Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hordozós anyukák ide! Mivel hordoztok? Van kedvenc? fórum

Hordozós anyukák ide! Mivel hordoztok? Van kedvenc? (beszélgetős fórum)


7. Zarka85 (válaszként erre: 6. - Tigrincs85)
2012. jan. 22. 11:50
Aha, tehát akkor így hívják, hogy hordozótakaró. kerestem én mindenhogyan, de sehogy nem adott ki a gugli értelmes találatokat. :) Köszönöm az ötletet, én is be fogok szerezni ilyet! :)
2012. jan. 20. 00:17

Szia Zarka!


köszi a választ! Mi inkább babakocsizunk a napi séta során, itthon mei-taiozunk, ha úgy van. De a mei-taial is lemegyünk néha.


Alig várom, hogy jó idő legyen. Most amúgy én is kabátra kötöm, közepes overálban van és beszereztem egy hordozótakarót is:)

2012. jan. 19. 11:58

Leánykám 3 hónapos, mi a kezdetektől, kb. 1 hónapos korától mei tai-t használunk. Budapesten lakunk, panel lakásban, így nem volt kérdés, hogy valamilyen könnyebb hordozóeszköz után kell néznem, mint a babakocsi (amit ajándékba kaptunk, csúcsszuper 100 funkciós, csak gyerek nélkül is alig lehet megemelni. :S )

Először csak a lakásban próbálgattuk, nagyon tetszett, mert a babám megnyugodott és élvezte a hurcibálást, én meg a kisebb házimunkákat el tudtam végezni. Pesten nem is tudnám máshogy elképzelni a közlekedést, csakis valamilyen hordozós eszközzel (off, bocsánat érte: egyébként meg hol vannak a hordozós anyukák?! Békáson én egyel sem találkoztam eddig. :( Vagy csak nem voltam elég figyelmes?). Kalandos volt nálunk a hordozás, mikor hideg volt: volt, hogy a kabátra kötöttem a MT-t, vagy kabát alá és kigombolva mászkáltam de a legjobban a kabátra kötés jött be nekem. Igaz, így úgy érzem magam, mint egy Michelin-baba, akit sonkába kötöttek, de nekünk ez még mindig kényelmesebb. A babámra - széltől függően - adok egy hosszú ujjú body-t, egy ujjatlan rugdalózót, rá egy vastag téli overál, és füles sapka. Meg az overál kapucnia. Viszont gondolkodom valami egyéb melegítő ruházatról, mert ez így elég kevés lesz, mikor jobban feltámad a szél. Láttam a neten poncsókat, amik pont az ilyen hordozásra vannak kitalálva. Lehet, hogy ebből fogok beszerezni, vagy valami hasonlót.

2011. dec. 8. 15:50
Egy hagyomanyos Moby kendovel es egy konyebben felveheto Close markaju kendovel. Mindkettot szeretem, a lanyom par hetes koraban kezdtem belerakni es ugy el tudtam vegezni az itthoni teendoimet, csak mar kicsit nehez, 13 honapos. A ferjem is magara veszi mostanaban kendoben. Van egy ket eves fiunk es nem akartam dupla babakocsit tologalni, igy pedig egyszeruen megoldhato.
2011. dec. 8. 15:35
volt nandu kendőm, az nem volt kényelmes vagy csak nem tudtam használni, volt chipolino kengurum, az se volt kényelmes, volt bébé comfort kengurum is, azt szerettem csak kinőtte a bébi, most Manduca-m van, szeretem, de télen nem tudom használni. ha valakit érdekel, eladó 22-ért.
2011. dec. 8. 15:18

szia

igaz Én még csak mostanság fogok szülni de most rendeltem egy Liliputi rugalmas hordozókendőt. Már nagyon várom, hogy használhassam.

Sajnos még tapasztalatot nem tudok Veled megosztani de remélem hamarosan már igen.

2011. dec. 8. 13:15

Minél többen!:) Milyen hordozót használsz? Miért szereted? Mennyi idős a babád, amikor kezdtétek használni?

És ami aktuális: TÉLI hordozás! HOgyan? Milyen hordozós kabátod/ takaród van? Meg vagy vele elégedve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook