Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horgászás fórum

Horgászás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Horgászás

7. Rozália (válaszként erre: 6. - Mandella)
2008. okt. 23. 14:39
De jó Neked... mi az idén nem jutottunk el horgászni.
2008. okt. 23. 13:44

ma voltam vele horgászni

nagyon jó volt

halat nem fogtunk :)

csak az elején egy kis keszeget...

2008. ápr. 25. 05:30

A párommal mi is el szoktunk menni horgászni, de sajnos azt még nem engedhedtük meg magunknak, hogy valahova több napra elmenjünk.... Pedig biztosan nagyon jó lehet.

Így csak a közelünkben lévő fizetős tavakon horgászgatunk, de nagyon szeretek ott lenni. Mindig én szákolok...:)

Volt úgy, hogy - a horgásztársak nem kis derültségére - szákolás közben beleestem a tóba:) Mit ne mondjak, nagy élmény volt - azoknak, akik néztek. Nem tudok úszni és pánik tört rám, hogy belefulladok. A párom nyugtatott meg, hogy álljak talpra, derékig ér a víz...:)

2006. okt. 2. 02:47
Teljesen egyetértek Veled!!:) Tehát várjuk a folytatást!!:)
2006. szept. 28. 13:35
Szívesen olvasom, bármikor. Én is szeretek horgászni, meg a párom is. :)
2006. szept. 26. 17:22
Naná,hogy szivesen olvassuk...bár még csak én beszélhetek :) a párom is nagy horgász,néha el szoktam kisérni. Nyáron a Peresi-holtágnál töltöttünk el pár napot :)
2006. szept. 25. 16:54
1976 óta - tehát 30 éve horgászom. Imádom, minden szabadidőmet igyekszem ezzel a hobbival eltölteni. Nem csak pihentet, kikapcsol a napi taposásból, hanem az országot is megismertem "rajta" keresztül.

Ugrás a teljes írásra: Horgászás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook