Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hordjunk melltartót vagy sem? fórum

Hordjunk melltartót vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. ápr. 5. 21:53
Nekem nagyok a melleim, nem lenne előnyös ha nem hordanék. Otthon nem hordok csak, mert ott nem lényeg
2007. ápr. 5. 21:50
a ferfiakat izgatja ha nincs a non mellarto
2007. márc. 23. 10:01
Én jobban érzem magam ha hordok,szebb a dekoltázsom is úgy,ha már van egy kis súlyfeleslegem,valami mutasson már rajtam:-)
22. H MAYA
2007. márc. 23. 09:07
Egy bizonyos kor után már muszály,szerintem lehangoló látvány a lógó, himbálózó mell.
2007. márc. 23. 08:51
nekem muszáj hordani :D különben nem lenne cicim :D
2007. márc. 21. 23:05
SZERINTEM EGY NAGYOBBMELLŰ NÖNEK ILLIK MELLTARTÓT HORDANI NEM SZÉP MIKOR SZÁJBAVÁGJA AZ UTCÁN HA NAGYON SIET.SAJN.ÉNIS EZ.K.É TARTOZOM.HA KISSEBB M,LENNE ÉN NEMHORDANÉK CSAK HA VALAMI ÁTLÁTSZÓS RUHA VAGY BLÚZ VAN RAJTAM.
2007. márc. 21. 22:09

Nekem állnak mint "Katiban a gyerek"!:)

De ha megyek vhova azért veszek fel melltartót.Nélküle meztelennek érezném magam.

2007. márc. 21. 19:28
szerintem igen, bárhova megyek én mindig hordok, otthon nem...amúgy meg zavarna ha látnák a bimbómat...
2007. márc. 21. 19:24
Csak testhez álló felsőkhöz hordok, hogy a felső ne nyomja le a mellem, mert akkor olyan, mintha nem is lenne. Egyébként nekem nincs rá szükségem,tartja az izom.
2007. márc. 21. 18:29
Igen.
15. Eve20
2007. márc. 21. 11:54
Én mindig hordom, csak annyi időre veszem le amíg fürdök, meg miegysmás:)) Szerintem nagyon fontos, hogy tarta őket valami, az ínszalagok könnyen meggyengülnek, akkor meg már nincs mit tenni. Mellesleg én úgy megszoktam, hogy nem is érezném jól magam nélküle.
14. gpetra
2007. márc. 21. 11:50
Állítólag megereszkedhetnek a mellek, ha nem hord mellartót az ember lánya. Én mellette voksolok.
2007. márc. 21. 11:43
Szerintem igen.Főkleg akinek nagy melle van.Láttatok már képeken Afrikai nőket?Na ők nem hordanak.(estére nem feltétlenül kell, szelőznie is kell.)
12. Liza28
2007. márc. 21. 11:39

Sajna szülés óta nem az igazi véleményem szerint a didkóm.a férjem szerencsére másk véleménnyel van róluk:)

Így nekem igen előnyös ha melltartó van rajtam,de mostanában nem szeretem hordani mert estére fáj tőlle a mellem.így itthon ált.melltartó nélkül vagyok.:)

2007. márc. 4. 20:18
Szerintem ez olyan dolog,h aki akrja hordja,aki jobban érzi magát nélküle,az ne.Bár én inkább a viselése mellet teszem le a voksom:)Nekem kötelező.
2007. márc. 4. 18:50

Nagyon nem szeretem, mint Gyopár is írta: nálam is max. az a funkció, hogy ne látszódjon át a mellbimbó.(viszont ez szexis a pasiknak :-)

Trikópárti vagyok. Sok szép darabom van, nagyon szeretem őket. A szegycsont problémáim miatt most nem is hordhatok melltartót egy jó darabig. (abból is rengeteg van) Sportoláshoz persze veszek fel, meg ha olyan a ruha és olyan helyre megyek benne. Bár annyira nem vagyok lapos, de jól állnak :-) a ciccek és teszek is érte. (persze ha majd lesz jó sok babám, akkor más lesz a szitu)

2007. márc. 4. 17:20
Én is akkor hordok, ha elmegyek otthonról. Meg sportoláshoz is. Otthon soha nem.
2007. febr. 23. 18:40

Én otthon egyáltalán nem hordok. Ha hideg, hűvös van, akkor megint nem feltétlenül, mert akkor trikót hordok - én ugyanis anélkül fázom. Esetleg ha olyan felsőről van szó, ami mégis jobban állna melltartóval, akkor melltartós trikót.


Szerintem akinek kisebb melle van, annak nem kell feltétlenül hordania. Mit tartson? - ezt magamra is értettem. Másrészről én kényelmetlenül érezném magam egyszál pólóban vagy blúzban úgy, hogy semmi sincs alatta, és azt sem szeretném ha esetleg egy áttetszőbb ruhából kilátszana a mellbimbó. Végülis csak ezért hordom, egyéb funkciója nálam nincs. Ha valakinek nagyobbak a mellei, az más helyzet - legalábbis azt hiszem.

2007. febr. 23. 18:38
Nekem sajna kissé lógósak a melleim,bár nem annyira.De én mindig hordok melltartót.Szerintem csinosabb is egy nő,ha jó melltartót választ,formálja,tartja a mellet.
2007. febr. 23. 17:33
hát én is ha megyek valahova,akkor hordok,de a házban,otthon jó hordani?
2007. febr. 23. 17:32
Attól függ... ha otthon vagyok én nem szoktam felvenni, de ha megyek valahová ez alap dolog, hogy felveszem, és igen hordjuk, mert tényleg úgy ízléses..
2007. febr. 23. 17:31

Olvastam a neten,hogy A melltartó a női ruhatár legfeleslegesebb ruhadarabja állítja Wilma Schroeder a bostoni Medical Health Centerből. A doktornő csak két kivételt fogad el: az egyik, ha a melltartó mint a férfiak szexuális kedvét fokozó eszköz kap szerepet, vagy akkor, ha a nő azért hordja, mert a mellei túl nehezek. Schroeder meg van győződve arról, hogy orvosi szempontból semmi sem támasztja alá azt, hogy valaki melltartót hordjon, és ezt két amerikai tanulmány is megerősíti, amelyekben arra mutatnak rá, hogy bizonyos esetekben az egészséget is veszélyeztető lehet ez a ruhadarab.

nőknek az a része, akik kisebb melltartót hordanak, esélyesebbek a mellrákra. Azok a nők pedig, akik újonnan vásárolt melltartót hordanak — anélkül, hogy azt előtte kimosták volna-, szintén nagyobb rákrizikónak vannak kitéve. Bőrük ugyanis egy bizonyos kémiai anyagot — amivel az előállítás során átitatták a melltartókat — vesz át, ami irritálja azt, és bőrrákot is előidézhet. Már önmagában emiatt is el kéne vetni a melltartó viseletét, állítja Schroeder.

2007. febr. 23. 17:30
Igen hordjunk,mert úgy szép és izléses a nők megjelenése.
2007. febr. 23. 17:29
Hordjujk.
2007. febr. 23. 17:28
Hordjunk melltartót vagy sem?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook