Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hordok nyáron szandálhoz zoknit. De csak akkor, ha fázik a... fórum

Hordok nyáron szandálhoz zoknit. De csak akkor, ha fázik a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. dec. 9. 21:29

Papucsot nyáron se hordok.

( idén csak azért került sor rá, mert egy kis " NF " csomó miatt, nem tudtam nyári cipőt húzni , Örökölt genetikai betegségem van = NF )

Szerencsére nem gombás, nem száraz a sarkam, de akkor is nyári cipő.

49. de82bd5a12 (válaszként erre: 21. - Channa*)
2022. nov. 9. 18:03
A szandál sehogy nem férfias...
2022. jún. 18. 00:52
Lányok, nagyon nyanyáztok, ti nem akartok idősek lenni? Én is papucsot hordok nyáron, van, mikor zoknival, de legtöbbet csak simán mezitláb. Itthon a papucsba húzok zoknit, nem is tudom miért:D csak úgy rászoktam.
47. Channa* (válaszként erre: 44. - Töprengő)
2022. jún. 15. 22:57

Hát nem tudom....


A túra szandált túrázáshoz kell használni és nem munkába járni benne vagy koktélruhával/kiskosztümmel hordani.


Én meg kínai cipőt nem veszek fel, mert az összes elszabott, eldeformálják a lábat. Ha már eddig sikerült megúsznom bütyök, kalapácsujj és társai nélkül, akkor szeretnék így maradni életem végéig.


Jellemzően azok nem vesznek fel szandált, akiknek nem túl szép a lábuk, el van deformálódva, gombás a lábuk vagy a körmük, repedezett a bőrük.


Akiknek nincs ilyen problémájuk, azok felveszik simán.


Én hordok túraszandált is, magas sarkút is, lapos talpút is, illetve papucsot is. Tavasztól őszig, csak akkor veszek fel cipőt, ha esik az eső.

2022. jún. 15. 22:17
Nem .
45. 71ddaa07fa (válaszként erre: 44. - Töprengő)
2022. jún. 15. 22:06
Nekem is van félcipőm. Onnan jöttem rá, hogy fél, mikor sétáltam és éreztem a kövek nagyon szúrják a talpam. Mikor megnéztem, mi történt, akkor vettem észre, hogy alul lyukas volt. :))
44. töprengő (válaszként erre: 27. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 15. 22:03

Néztem képet erről a szandálról.

Nekem setetszik.

nincs is szandálom.

Vékony szellős anyagból félcipő..

Piacos, nem butikos, de nem érdekel. Kínai.

43. 71ddaa07fa (válaszként erre: 42. - Töprengő)
2022. jún. 15. 22:03
A papucsban cuppog a lábad, ha zoknit húzol?
42. töprengő (válaszként erre: 16. - Piroska52)
2022. jún. 15. 21:52

Azt is utálom, amikor cuppog...

Biztonságérzetem a fontos...

41. Channa* (válaszként erre: 39. - Globus)
2022. jún. 14. 19:07

Azaz tornacipőt keresel:D


Bármelyik tele van ilyenekkel az összes cipőbolt. Deichmann, CCC, stb.

Én azon szoktam mérgelődni, hogy rendes cipőt nem lehet kapni, mert 2 véglet van, a cipők egyik fele nyanyacipő, a másik fele pedig tűsarkú.

40. Channa* (válaszként erre: 38. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 14. 19:05

Persze, simán lehet ez a véleményed, és azt is elfogadom, hogy jobban tetszik a sportcipő, amire meg én mondom azt, hogy ritka az a férfi és nő, aki nem trampli benne;) Ráadásul a sportcipőben annak is büdös a lába, akinek egyébként nem szokott, főleg nyáron.


Vannak nők, akiknek mindegy mit vesznek fel, mert nincs mit elrontani rajtuk és a legtöbb nőnek nem lesz csúnya lába a túraszandálba sem.


Mindent viselni kell tudni...


De ettől függetlenül gondold ezt, hiszen én sem veszek fel barna színű ruhát és kiegészítőt, mert szerintem a barna bármely árnyalata öregemberszín. Szerintem aki barna pénztárcát, övet, nadrágot, stb. hord az mind tatának és nyanyának néz ki;)

39. globus (válaszként erre: 30. - Highlander73)
2022. jún. 14. 18:03
Én most éppen olyan sportcipőt hajkurászok, ami hordható nadrághoz nyáron, textil felsőrészű. Világosabb színben.
38. 71ddaa07fa (válaszként erre: 34. - Channa*)
2022. jún. 14. 17:42

Lehet praktikus és kényelmes, de nekem csúnya. Egy ápolt női lábat is -hangsúlyozom számomra- csúnyává tesz.

Ezért írtam, ha nő lennék, akkor túrázni inkább cipőbe mennék. Mondjuk az én lábam nem megsülős fajta. Nyáron izzad minden alkatrészem, de a kezem és a lábam nem.

37. Scherlock (válaszként erre: 32. - Channa*)
2022. jún. 14. 08:55

Szörnyűségesek 🙄


😄😄😄😄😄

36. Channa* (válaszként erre: 33. - Libikóka)
2022. jún. 14. 08:49
Biztos!😁
35. Channa* (válaszként erre: 27. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 14. 08:47

Na, pont egy ilyet linkeltem:DDDD


Tudod milyen kényelmes!


És hát szerintem férfiaknak is van olyan szandál, ami pl. bicajozáshoz jó.


Nem melózni és színházba kell benne járni;)


Az egy más kérdés, hogy sok nő képtelen öltözködni, bár én is fel szoktam venni rövid sportos szoknyát tornacipővel és trikóval:DDDDDD

34. Channa* (válaszként erre: 25. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 14. 08:44

Nem bumszli!


Ugyan nekem nem ilyen színű van, de pl. bicajozáshoz vagy gyalogláshoz teljesen jó, mert kényelmes, nem sül meg az ember lába, stb.


[link]


Ugye csak nem tűsarkúba megyek tekerni vagy túrázni;)

33. libikóka (válaszként erre: 32. - Channa*)
2022. jún. 14. 08:37
Amikor nagyon belegyönyörködöm valamibe eszembe sem jut elővenni a telót.Na így járhattak veled is.Dupla bók🩳👡🧦😀
32. Channa* (válaszként erre: 23. - Scherlock)
2022. jún. 14. 08:32

Húúú, most nagyon dühös lettem!

Megnéztem az összes nyaralós fotós és pont akkor nem fotóztak le, amikor a legjobban nézek ki:(((


Pedig tisztán emlékszem rá, hogy voltam sortba+szandálba+zokniba+melegítőfelsőbe...


Nagyon undok családom és barátaim vannak, hogy pont a legjobb pillanataimat nem örökítik meg:DDDDD

31. 71ddaa07fa (válaszként erre: 30. - Highlander73)
2022. jún. 14. 07:34

Mások vagyunk. Számomra a papucs vagy szandál utcán való viselése nem férfias.

A nőknél pedig ez a fajta szandál szimplán csak nem tetszik. Amennyiben a gyengébb nemet képviselném és túrázni mennék, biztos cipőt vennék fel, nehogy a nyitott szandálon keresztül megszúrjon valami, vagy kavics menjen a szandálomba, ami szintén felsértheti a talpamat.

30. Highlander73 (válaszként erre: 27. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 14. 06:51

Mégis mit vegyen fel nyáron az aki sokat gyalogol? Tűsarkú szandálban billegjen vagy sportcipőben rohassza a lábát kánikulában?

Nekem ugyan nincs túra szandálom de semmi kivetnivalót nem találok benne!

29. 71ddaa07fa (válaszként erre: 28. - Cicamica3)
2022. jún. 13. 22:21
Én ezt a titokzoknit sem vagyok hajlandó felvenni. Ragaszkodom a megszokott bokazoknihoz, amit mindenki hordott nagyjából 4 évvel ezelőttig. Azóta már az is gáz, ha kilátszik a cipőből a zokni. Tudom szörnyű a stílusom, de én így érzem jól magam. :))
2022. jún. 13. 22:18
Magánügy!Persze ha a zokni színe passzol,a ruházathoz.Túl van "tolva" ez a dolog,szerintem.
27. 71ddaa07fa (válaszként erre: 26. - Bichi)
2022. jún. 13. 22:05

Nekem a szandálokkal semmi bajom, ha nők hordják. Mikor férfi viseli, azon kissé elcsodálkozom, persze nem gondolkodhat mindenki úgy mint én.

Nekem ezek a Quechua szandálok verik ki a biztosítékot, mikor meglátom egy csinos női lábon. Akkor inkább vegyen fel szoknyát sportcipővel és zoknival csak ilyent ne, mert ezek nálam a vágyölés csúcsát jelentik. Irtózatos.

26. Bichi (válaszként erre: 25. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 13. 21:51
Hát pedig ultradögös szandálok vannak. Persze mindent el lehet rontani egy zoknival, harisnyával. Én múltkor akadtam ki, mikor télen egy lányon fekete harisnya volt fehér szandállal. Nekem ez totál képzavar volt....
25. 71ddaa07fa (válaszként erre: 21. - Channa*)
2022. jún. 13. 21:39

Ezek a túraszandálok számomra olyanok, mint a darázs. Ezt is azt is, ha lehetne örökre eltüntetném a föld színéről.

Mikor egy csinos nő felvesz olyan bumfordi szandált, attól is lábrázást kapok. :)))

Rajtam pedig talán utoljára óvodás koromban volt szandi, mert akkor még nem igazán volt beleszólásom az öltözködésbe. De még a szemetet sem vagyok hajlandó, a kukához levinni papucsban sem, ahhoz is cipőt veszek fel.

24. 71ddaa07fa (válaszként erre: 20. - Panna.33)
2022. jún. 13. 21:33
Én biztos én vagyok, de azt nem tudtam, hogy feleségem is Hoxázik. :)))
23. Scherlock (válaszként erre: 18. - Channa*)
2022. jún. 13. 21:21
Képet tudnál feltenni a galériába? :D
22. Scherlock (válaszként erre: 12. - Charlize)
2022. jún. 13. 21:20
:DDD
21. Channa* (válaszként erre: 19. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 13. 20:51

Pedig vannak jó túraszandálok, amik férfiakon is jól néz ki.

Persze zokni nélkül:D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook