Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honnan lehetne megtudni, ki a hivatalos körzeti orvosa egy embernek? fórum

Honnan lehetne megtudni, ki a hivatalos körzeti orvosa egy embernek? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 4. 19:04

Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem csinálta meg neki az üzemorvosa sem, lepattintotta azzal, hogy ezt a háziorvosnak kell.

De még utána járunk, és köszönöm a tippet, hogy említse meg a jogsi készíttetést.

5. youlcsi (válaszként erre: 1. - Whitehill)
2014. jún. 3. 11:58

kérdés, hogy be van-e jelentkezve az adott lakcímre...

az önkormányzatoknál amúgy mindenhol nyilvánosnak kell lennie (akár az önkorm. honlapján is), hogy melyik uitcák hányas körzethez tartoznak, annak ki az orvosa. a lakcím szerinti körzeti orvos nem küldheti el.


amúgy a jogsit sztem megcsinálja a fogalkozás-eü-s orvos is...

2014. jún. 2. 22:09

cím alapján mindenki be van osztva valamelyik háziorvoshoz.

szerintem kérdezze meg a szomszédot v ha társasház akkor a gondnokot, hogy ki az ottani háziorvos.

megjegyzem szerintem ha mondja, hogy jogsit akar újíttatni csak, akkor mindenki tárt karokkal fogja fogadni, mert az jó kis bevétel a háziorvosnak.

3. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 2. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 2. 21:31
De te tudod, ha veled lakik...
2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Whitehill)
2014. jún. 2. 21:27

Elvileg igen, de legjobb, ha a legközelebbi rendelőt megkeresi, mert utca szerint ott kell fogadni.

De van itt orvos, hátha jelentkezikDDD

2014. jún. 2. 21:23
Szóval a párom nem helyi lakos, csak albérletben él egy ideje a városban. Sürgősen háziorvost szeretne keresni magának jogsi újítás miatt, de több orvos is elküldte, azzal, hogy nem vállalja, mert sok a betege. Hogy tudom kideríteni, kihez lehet elmenni? Egyáltalán van rá valamiféle szabály vagy mindenki megy, ahova jól esik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook