Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Horror" császármetszés, avagy a Hippokratészi eskü megsértése fórum

"Horror" császármetszés, avagy a Hippokratészi eskü megsértése (beszélgetős fórum)


6. pzm3 (válaszként erre: 1. - Pk86)
2014. jún. 9. 15:01
Minimum beperelném a kórházat.
5. a3e69fc1e5 (válaszként erre: 1. - Pk86)
2014. jún. 6. 08:21
Engem csak nem jól kapcsoztak össze, folyamatosan vérzett a hasam a megörzőben! A nővérkék rohangáltak hozzám, de nem mondták meg mi a baj! Aki műtött doktornő nem jött vissza hozzám, hiába hívták! Az ügyeletes orvos mikor meglátott, mindenkit leteremtett, hiszen már fal fehér voltam, olyan sok vért veszítettem! Azt mondta nem várunk tovább, a gyerekeket vigyék el Tőlem, lidokainnal lefújta a hasam, és varrt rajtam! Isteni érzés volt érezni!
4. e74b8e1a7f (válaszként erre: 3. - Pk86)
2014. jún. 6. 07:25
Nem tudtam mozdulni és igen kivették a babát addig nem volt különösebben gondom aztán elkezdett fájni amit a doki csinált és egyre intenzívebben... Utána mondta az orvosom, hogy sajnos előfordul...
3. pk86 (válaszként erre: 2. - E74b8e1a7f)
2014. jún. 6. 06:57
Sajnálom, ami történt. Akkor nálad nem várták meg, míg kiveszik a babát? Meg tudtad emelni a feneked? A második egyénnek azért nem hitték el, hogy fáj, mert nem tudta megemelni a fenekét és akkor "nem fájhat"..Amúgy is, mi az, hogy nem hiszi el az anesztes, hogy fáj?
2. e74b8e1a7f (válaszként erre: 1. - Pk86)
2014. jún. 6. 06:47
Nekem a spinális nem hatott jól és sajnos egy darabig nem akarta elhinni az altatóorvos, a komoly fájdalomig szerencsére nem kellett eljutnom mert végül kábítottak, de így is szörnyű volt...
1. pk86
2014. jún. 6. 06:27
Pár héten belül két ismerősöm is arra panaszkodott, hogy ugyanabban a bizonyos kórházban nem hatott rendesen az EDA, ez csak miután felvágták őket, akkor derült ki. Mindent éreztek, úgy számoltak be a dologból, olyan érzés volt, mintha élve boncolták volna őket. A két eset mégsem ugyanúgy végződött. Akinek fogadott orvosa volt, amint kivették belőle a babát, azonnal elaltatták. Míg a másiknak nem volt orvosa, őt minimum 40 percig kínozták, nem törődve a panaszával... Az első delikvensnek már ez volt a második császárja, volt összehasonlítása arról, milyennek kellene lenni a műtétnek, tehát nem csak "kényeskedésről" van szó, itt komoly mulasztások történtek.. Történt már mással is hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook