Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hormonális pattanás kezelése fórum

Hormonális pattanás kezelése (beszélgetős fórum)


5. umi86 (válaszként erre: 4. - Csillag29)
2015. jún. 11. 08:09
Már túl vagyok a bőrgyógyászon. Hormonokat nem szeretnék szedni. Természetes úton szeretném megoldani a problémámat. Két hete gyógynövény tinktúrát használok. Remélem ez hatásos lesz, eddig jónak tűnik. Nekem is kevés pattanás jön ki, de azok mélyek és nagyon nehezen, ráadásul foltokkal gyógyulnak.
2015. jún. 10. 22:53
Nekem kevés pattanásom van de ha van akkor azok hatalmasak Azt mondta a doki hogy a "tinipattanásokra" hormonális alapon vagy a fogamzásgátló vagy egy 9 hónapos gyógyszerkúra (sajna a gyógyszer nevét nem tudom) De ha komoly problémád van keress fel egy megbízható bőrgyógyászt
2015. jún. 10. 20:58
Szerintem akinek egy krém el tudja mulasztani a pattanását, úgy, hogy nem tér vissza, annak nem hormonproblémái vannak. És vannak ilyenek. Nekem állvonalban vannak pattanásaim. A már meglévő pattanásokon tudok segíteni, de újak kibújását nem tudom meggátolni.
2015. jún. 10. 20:31
Milyen az a hormonális patt? Csak olyan van, nem?
2015. jún. 10. 12:44

Sziasztok!


Aki felnőtt korában hormonális pattanással küzd, vagy küzdött, annak milyen módszerek váltak be a pattanások megszüntetésére? Hormon tablettákat, pl. fogamzásgátlót nem szeretnék szedni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook