Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hormonzavar lenne? fórum

Hormonzavar lenne? (beszélgetős fórum)


8. ében11 (válaszként erre: 5. - Jujus)
2009. szept. 14. 07:44

nem.csak beszéltem a dokival.

de azt olvastam sok anyukánál így van...van akinél a gyerekek között végig van pár csepp...és volt olyan aki elment hormonvizsgálatra mert amiatt volt az a pár csepp tej a mellében és kapott rá gyógyszert...én most még nem megyek el...majd ha legközelebb megyek nődokihoz megint megemlítem.

7. 2c06527ca9 (válaszként erre: 1. - Jujus)
2009. szept. 14. 06:56

Nekem még szopi után 2 évig jött a tej a mellemből!

Voltam hormonvizsgálaton, mell uh-on minden oké, ne foglalkozz vele, és elmúlik, mert minél többet agyaltam rajta, annál rosszabb volt, mikor már nem foglalkoztam vele, el is apadt a tej!

Az orvos azt mondta ez normális, nem kell nyomkodni, és lassan majd el apad..így is lett!

6. fd8e423e9e (válaszként erre: 4. - Jujus)
2009. szept. 13. 21:48
Nem, nem tudok. Csak nekem is felborult a hormonrendszerem, és elmentem orvoshoz, kérdezte a tejcsorgást, mondtam, hogy nincs, mondta, hogy akkor nem a prolaktin a hibás, és zártuk ki a többit...Menj el nőgyógyász-endokrinológushoz, az a legjobb.
5. jujus (válaszként erre: 3. - Ében11)
2009. szept. 13. 21:45
téged vizsgáltak??én el akarok menni egy mell uh-ra.
4. jujus (válaszként erre: 2. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 13. 21:34
És mi a teendő??? vagy mitől van ez??? Tudsz többet erről??? Köszönöm előre is...
2009. szept. 13. 21:27
3 éves és még nekem is van pár csepp...azt mondta a doki ne aggódjak...de lehet hormonális...akkor talán nehezebb újra teherbe esni ahogy másoktól hallottam
2. fd8e423e9e (válaszként erre: 1. - Jujus)
2009. szept. 13. 21:24
túlzott prolaktin termelés, szerintem
2009. szept. 13. 21:23
Sziasztok! 2 éves múlt a lányom, 6 hós koráig szoptattam. Kb: 1 hónapja, érzékeny a mellbimbóm,és ha összenyomom, tejszerű váladék jön ki belőle.egy barátnőm ugyanígy járt,ultrahang,stb....azt mondták neki,hogy ne foglalkozzon vele, majd elmúlik. De hát oka csak van, hogy miért "folyik"....Valaki esetleg járt már így, észlelt ilyen tüneteket????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook