Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan tudok legálisan letölteni könyveket? fórum

Honnan tudok legálisan letölteni könyveket? (tudásbázis kérdés)


16. NomNom
2021. jan. 23. 06:05

Ez vmi reklám h ennyi fórumra kiírtad?

Amúgy elég gyanús link, nem merném megnyitni.

15. adrienn19902 (válaszként erre: 15. - Adrienn19902)
2021. jan. 23. 02:23
Egyenlőre még csak néhány pszichológiai témájú könyv van fent angol és magyar nyelven.
2020. dec. 23. 13:29

Köszönöm a válaszokat :) igen, volt aki félreértette, hogy mit szerettem volna. Tisztelem a könyvek szerzőit éppen ezért megfizetném a könyvek árát, csak az volt a problémám, hogy hiába szeretném én megvenni néhány könyvet, nem találtam olyan oldalt, ahol megvásárolható. Ezek olyan könyvek, amiket csak használtan kapni már és a mai koronavírusos helyzet miatt nem szeretnék olyat vásárolni és nem pedig azért mert fájna, hogy az antikvárium megél. Plusz eléggé tisztaságmániás vagyok (sajnos túlzottan is mint kellene) és nem tudom hogy a használt könyv hol volt, hogy bántak vele. Én pl mielőtt hozzányúlni egy könyvhöz előtte mindig kezét mosok. Tudom, nagyon mániákus vagyok...

A MEK.oszk.hu oldalt ismerem, nagyon jó oldalnak tartom, hiszen olyan könyvek vannak fent, amikhez hozzájárultak a szerzők is, így az ingyes letöltéssel nem sértjük a tiszteletdíjat. Viszont itt sincs fent minden.

Tudom, hogy a scribd nem ingy nes, de ez nem is baj, hisz nem ingyenes lehetőséget keresek.

13. Channa* (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. dec. 22. 20:51

Nekem nem fáj, ha megélnek az antikváriumok, de már nem veszek papír könyvet, mert rengeteg van és a hely véges, így ekönyvet olvasok, mert abból több ezer elfér a gépemen.


Igen, mindet elolvasom:D

12. _Berry_ (válaszként erre: 11. - _Berry_)
2020. dec. 22. 19:10
Mármint azt nem írta, hogy e-könyvben nem adna érte pénzt.
11. _Berry_ (válaszként erre: 9. - Df1e1c376c)
2020. dec. 22. 19:05

Talán ezt nem te írtad?


"Ha nem olyan fontos a téma, hogy megvegyed, minek letölteni? Ugysem olvasnad el."


Egyrészt ő nem írta, hogy nem venné meg, tehát nem logikus, hogy el sem olvasná. Ha mégis letölthető legális oldalon, amit keres, abból sem következik, hogy azért, mert nem ad pénzt érte nem olvasná el.


Na ennyit az értő olvasásról...

2020. dec. 22. 18:05

Azt hiszem sokan félreolvassátok Qwert1234 kérdését/igényét.


"Használt könyvet nem szívesen vennék, inkább m egvenném elektronikus formában. Van ilyen oldal ahol a régebbi könyvek fenntvannak?"

9. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - _Berry_)
2020. dec. 22. 17:10

Talán azért nem olvastál még ilyen hülyeséget, mert én sem azt írtam.

Az előbb olvass mantraval nem vagy példamutató.

8. Oneday (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2020. dec. 22. 15:33
Moly.hu-n lehet találsz olyan embert, akinek megvan a könyv, amit keresel és eladná. Libri oldalán én is vettem már antikvár könyvet, mert elég régen kiadott könyv volt és sehol nem volt kapható.
7. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. dec. 22. 14:22

Én sem szívesen veszek antikváriumból könyveket, pláne ezután.

Mikor tanuláshoz kellett, megvettem, de ahogy idősödök, úgy idegenkedek tőle.

Nem fáj, hogy megél az antikvárium nekem, de az igen, hogy mikor 2 helyről is kijöttek, kb 1000 könyvből kettőt akart megvenni, azt is fillérekért, pedig tudjuk, mekkora az értke.

Csak 1 példa: x könyvért 700.- forintot ajánlott, s mikor egy komolyabb helyre elvittük, szó nélkül adott 5 ezret.

2020. dec. 22. 13:38
Olvass könyvet! Facén is fent van. Egy rakás könyv van mindig.
2020. dec. 22. 13:26

[link]


Itt is vannak díjmentesen letölthető könyvek.

4. _Berry_ (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. dec. 22. 13:15

Miért is fájna a fórumindítónak, hogy megél az antikvárium? Új könyvet is rengetegen e-book keretein belül vásárolnak és nem a könyvesboltban, nem is mindenki könyvesbolti oldalon, hanem van, aki olyan online oldalon, aminek nincs üzlete, akkor most nekik meg fáj, hogy megél a könyvesbolt?


Ilyen hülyeséget sem olvastam még, hogy ha valaki letöltést vesz, akkor abból következik, hogy nem olvassa el.


Mi lenne, ha legközelebb rendesen elolvasnád, hogy mit szeretne a fórumindító, mielőtt letámadod? Odaírta, hogy megvenné, legális lehetőséget keres.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2020. dec. 22. 13:11

[link]


Itt kereshetsz formátumra is.

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2020. dec. 22. 12:55

Persze, hogy nincs fent, mert nincs arra emberi kapacitás, hogy bescanneljek, feltöltsék az Isten minden könyvét.


Scribd sem ingyen van. Fáj, ha az antikvárium megél?

Ha nem olyan fontos a téma, hogy megvegyed, minek letölteni? Ugysem olvasnad el.

Nem véletlenül hívják "tisztelet"-dijnak, amit a könyvekert adnak.

2020. dec. 22. 12:46
Tudom van fent egy csomó ebook, amit meg lehet venni, ezekkel nincs is baj, de vannak olyan könyvek, főleg régebbiek amik nincsenek meg ebookban. Használt könyvet nem szívesen vennék, inkább m egvenném elektronikus formában. Van ilyen oldal ahol a régebbi könyvek fenntvannak? Vagy olyan oldal mint a scribd ahol havidíjért letölthetőek könyvek? Mert itt sincs fent sok könyv amit keresek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook