Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 21. 21:29
Mi kb. 20 éve voltunk Postira-ban, gyönyörű az egész sziget és a tenger is!!! :) Azóta is visszavágyom. Az ivóvízről nem tudok, akkoriban ittuk a csapvizet, de azóta ez változhatott.
4. 79fe5625af (válaszként erre: 3. - Jojócska)
2012. jún. 21. 21:25
Én voltam Bracson a világ egyik legszebb szigete,Supetarban voltunk a Waterman Holiday Club-ban.Amit ne hagyjatok ki az a kilátó,Vidova Gora!Csodálatos odafentről...A Bol(strand)Zlatny Rat,szintén a világ egyik gyöngyeszeme!Komppal megközelíthető a sziget,az is nagy élmény szerintem,mint egy naaagy hajó,kb 3/4 órás.Élvezni fogjátok,most irigy is vagyok:))
2012. jún. 21. 20:25

Azt tudom,hogy van a szigeten bevásárlóközpont pl.Konzum,és CBA üzlet is van,ahol néhány magyar terméket is lehet kapni.

Azt mondják csodálatos kis strandjai vannak:-)

Érdekelne pl,hogy mennyire iható a csapvíz ott,mert nem szeretnék több zsugor ásványvízet cipelni.

Úgy tudom az ásványvíz náluk elég drága....

2. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2012. jún. 21. 20:21
Lehet, hogy mi is oda megyünk, de mi sem tudunk semmit sem róla. Felmerült még Zadar és Suha punta is.
2012. jún. 21. 20:19

Sziasztok!


Idén megyünk először Horvátországba nyaralni.

Néhány dolgot már hallottam ismerősöktől amire érdemes odafigyelni,de felmerült bennem még néhány kérdés.

Aki volt már Brac-on,írjon legyenszives! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook