Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudjátok hogy a párotok az igazi? fórum

Honnan tudjátok hogy a párotok az igazi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. márc. 20. 14:22
Onnan, hogy már 7 éve tűri az önfejűségemet:)
28. jutika1 (válaszként erre: 10. - C551c108b8)
2007. márc. 20. 14:16
tökéletes egyetértek veled.de mi van akkor ha már éllettársi kapcsolatban élsz és ugy jön az igazi?????
27. dobos
2007. márc. 12. 15:08
Én is úgy érzem,hogy 30-éves házasság után ez már nem kérdés.
26. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 23. - Druida)
2007. márc. 11. 22:19
Irnal errol a tanfolyamrol? Erdekesen hangzik.
2007. márc. 11. 21:51

34 évi házasság után már fel sem merül, hogy volt idő amikor kérdeztük volna egymástól.

A hűsége, szeretete, a helytállása, a figyelmessége, amelyeket lehetne sorolni hosszan,ékes bizonyíték. Örülök, hogy nem inogtunk meg, érdemes volt a nagy szerelem elmúlásával a szeretet ajándékait a másiknak adni.

A bajok mutatták meg mit is érünk egymásnak.

2007. márc. 10. 22:14
Én nem tudom, hogy ő-e az igaza, de most NAGYON JÓÓÓÓÓ vele! :)
23. druida
2007. márc. 10. 01:32
Mi elvégzünk egy olyan tanfolyamot, ami után biztosak lehetünk benne. Egyszerűen csak az esélyesekkel állunk szóba, és két kérdés után ki is derül, hogy mi a helyzet. Szóval nem fecséreljük az időt próbálkozásokra...
22. kerha
2007. márc. 1. 21:44

Amikor megláttam, jött az a bizonyos villámcsapás, és azóta soha nem kellett azon gondolkodnom, hogy vajon jól válsztottam-e.

Lassan 7 éve vagyunk együtt, idén lesz az esküvőnk!

2007. márc. 1. 21:38
Elfogadott engem olyannak, amilyen voltam. Bízott bennem, mint soha senki más. Szeretete és megértése, elfogadása tett engem olyanná, mint amilyen most vagyok. Ő volt az egyetlen, aki anyává akart tenni, és anyává is tett. És ő az, aki miatt érdemes hűségesnek maradni.:)
2007. márc. 1. 18:03

Amikor gondolkodsz valamin és ő kimondja azt amire gondolsz vagy fordítva. Amikor egyszerre tesztek vagy mondtok valamit. Amikor a legtöbb dologról ugyanaz a véleményetek. Amikor tárcsázod a telefonszámát és közbejön egy bejövő hívás, aki nem más mint Ő. Amikor ÉRZED, hogy megérkezett, elindulsz ajtót nyitni, pedig még nem is csöngetett. Amikor felhív, ha távol van, mert úgy érzi segítségre van szükséged. Amikor nagyokat tudtok nevetni az élet keserű dolgain. Amikor meg tudjátok egymásnak bocsájtani a másik hülyeségét. Amikor egy kiadós veszekedés után olyan jól esik, ha magához ölel. Amikor érzed, hogy tisztel, és te tudod, hogy felnézel rá.

Amikor úgy érzed, hogy ő a tested és a lelked másik fele. AKKOR BIZTOS, hogy Ő az igazi!!!! :D

19. Zsu76
2007. márc. 1. 17:50
13 év alatt nem csalódtam benne. Idén lesz 9 éve,hogy házasok vagyunk, nem bántam meg.
2007. márc. 1. 16:10
Nem tudom. Majd kiderul. 30 ev mulva mar biztos tobbet fogok tudni errol.
2007. febr. 17. 10:33

Nem ő az igazi. Mégis mellette maradtam. Egy extradepis időszakomban találkoztam vele, amikor azt mondtam, hogy ha jön valaki - akárki aki megkéri a kezemet, ahhoz fogok menni, agyalás nélkül. Már nem emlékszem mitől voltam akkor kibukva.


Ha most keresném az igazit, akkor a mérce a következő lenne:

Legyen egyforma típusú az iskolai végzettsége. Akinek van diplomája, az ne álljon szóba anélküli emberrel.

Bízzanak meg egymásban, legyen közvetlen a kapcsolat, ne legyenek ciki helyzetek. Menekülnék az első CZIKY helyzet után.

Tartson nőnek/férfinak. Ne a szolgájának. Legalább 1 év ismeretség kellene az eljegyzés előtt, s nem belerohanni egy házasságba. Tudjon és akarjon KOMMUNIKÁLNI VELEM. LEGYEK ÉN FONTOS NEKI.Akarjon velem időt tölteni.

...s akkor talán a szerelem is megmarad.


Nagy ajándék lenne az igazival leélni az életet.

16. alazat (válaszként erre: 15. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 14. 13:51
de igen amig szerelmes. De ez atalakul szeretette ami az igazi, es akkor is lathatja az igazit parjaban.
2007. febr. 13. 22:07
Ha valaki szerelmes lesz, nem mindig ugy erzi, hogy az az igazi?
14. 93a74b44ea (válaszként erre: 9. - Kolibri)
2007. febr. 13. 22:04
Szerintem majdnem mindnyájan többször "megéreztük" már... Vagy több igazi létezik? Ez is volt már valahol kérdés...
13. neger
2007. febr. 13. 19:57

nem tudom érzem !

néha nálunk is vannak problémák ( hol nincsenek ?)

de lassan 8 éve szeretjük egymást

néha mindenki csinál hülyeségeket meg olyan dolgokat amit a párja nem szívlel de ha ilyenkor a párod kitart melleted akkor sokáig együtt lesz veled . egy kapcsolatban szerintem az a lényeg , hogy elfogadjanak és elfogadj te is amilyen a másik . Soha ne akarjátok megváltoztatni a másikat .

még egy fontos dolog Tolerancia megértés tanusitani mert csak igy viszonozzák .

2007. febr. 13. 19:38

Nem tudhatom,26 év házasság után váltunk el.

Nagyon szerettük egymást az elején,de elmúlt.

11. alazat
2007. febr. 13. 19:04

Onnan tudom, hogy kiegeszit, szeret, es olyan jo vele lenni, amellet, hogy megkell tanulni elengedni.O az elso igazi es hiszem, hogy az utolso is. Mert a hazassagban nem vallasra kell gondolni barmi kis nezetelteresre, hanem megbeszelve , megbocsajtva egymasnak....es legfokeppen megbizni egymasban.

Pusz nektek

2007. febr. 13. 18:23
Ha még 3 és fél év után is izgulsz,ha találkozol vele!minden porcikáddal rá gondolsz és remegsz,ha hozzád ér!
2007. febr. 13. 17:16
Szerintem ha tenyleg az igazi az illeto, akkor az ember megerzi azt.
2007. febr. 13. 17:08
Ez olyan dolog, hogy érzed hogy szerelmes vagy, de tudod, hogy nem tökéletes a párod, mégis vele maradsz és nem is keresed mellette a jobbat.Ha meg jön véletlenül egy jobb, akibe beleszeretsz, akkor válts, mert nem ő volt az igazi.Ezt nem lehet tudni, csak remélni.
7. monzy (válaszként erre: 4. - 93a74b44ea)
2007. febr. 13. 16:43
Én speciel kétszer gondoltam, hogy megtalltam az igazit, de nem így lett...
2007. febr. 13. 16:18
Most oszinte legyek vagy kedves? Tolem ezt szokta kerdezni, mikor valamirol a velemenyet kerdem es nekem fontos. Ugyanez all most fenn ennel a kerdesnel is. Ki tudja hogy evek mulva mi lesz? Csak remelni tudom, hogy o lesz es marad az igazi, ha meg nem, hat lesz mas. Hu ha ezt olvasna...
5. d@nu (válaszként erre: 4. - 93a74b44ea)
2007. febr. 13. 16:13
miért gondoltam én marha, hogy egyedül vagyok ezzel a véleménnyel? :))))
4. 93a74b44ea (válaszként erre: 2. - D@nu)
2007. febr. 13. 16:03
őszintén? én egy párszor biztos voltam, de nem lett igazam :)
2007. febr. 13. 16:02
20 év múlv kiderül. Vagy akkor sem.
2. d@nu
2007. febr. 13. 15:50
őszintén? én cseppet sem vagyok biztos benne, hogy ő lenne az igazi :)
2007. febr. 13. 15:45
Honnan tudjátok hogy a párotok az igazi?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook