Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan lehet tudni azt, hogy kémprogram van a gépeden? Hatástalanítás? fórum

Honnan lehet tudni azt, hogy kémprogram van a gépeden? Hatástalanítás? (tudásbázis kérdés)

1 2
2007. máj. 15. 10:05

pl. origo szoftver adatbázisban nézz körül, van ott sok ingyenes (legálisan letölthető), illetve ingyenesen kipróbálható szoftver ami ezen segít.

(használd a szoftverbázis keresőjét)

2007. máj. 15. 09:55
Azt nem tudom, honnan lehet tudni, de a windows defender erre való.(nem reklám)ingyen le lehet szedni
2007. máj. 15. 07:30
Szerintem egy sz.gépre ha valaki netezik nélkülözhetetlen egy kémprogram semmisítő és egy vírus irtó programok.Sok kárt okoznak és kellemetlenek.Lassú a gép és nem azt csinál a gép amit te akarsz.
2007. máj. 15. 06:55
Nekünk a múltkor majdnem 200 kémprogram volt a gépen.A férjem letöltött valami programot ami kiírtotta .Majd megkérdezem hogy honnan töltötte le
2007. máj. 15. 06:47
nem hallotam róla nem értek az ilyenekhez. nekem is lassu a gépem .telepittetek fel valamitde csak én frissiteni tudom.szerelőszokta megnézni.meg ujra telepiteni.
2007. máj. 15. 06:35
onnan hogy nagyon lelassul a gép ,valamint hülyaségakat csinál a netről lehet letölteni írtó programokat
2007. máj. 15. 06:19
Halotam rola,egyik ismerosom magyarazta hogy naluk a cegnel eszre vette es felszerelt valamit amivel tudta semisiteni.Sajnos en keveset ertek ezekhez a dolgokhoz,de megkerem az ismerosom esetleg adja meg a valaszt neked.
2007. máj. 14. 23:41
Honnan lehet tudni azt, hogy kémprogram van a gépeden? Hatástalanítás?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook