Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan valóak a képek, amikkel az adatlapotokat díszítitek? fórum

Honnan valóak a képek, amikkel az adatlapotokat díszítitek? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 13. 19:20

hát igen, legalább belinkelhetnél egyet, ami tetszik, hogy értsük is, mit szeretnél.


merthogy a "csodás kép" az ugye kinek mi. az ilyen giccses villogó biszbaszok engem pl a halálba idegesítenek. :)

2011. nov. 13. 19:16

Az adatlapodon meg ott van a "Magadról..." kocka, ahova be tudsz másolni más valakitől, akinek tetszik az időjárás, vagy valamilyen virág.

De úgy, hogy nem is mondod, hogy mit szeretnél, így elég nehéz mondani bármit is.

Kérdezd meg attól, akinek tetszik az adatlapja, hogy hogy készítette. Ő biztos jobban fog tudni segíteni!

8. b4c06bc553 (válaszként erre: 5. - Nyáriviola)
2011. nov. 13. 19:10

Elég hamar felkapod a vizet! Most azt mond meg, hogy ha még be sem léptél, fogalmad sincs, hogy mit lehet csinálni, mit tudsz saját magadtól megcsinálni - akkor miért bacogatsz?

Ezért ajánlottam, hogy először talán próbálkozz saját magad, ha nem megy akkor kérdezz!

Esetleg nem akarod, hogy valamelyikünk készítsen neked egy naplót, mert úgy egyszerűbb ha más csinál mindent, ugye?

2011. nov. 13. 16:18
Az adatlapod/beállításaid-ra menj, és oda fel tudsz tölteni (másolni) képeket. Amelyik napló nem titkos, onnan is le tudod tölteni a neked tetsző képeket. Sok képen rajta van, honnan származik. De készíthetsz is, amit bekódolsz, azt is felrakhatod.
6. gizus58 (válaszként erre: 5. - Nyáriviola)
2011. nov. 13. 15:37
Nem butaság! Nézd meg az enyémet, és a kép alatt ott a cím, ahonnan tudsz válogatni kedved szerint. Kattints rá ,és beadja az oldalt! Sok sikert!
5. nyáriviola (válaszként erre: 4. - B4c06bc553)
2011. nov. 13. 13:39

De nem csak a naplókról van szó!!!Látom,hogy bemutatkozó oldalakon is csodásabbnál csodásabb képeket jelenítenek meg!!!Nem tudom hogyan?

De látom butaság volt segítséget kérnem!!!!

2011. nov. 13. 13:34
Talán hozz létre először egy naplót, hogy tudd, mi mindent nem tudsz! :)
3. nyáriviola (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. nov. 13. 13:26
Pl a Hoxa tagok bemutatkozó oldalai,naplókban csodás díszítő képek vannak.
2011. nov. 13. 13:16
Ezt kifejtenéd részletesebben? Milyen oldalakat látsz?
2011. nov. 13. 13:11

Sziasztok!

Látom,hogy szebbnél szebb oldalak vannak itt a HOXÁN,én is próbálkoztam,de.Kérdésem és kérésem az lenne,hogy hogyan milyen oldalról lehet linkes képeket betenni,és honnan lehet ezeket a szép képeket szerezni?Milyen oldalakról?Nem régi netező vagyok ezért kérem a segítséget!

Köszönöm szépen a segítségeket!!!

Vilola

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook