Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Honnan tudhatom, ha a gyermekem fertőzést kapott a homokozóban lévő férgektől? fórum

Honnan tudhatom, ha a gyermekem fertőzést kapott a homokozóban lévő férgektől? (tudásbázis kérdés)


9. Kolibri (válaszként erre: 8. - 3a35a2b906)
2008. nov. 15. 11:24
Ez itt nem magyaro., es rengeteg a kobor macska (egyik girhesebb, mint a masik), sok a homkozo es persze meg csak kerites sincs korulotte.
2008. nov. 13. 01:14
magyarországon nem nagyon van féreg ami a májadból nekiállna táplálkozni. májmételyek meg egyéb szörnyek sem a homokozóból kerűlnek elő. sima bélférget kaphatsz bárhol. Akár a nem rendesen átsütött hústól is. Nekem minden húszabálásnál eszembejut, hogy valszeg minden 3. férges lenne....
2008. nov. 12. 22:27
székletvizsgálat. nálunk egyből kimutatta a coli-t.
6. Kolibri (válaszként erre: 5. - 754c7e07c3)
2008. aug. 4. 09:01
Milyen "kedves" tortenet! Koszi az infot!
5. 754c7e07c3 (válaszként erre: 4. - Kolibri)
2008. aug. 3. 12:12

Receptre adják, Vermox a neve.

Dokinéni felírta, mikor kérdeztem, lehetséges-e a fertőzés.

Az egyik kislány a homokozóból elkapta, és már kifele jöttek a férgek, mikor feltűnt anyukának.

2008. aug. 3. 12:02
Erre nem is gondoltam! En sem hinnem, hogy ilyen bajunk lenne, de ki tudja! Nem viszket, csakis a tv-bol jutott eszembe. Milyen fereghajtot adtal nekik? Receptes?
2008. aug. 3. 10:27

Ha elkapott valamit, azt leghamarabb a székletében jelenlévő férgekből tudhatod biztosra.

Esetleg ha viszket a feneke, már jel lehet.

Amikor játszótérre jártunk, bevallom, fél évente, adtam a srácoknak féreghajtót. 3x kaptak, szerencsére semi nem jött ki, de így voltam nyugodt.

2008. aug. 3. 09:21

Annyit hallani, hogy a koborcicaktol veszelyes fergeket kaphatnak el a gyerekek a homokozoban. A peteik pedig egesz az agyukig vagy majkig eljuthatnak.

Honnan tudjam, ha esetleg ilyen betegseget kapott a gyermekem?

2008. aug. 3. 09:20
Homokozó - veszélyes férgek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook