Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hormon stimuláció alatt lehet Klion hüvelytablettát alkalmazni? fórum

Hormon stimuláció alatt lehet Klion hüvelytablettát alkalmazni? (tudásbázis kérdés)


25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Léna123)
2022. márc. 1. 16:02
Basszus az nagyon sok! Hát te tényleg hős vagy🙂!
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - M. Ajor Anna)
2022. márc. 1. 16:01
Érdekes, hogy ahová én járok gyakorlatilag semmi "előkészítés" nincs.
23. Léna123 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 14:04

Hú, hát sokat. 10 év volt összesen, ebből 7 évet jártunk meddőségibe. Szóval kitartás, és meglesz a gyümölcse.

Kívánom, hogy neked is sikerüljön. :))

2022. márc. 1. 14:01
Sote aron csak 1-1 db Klion volt a leszívás előtti 2 napon reggel, este meg 1-1 Betadine kúp pár éve. De ma már valamiért ez sincs, nekem meg ez furcsa, h miért nincs ez a "tisztítás".
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Léna123)
2022. márc. 1. 13:36

Aztamindenét. Az nagyon sok. Hát te is egy lombikos hős vagy, én így hívom magunkat!

De a lényeg, hogy sikerült.

Amúgy mennyi időt ölelt körbe ez az egész? Én eddig kettő éve csinálom.

20. Léna123 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 13:12
Köszi szépen. :)) 7.beültetés lett sikeres. A lombikok előtt nekem is volt 4 sikertelen inszem. 4 beülti volt pesten, 3 a győriben. Az utolsó leszívás után nem kaptam vissza frissen embirót, fagyasztották őket, és egy sima hormonmentes hónapban lettek beültetve.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Léna123)
2022. márc. 1. 13:02

Pedig Győrben pl most sok olyan dolog van, ami máshol nincs pedig tök jó lenne ,ha lenne!

Jaj de jó, hát gratulálok a lányokhoz 🙂. Hányadik beültetés lett sikeres? Ne haragudj hogy ennyit kérdezek,de nekem most ez lesz a második leszívásom és két sikertelen beultetesem volt még 4 sikertelen inszeminációm még a lombik előtt.

18. Léna123 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 12:58
Igen, már pár éve is tapasztaltam, hogy teljesen más volt a pesti és a győri kaáli. Nyilván sok minden orvosfüggő is, meg az intézeteknek is megvan külön a maga kis eljárásrendje. Ikreim lettek, két lány, már elmúltak 4 évesek.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Léna123)
2022. márc. 1. 12:51
Amúgy ahová én járok ott leszívás, beültetés előtt van egy valami fertőtlenítővel történő áttörlés és ennyi.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Léna123)
2022. márc. 1. 12:50

Hm. Én is egyik Kaàliba járok és ott se Klion, se fertőtlenítés, se gyulladás csökkentő a leszivas után. Csak fehérje dús étrend javasolt meg az ima, hogy ne lépjen fel a leszívás után hiperstimulacio.

Durva, hogy ugyanazon intézeteken belül is helyenkent mennyire eltérő a protokoll.

Győrt amúgy nagyon dicsérik, én nem oda járok.

És megkérdezhetem , hogy kisfiad vagy kislányod vagy ikrek lettek-e 🙂?

15. Léna123 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 12:40
Én a pesti kaáliban kezdtem, ott kellett a klion használni, minden leszívás előtt. Aztán a győri kaáliban folytattam, ott lett sikeres beültetésem. Ott már nem a klion alkalmazták, hanem volt mindig leszívás előtt pár nappal egy "fertőtlenítés", már nem emlékszem a pontos megnevezésére, de ott helyben csinálták meg.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Léna123)
2022. márc. 1. 12:33
Léna ,azt megkérdezhetem helyileg te merrefelé jártál meddőségibe annó?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Léna123)
2022. márc. 1. 12:08

De ,én voltam az. Hát talán este atalszom a nehezebb órákat vagy nem tudom. Igazad van amúgy, hogy elcsesztem de ha tudom hogy mi is lehet belőle nyilván tegnap mondom a dokinak,hogy mi volt a szitu. Hát most bizok abban, hogy nem lesz baj. Mást amúgy sem tehetek.

Köszönöm a segítséget tényleg!

12. Léna123 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 12:03
Hát sok okosat már nem tudok írni. Mindenesetre akkor valóban használd el a megmaradt klionokat,bajod nem lesz tőle, sőt mint írtam nekem konkrétan beavatkozás előtt írta fel a doki. Amúgy rémlik a múltkori fórumod, nem te írtad, hogy reggel használtad? Szerintem este használd, akkor talán nem lesz mellékhatás, ha egyáltalán ez okozta a tüneteidet.
2022. márc. 1. 11:58
De most akkor hiszek neked és használom a Kliont és bízom a legjobbakban.
2022. márc. 1. 11:56
És amugy mindenféle nemi betegségre néztek vérképet a meddőségiben és minden hála istennek negatív lett, szóval ott sem látták ezt ami most van, pedig elvileg ez is egy nagyon gyakori nemi betegség amit egy strandon, vagy közös törölközőhasznàlattal is össze lehet szedni.
2022. márc. 1. 11:52
És tényleg ,ha egy hónappal ezelőtt nem látom hogy más a folyásom akkor reggel és csak akkor se előtte se utána nem volt gond akkor el sem megyek dokihoz. Sőt. Ha nem vagyok hipochonder,el sem mentem volna a fura folyás ellenére sem mert még fél évem volt a rákszűrésig, nem lett volna indokolt mennem. Akkor ki sem derül ez az egész és ki tudja mikor derül rá fény.Ha derül.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Léna123)
2022. márc. 1. 11:48

Hát már elkezdtem este a hormont tegnap. Egyébként egy reggeli fura színű folyás volt ami miatt elmentem egy hónapja (itt 3 hét mire az eredmenyek megjönnek) nőgyógyászhoz és ha azt nem veszem észre akkor reggel akkor nem is mentem volna ,mert minek?! És nem tudom meg, hogy van ez a problémám és akkor ugyanúgy kezdtük volna a stimulációt a meddőségibe mert ahova járok még rákszürêst sem csinálnak,nem hogy más vizsgálatot.

Igen, tudom hogy elcsesztem,de mivel már tudom H ekkora bajt is okozhat ha nincs kikezelve ez a fertőzés erőt vennék magamon és végig csinálnám. Igazából mivel sztk alapon mentem semmit nem mondtak, hogy mire kapom a Kliont, hogy mindenképpen végig kell szedni,stb. Csak odaadták a papírom meg odaböfogte a nőgyógyász , hogy van egy hüvelykúp amit felirtak ,és viszont látásra. Tegnap estig míg utána nem olvastam nem gondoltam, hogy ekkora probléma is lehet abból ha nem szedem végig a 10 szemet.

7. Léna123 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 11:40
Megértem, hogy várod, viszont ha a baktérium még ott van, így veszélyes lehet a leszívás szerintem. Az biztos, hogy a klion nem befolyásolja a stimut, de én biztos úgy mernék nyugodt szívvel belekezdeni, ha tudom, hogy semmi bajom sincs. Bár nekem eddig leszívás után is mindig adtak egy 3 napos antibiotikumot, fertőzés elkerülésére. Viszont ha a 2 szem után abba kellet hagynod, akkor most a 8 szemet hogy tudnád elhasználni? Mindenképp jelezned kellett volna a meddőségiben, hogy nem tudtad elhasználni, talán írtak volna mást.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Léna123)
2022. márc. 1. 11:30

Voltak panaszaim ezert elmentem nőgyógyászhoz, aki felírta a 10db-os Kliont egy baktérium miatt ami megtalálható volt a kenetben. Akkor elkezdtem használni ( hüvelytabletta),de nagyon rosszul voltam tőle, fejfájás, hasfájás, hányinger,hasmenés már a második szemtől. Így abbahagytam. Aztán tegnap voltam a meddőségi központban ahol mondták,hogy tegnaptól indul a stimuláció és kérdezték, hogy a Kliont ugye elhasznaltam-e amit a nőgyógyászom írt fel én meg mondtam, hogy persze,mert féltem, ha azt mondom,nem akkor nem indul a stimuláció amire már fél éve várok.

De tegnap utánaolvastam annak a baktériumnak amire kaptam a Kliont és azt olvastam,ha nem csinálom végig a kúrát ( múlt héten helyeztem fel azt a két szemet amúgy), akkor ez baktérium akár a méhre, petefeszkekre , petevezetékekre is átterjedhet és megijedtem , de nyilván nem merem felhívni a meddőségi központot,hogy megkérdezzem, mikor tegnap azt mondtam, hogy elhasznaltam mindet. És most elhasználnàm mert van még nyolc darab de félek, hogy nincs-e hatással a hormon stimulációra vagy majd a leszivasra.

Tudom,hülye voltam, de annyit vártunk már,hogy akartam , hogy végre induljon a stimuláció.

5. Léna123 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 11:06
Hát ha jól emlékszem 10 db-os volt a doboz, de csak kb 4-5-6 napon át használtam este. Nem használtam el mind. Gyűlöltem egyébként. Arra már nem emlékszem, mert pár éve volt, hogy hány nappal a leszívás előtt hagytam abba. Valahogy előtte 1-2 nappal lehetett. Te ezek szerint nem orvosi utasításra használod? Miért kezdted el?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Léna123)
2022. márc. 1. 10:59
És egyébként hány napig kellett alkalmaznod , mikor felirtàk?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Léna123)
2022. márc. 1. 10:05
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!
2022. márc. 1. 10:02
Nekem több lombikomnál is a doki írta fel, leszívás előtt pár napig kellett használnom. Mondjuk nem volt problémám, csupán megelőzésképp, a beavatkozás előtt. Tehát a stimulációt biztos nem befolyásolja.
2022. márc. 1. 09:42

Sziasztok. Petesejt leszívás előtti hormonstimulàciót kapok.

Azért érdekelne,ha valaki érdemben tudna erről nekem tájékoztatást adni,mert az orvostól lényegtelen milyen okok miatt nem akarok erre rákérdezni.

Akinek volt tapasztalata ,vagy ért ezekhez, kíváncsi vagyok.

A " miért nem az orvosod kérdezed" jellegű válaszokat most mellőzzük. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook