Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horoszkópok - II. rész fórum

Horoszkópok - II. rész (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. aug. 5. 19:05
ja, bocs nem említettem, hogy Halak vagyok:)
2006. aug. 5. 19:05
Nekem teljesen bevált, ugyanis tényleg a világoskék a színem, és a szerencseszámom is a a 4 és a 9. Amúgy a többi is igaz rám, pedig nem nagyon hiszek a horoszkópban (főleg nem a napilapokban, és a havilapokban megjelenő horoszkópokban nem).Jó a cikked!
2006. aug. 5. 18:44

Sziasztok!


Én csak most olvastam ezt a cikket. Halak vagyok, és nagyjából ugyanezt a horoszkópot készítették el nekem kb. 7-8éveszemélyre szabottan /szül. idő, óra perc...stb/ egy nyeremény folytán. Néha hiszek benne, néha nem. Lényeg, hogy hiszek is benne meg nem is. De péntek 13án születtem, és a babonával is így vagyok, hogy is-is

2006. jún. 16. 10:25
Kedves nefis! Sok szerencsét neked a tanuláshoz! Ahogy írtad, ezek pusztán általánosságok, van akire illik, van akire nem. Érdekességnek szántam:)
2006. jún. 14. 10:50

Eve 20! Én kimondottan foglalkozom asztrológiával, és készítek másoknak személyes horoszkópot:)szóval egy kicsit "véresszemmel" olvastam végig mind a két cikked.;) Egy leendő asztrológusnak kb ezt kell megtanulnia ahhoz, hogy az első évet végig tudja csinálni (ezen kívül még van sok más is!) és átlépjen a második évfolyamba...

Sokat kell annak tanulnia, aki tényleg szeretne hivatásként ezzel a szakmával foglalkozni (5 év egy mester mellett és 2 év egyetem, utána oklevél szerezhető arról, hogy az ember végigtanulta a szakmát), de ez még koránt sem jelenti azt, hogy valakiből ezek után jó asztrológus lesz.


Sok olyan apró dolga van az asztrológiának, amit egy-egy "horoszkópkészítő" úgymond elfelejt alkalmazni... ezért sem hiszek a napi jóslatokban, bár van néhány olyan oldal, ahol hellyel-közzel helytállóak a leírtak.

Jótanács: ezek, mint te is írtad általánosságok, így akire nem feltétlenül teljesülnek, az nem azért van, mert az adott egyénben hiba van, hanem, mert minden ember más, és ezt jó tudomásul venni.

Ha valakit tényleg érdekel, hogy mire számíthat a közeljövőben, vagy az érdekli, mi-miért történt vele a múltban, vagycsak meg akarja ismerni egy kicsit önmagát, akkor keressen egy hivatásos asztrológust.!:))

Sok szerencsét mindenkinek, és szép napot!:)))

2006. jún. 14. 09:10
A nyugati asztrológia több száz éves tapasztalatokat sűrit, s így próbál álltalános jellemzést adni az egyes csillagképek szülötteinek általános személyiség-jegyeirol, jellemzőiről.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook