Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudod, ha egy csakra nem működik? fórum

Honnan tudod, ha egy csakra nem működik? (beszélgetős fórum)


19. cd7bc2426f (válaszként erre: 10. - Kriszta8)
2016. nov. 11. 18:52
Csakis gyógyítóval nyittasd ki a csakráidat, aki tudja is,hogy mit csinál.
18. cd7bc2426f (válaszként erre: 1. - Kriszta8)
2016. nov. 11. 18:50
Ehhez tanulni kell csak úgy nem ajánlatos nekiállni csakrázni,
2016. nov. 5. 14:07
Romlik a közérzeted. Kundalíni jógával.
16. egeierika87 (válaszként erre: 1. - Kriszta8)
2013. szept. 3. 00:01

Sziasztok!

Nekem nagyon sokat segített Mary Horsley: CSAKRA gyakorlatok, A csakrák harmonizálása jógával c. könyve. (Remélem ez nem reklámnak számít, nem ez a célom, tényleg csak ajánlani szeretném!!!) Nagyon jó könyv, teli illusztrációval. A bemutatott gyakorlatok segítségével elérhetjük és fenntarthatjuk a testi-szellemi harmóniát. Megtanítja a fő- és mellékcsakrákat, jóga testhelyzeteket, meditációs technikákat, a helyes légzést. A szerző nagy tudású, elismert jógaoktató... Csak ajánlani tudom!! Nekem 2 van belőle! Ha érdekel, írj, segítek megszerezni!

15. Balu8
2012. dec. 9. 12:59

vegyél egy gyűrüt elő, kösd fel egy bőrszíjra, ha nincs, akkor megfelel más is.

feküdj le hanyatt, és tartsd a gyűrüt sorban a csakráid fölé.

a gyűrü körözni fog az egyik irányba, vagy nem mozdul. várj 1-2 percet és menjél tovább.

a koronacsakránál üljél fel, és úgy tartsd a fejed fölé egy tükörnél.

ha mindegyik csakrádnál azonos irányba forog, és nem túlságosan nagy kört ír le, akkor teljesen rendben vagy.

mindegyik csakrának jelentése van, ott keresd a megoldást, ha valamelyik nem úgy megy mint a többi.

2012. máj. 17. 13:25
onnét tudod ha egy csakra nem működik,hogy amelyik test részhez tartozik az megbetegszik.
13. Én-Önmagam (válaszként erre: 9. - Kriszta8)
2012. máj. 14. 18:12

Egyébként a csakrák (energiaközpontok) az univerzumi energiákat fogadják és "alakítják" át a fizikai test számára...

A csakrák alúl és felül-működése okozhat a fizikai testben némi problémát... ezeknek vannak "gyógyító" technikái...


Ha leírom neked, hogy egy csakrát milyen módon lehet optimális működésre "ösztönözni", akkor sem érsz vele semmit, mert csak rövid ideig fog normálisan működni.

A csakra alul és felül-működésének vannak okai... Az okokat fel kell tárni, és a kellő módon kezelni... a csakrák ezután optimálisan fognak működni... tehát általános "csakra-tisztító" technika nincs... Mindegyik egyedi... :-)

12. 408ef5b99a (válaszként erre: 1. - Kriszta8)
2012. máj. 14. 18:03

Itt egy csakra táblázat:


[link]


Egyébként én is fáradt vagyok...

Okozhatja más is....nem csak a csakrák...

11. Én-Önmagam (válaszként erre: 9. - Kriszta8)
2012. máj. 14. 17:55

Ne foglalkozz a testeddel...


Foglalkozz azzal, hogy szeretetteljes, elfogadó, fényteljes életet élj és akkor megoldódik minden testi problémád... de ha akkor sem oldódik meg, akkor, abban a minőségedben már számodra sem lesz fontos a test, mert eléred azt, hogy felismered isteni lényedet és minden más eltőrpül a fizikai lét és fizikai dimenzió mellett... :-)

10. kriszta8 (válaszként erre: 4. - Bajella)
2012. máj. 7. 17:22
Hiszem, hogy vannak gyógyítók, de a tévés gyógyítókat nagy humbuknak tartom!
9. kriszta8 (válaszként erre: 7. - 97f33311ff)
2012. máj. 7. 17:20
Milyen gyakorlatot kell végezni a csakrák nyitásához? Mármint hogy belém áradjon az energia. Mert - ha jól tudom, bár lehet, hogy most hülyeséget mondok- van olyan csakra, ahonnan távozik az energia, ha megnyitjuk?!
8. kriszta8 (válaszként erre: 5. - B5ef5132a9)
2012. máj. 7. 17:18
Pont ezt kérdeztem. Milyen probléma melyik csakránál?
2012. máj. 4. 20:49
Nálunk Pilatesen mindig mondja az oktató, hogy ennél meg annál a gyakorlatnál nyitnak a csakrák, vagy most áramlik az energia a csakrák felé
2012. máj. 4. 20:44
*dik
2012. máj. 4. 20:44
A csakrák különbözö érzéseket, testrészeket képviselnek, ha valameliyk csakra nem megfelelően műközik probléma lép fel.
2012. máj. 4. 20:42
RTL Klub távgyógyítás ,talán felvilágosít .
2012. máj. 4. 20:38

Most nem tudom megmondani,de ha keresgélsz a neten,biztos találsz hozzá infót.

Szedtek multivitamint,B komplexet,étrendkiegészítőket?

2012. máj. 4. 17:54

Én is eléggé fáradékony típus vagyok,nem is az,hogy fáradékony,hanem gyakran érzem azt,hogy fáradt vagyok,pedig rendesen ki vagyok pihenve...

Ez a téma engem is érdekelne...

2012. máj. 4. 17:50
Alapvetően nem vagyok jártas ebben a témában, viszont nagyon érdekel. Lehet, hogy az állandó fáradtságom egyik oka az, hogy a csakrákon keresztül nem áramlik elég energia a testembe?! Honnan lehet ezt tudni? Hogyan lehet megnyitni a csakrákat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook