Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hormonális változás? fórum

Hormonális változás? (beszélgetős fórum)


7. Pancsika37 (válaszként erre: 6. - Gabika79)
2010. dec. 13. 15:40

Én mondjuk nem sokáig szoptattam 6 vagy 8 hétig nem volt tápláló a tejem. Nekem megjött utána. De lehet szerintem a szoptatás abbahagyása miatt is, valami hormonális dolog. Ha tudod a nőgyógyászod számát szerintem hivd fel nyugodtan aztán ő majd megmondja hogy ez gond-e ilyen esetben. De szerintem nem az.

Ha nincs mellette semmi panaszod szerintem várd meg a következő ciklust és ha akkor sem jelentkezik akkor már tényleg irány a doki!!

2010. dec. 13. 08:24
Senkinek nincs hasonló tapasztalata? Vagy a szoptatás abbahagyása nem okozhat ilyen jellegű problémát?
5. t.Ili (válaszként erre: 4. - Gabika79)
2010. dec. 13. 07:54
A két hétbe bele fér.
4. gabika79 (válaszként erre: 3. - T.Ili)
2010. dec. 13. 07:45
Egyébként 32 naponta rendszeresen szokott megjönni, ezért is nem értem a helyzetet. És most az a gond, hogy az ünnepek miatt a nődoki is szabin lesz, várjak az ünnepek utánig, ha nem jön meg?!
3. t.Ili (válaszként erre: 2. - T.Ili)
2010. dec. 12. 22:33
Mondjuk,ez még nem olyan sok késés,még várj 1-2 hetet,ha nem jön meg,akkor menj csak!
2010. dec. 12. 22:30

Lehet.

De más is lehet!

Szerintem menj orvoshoz,mert sehogy se normális dolog.

2010. dec. 12. 21:42
Szerintetek van összefüggés a szoptatás abbahagyása és a menstruáció kimaradása között?Okt.29-én volt meg utoljára, nov.közepén abbahagytam másfél év után a szoptatást, és azóta nem jött meg! Lehet ez valami hormonális dolog??? Ugyan rajta vagyunk a tesó-témán, de 2 tesztet is csináltam, mindkettő negatív lett a 40. és a 44. napokon. Van valami ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook